#astro#

Beran (21. 3.–20. 4.)

Novoluní přinese do vašeho života plánování zahraničních cest, celkově téma zahraničí, získávání nových poznatků a sebevzdělávání, rovněž i úřední a soudní záležitosti. Situace budou pod vlivem Saturnu vážné a důležité, proto si kompenzujte soustředěnost osobním odpočinkem.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Po novoluní očekávejte jednání s bankami a úřady v majetkových a finančních záležitostech, které vám do života vnáší planeta Saturn. Spojení Marsu s Černou Lunou ovlivní oblast zdraví a služby druhým lidem, očekávejte v nich zkoušku vaší karmy. Měli byste si hlídat především zdraví.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Otevřená budou témata vztahů, dohod a dalších jednání. Během tohoto období se protřídí vaši přátelé a blízcí. Obzvláště opatrní byste měli být na nevěru a různé její důsledky. Zvažujte, zda vám následné dusno a zklamání bude stát za to. A totéž naznačte při podezření partnerovi.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Je stále vaším úkolem se starat. Saturn vás bude hlídat, abyste se těmto činnostem věnovali naplno. Uzavře se oblast vztahů, smluv a dohod. Právě tato doba je vhodná pro ukončení záležitostí, které už ve svém životě nechcete a které vám akorát přidělávají vrásky na čele. Hýčkejte, co milujete.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Novoluní ovlivní vaše partnerství, a to jak soukromé, tak i pracovní. Budete stále aktivní a nezastavíte se. Tvořte, ploďte a buďte kreativní. Je ideální čas také na založení rodiny či tvorbu umění. Doba přináší možnost odkrytí některých tajemství, která měla zůstat skryta, a která překvapí.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Brát, nebo dávat? I tuto otázku budete tento týden řešit. Novoluní přinese svěží vítr a energii do oblasti domova a bydlení. Štěstí při vás bude stát, a tak vše dopadne k vaší spokojenosti. Koncem týdne se ukončí vaše aktivita čí působení v nějakém kolektivu či dílčím společenství.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Budete řešit otázky týkající se rodiny a vašeho hnízda. Komplikovat život vám však bude kombinace Marsu a Černé Luny, ta se projeví hlavně ve vašich vztazích, které nebudou fungovat ideálním způsobem. Na sklonku týdne se ale naopak vyřeší otevřené otázky v práci a kariéře.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Témata lásky a sexu budou aktivována Venuší a Jupiter posílá šanci novému vztahu či partnerství. Po novoluní budou aktivována témata financí, nad kterými bude dohlížet přísný Saturn. Vaše finanční otázky se mohou týkat i nepříjemností, jako je exekuce, platby státu či různé pokuty.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Konstelace planet je pro vás příznivá, ale Saturn na vás shlíží přísným pohledem, je na vás, jak se poperete se svou životní situací. Planeta Jupiter přináší štěstí hlavně v oblastech práce, přináší šanci na zlepšení pracovní situace. Aktivitu čekejte i v oblasti vašeho společenství a kolektivu.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Prosinec je přípravným obdobím na to, co přijde v příštím roce. Novoluní tedy bude ve znamení rekapitulace života. Mars a Černá Luna vám přináší problémy v zaměstnání. Vaše minulé životy k vám budou promlouvat a připomenou, že se musíte v práci těžce ohánět a jít si za svým.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Společenské možnosti jsou jim totiž maximálně otevřeny, rovněž i příležitosti ke splnění vašich snů a přání. Mars a Černá Luna ovlivní témata úřadů, ciziny a učení. Rovněž se vám připomene, že toužíte po svobodě a volnosti a chcete se zbavovat povinností a závazků, které vám nic nedávají.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Vaše finanční situace bude zhoršená, bude v tom mít prsty Mars a Černá Luna ve znamení Vah. Minulé životy k vám budou promlouvat a připomenou vám život v chudobě a nouzi. Je jen na vás, zda si vyberou cestu smutku, nebo budete myslet pozitivně a pokusí se vše v dobré obrátit.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY