Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 7.6. - 13.6.

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 23. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Nové týdenní horoskopy pro vás připravuje Antonín Baudyš, který se hvězdnými mapami velmi úspěšně zabývá skoro čtyřicet let.

Horoskop Antonína Baudyše

Našlapujte opatrně! Celý týden může být ve znamení konfliktů. Jednejte rozvážně a kroťte své vášně. Pozor na fyzickou agresivitu, sklony k podvodům, krádežím a vůbec k nečestnému jednání. Pokud vás čekají nějaké zkoušky, buďte pečliví. Také je nutné dbát na zdravotní prevenci, aktuální mohou být infekce horních cest dýchacích, plic, ledvin a močových cest. Celková situace se zlepší až koncem týdne, který je velice příznivý pro všelijaké kulturní vyžití, stejně jako pro zlepšení partnerských vztahů a milostných záležitostí. Berani, Raci, Váhy a Kozorozi mohou mít obtíže s nemovitostmi a financemi. Nepodléhejte stresu, nemějte zbytečný strach. Radujte se z maličkostí a fungujících vzájemných vztahů.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Zdá se, že máte hodně sil pro namáhavou práci. Snažte se kombinovat kvalitu s úsporností. Nevydávejte peníze za zbytečné či předražené předměty. Pozor na prochladnutí a infekce. Nyní musíte bát zdraví, abyste zvládli své povinnosti a nešířili nepříjemnou náladu.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Dobře si promyslete své reakce v nepříjemných situacích. Velmi opatrní a pozorní buďte především při řízení všech motorových vozidel a při chůzi v nepřehledném terénu. Na promýšlení důležitých rozhodnutí si nechte hodně času. Nehledejte chyby jen na té druhé straně!

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Rychlost řeči i pohybu je obvykle vaší předností. Tentokrát ale buďte opatrnější. Máte dobré nápady, které je však nutné domyslet. Uvědomte si, že náprava chyb trvá déle než jejich vytváření. Proto se v tomto týdnu více soustřeďte a nemyslete na několik věcí současně.

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Starosti o byt či dům vás mohou doslova pohlcovat. Soustřeďte se vždy naplno na jednu jedinou záležitost a pak se teprve věnujte té další. Vaším problémem může být voda, elektřina, bláto, peníze... Určitě nezapomínejte na hygienu, nebezpečí infekcí a prochladnutí.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Tyto dny jsou ideálním obdobím pro výstavbu, náhradu škod a pro nové nápady v obchodní činnosti. Rozhodně nad tím nemávejte rukou, nebojte se ničeho nového. Tyto dny jsou ideálním obdobím pro výstavbu, náhradu škod a pro nové nápady v obchodní činnosti. Rozhodně nad tím nemávejte rukou, nebojte se ničeho nového. Bude to ale chtít vytrvalost, odpovědnost a osobní skromnost. Pomůže vám samostatnost a svobodné rozhodování.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Je možné, že právě prožíváte složitější období a zároveň zápasíte s vnitřní pasivitou. Tu však zdárně překonáte a rozjedete se jako dříve. Svůj volný čas si plánujte velmi pečlivě, potřebujete odpočívat. Jistě by vám prospěla rekonvalescence. Zdraví máte jenom jedno!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Více si věřte! Bude rozumnější, když si některé záležitosti dobře promyslíte. Pokud je to mužné, poraďte se s lidmi zkušenějšími než jste vy. Konečné rozhodnutí je však na vás, vždyť je to váš život. Také se zamyslete na svými zlozvyky. Žádný boj předem nevzdávejte.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Milujete romantiku ve všech podobách, tak se jí nevyhýbejte. Pro tyto dny máte hodně temperamentu a dobře víte, co s tím. Pozor na přejídání a nabírání váhy, trpěla by vaše kolena. Dbejte na zdravotní prevenci, prochladnutí by vám mohlo pokazit to, na co se těšíte.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  I když máte starosti a nevíte do čeho se pustit dřív, řešte vše systematicky. Snažte se rozložit vaše starosti i na blízké osoby. Ze spěchu byste jen chybovali a komplikovali život sobě i ostatním. Potřebujete procházky na čerstvém a vlhkém vzduchu, nejlépe v lese.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Možná budete pod příliš velkým tlakem a někdo vám poradí, abyste udělali rychlou změnu. Nenechte se natlačit na cestu, po které se vám nechce jít. Ústupky druhých si nevynucujte silou, netlačte na pilu. Spolehněte se na diplomacii, klidné jednání a laskavost.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Vypadá to, že pozvolna budete vstupovat do příznivého období. Načerpáte novou energii a práce vás začne těšit. V partnerských vztazích to ale začne trošku skřípat. Vzpomeňte si na pozornost, která jistě potěší vašeho milého. Stačí vymyslet něco malého pro radost.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Nevěřte lákavým nabídkám a mimořádným nákupům za úžasné ceny. Nejspíš byste brzy zaplakali. V těchto dnech si dávejte pozor na konflikty s přáteli a s nadřízenými. Raději ustupte a nevyhrocujte situace. Také nejsou vyloučeny drobné ztráty, proto si hlídejte kabelku.

 

Právě vychází nové HOROSKOPY časopisu Vlasta - ASTRO 4/2010

V novém čísle najdete:

 • Horoskop vaší lásky 
 • Květomluva 
 • Andělský horoskop
 • Posvátná místa
 • Tajemství zvěrokruhu
 • Horoskop na měsíc červen
 • Dvanáct svatých
 • Co nás čeká na dně šálku
  ... a mnoho dalších témat

Horoskopy Horoskopy Zdroj: iStockPhoto

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Týdenní horoskopy

Horoskop na 14.6. - 20.6.

Jaký bude 24. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Nové týdenní horoskopy pro vás připravuje Antonín Baudyš, který se hvězdnými mapami…

Akční letáky