Horoskop na 7. 1. 2019 - 13. 1. 2019

Zdroj: Shutterstock.com

Jaký bude 2. týden roku 2019? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Sváteční dny už jsou za námi, Beranům však sváteční nálada nezmizela. Stále jsou pozitivně naladění a tak trochu jim chybí atmosféra i blikající světýlka v ulicích. Proč si dobrou náladu ještě neponechat. Klidně si vemte volno a na víkend vyrazte ven.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Můžete být opravdu spokojení. Máte totiž kolem sebe spoustu milujících lidí, kteří se zajímají o vás a váš život. Nikdy by vás nenechali ve štychu a vy tak můžete v klidu plánovat volnočasové aktivity, či se věnovat zájmům. Ne každý má takové štěstí.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Po svátcích to u vás tak trochu vypadá jako po výbuchu bomby. Vy se z toho ale vůbec nehroutíte a to je na vás právě tak úžasné. Dokážete si skvěle naplánovat čas a s přehledem zvládnete i to, co je pro ostatní naprosto nepředstavitelné a nereálné.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Pohybujte se v těchto dnech opatrně. Spěch po zledovatělých silnicích i ulicích by se vám nemusel vyplatit. Hrozí tu nebezpečí zranění. Pokud by to bylo možné, tak se vyhněte dlouhým cestám a pracovní cestu do zahraničí raději přenechte kolegům.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Stačí jedno malé slůvko a problém je na světě. Před kamarádkou, či známým se zmíníte o jisté záležitosti a to pro danou osobu nebude vůbec příjemné. I když chtěli pomoct, tak nakonec jste vy ti špatní. Jak se už se tak říká, za dobrotu, na žebrotu.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Bojíte se o své postavení v práci. Do zaměstnání přišel v novém roce velice dynamický kolega, který na sebe strhává veškerou pozornost. Nemusíte se však obávat, vaše postavení je pevné a vedení si cení stálého a zodpovědného zaměstnance jakým jste.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Od někoho uslyšíte tento týden skutečně obdivné uznání, což vám zvedne nejen náladu, ale i sebevědomí. Daný člověk je pro vás totiž autoritou, jehož rad si vždy ceníte, proto je pochvala od někoho takového pro vás tou pravou odměnou. Jen tak dál.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Netrapte se zbytečně minulými záležitostmi. Minulost je minulost a je třeba ji nechat na pokoji a začít se směle dívat do očí zářné budoucnosti. Není na škodu si občas připomenout něco minulého, více vás ale posunou současné radosti, ale i strasti.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Ze všech sil se snažíte zapadnout do aktuálního dění, které se v novém roce ve vašem životě tak náhle zjevilo. Aklimatizace není úplně jednoduchá a budete tedy ze začátku mírně nervózní. Zapojíte však všechny síly a s vervou se vrhnete na novou výzvu.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Milí Kozorozi, nový rok vám přinese spoustu nových změn, které budou jak příjemné, tak naopak. Změny však přináší i mnohé starosti, které budete muset vyřešit. Vše však zvládnete levou zadní a nebudete se tedy moc trápit vymýšlením nových možností.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Milí Vodnáři, mějte v týdnu oči na štopkách, ve vašem okolí se pohybuje osoba, která s vámi nemá čisté úmysly. Nebezpečí hrozí zejména v milostných vztazích, kdy se vám odkryje pravá tvář osoby, kterou jste dlouho považovali za svou spřízněnou duši.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Ve vašem okolí je jedinec, který vám pije krev. Jeho nezodpovědnost a plané sliby jsou jen olejem do ohně, který neuváženě rozdmýchal. Nemá totiž tušení, s kým si vlastně zahrává. Vaše bojovná nálada neustoupí ani koncem týdne a půjde z vás strach.  
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500 | 25. 11. 2020 10:02