Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 6.9. - 12.9. 2010

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 36. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Nejdůležitějším dnem je středa, kdy nejdříve proběhne novoluní v Panně (je důležité i pro Kozorohy a Býky) a následně se Venuše přesune do Štíra. Počítejte se žárlivostí, která nepostihuje jen vztahy osobní a láskyplné, ale i pracovní a rodinné. Pokud se však do konce týdne zamilujete, počítejte s nástupem velké vášně! Ve čtvrtek v ranních hodinách se pak Jupiter vrací do Ryb, odkud pomáhá všem vodním znamením. Pokud k nim patříte, můžete klidně zariskovat, protože štěstí stojí na vaší straně. Opatrní by naopak měli být Blíženci, Panny a Střelci. Chuť riskovat mají sice stejnou, ale jejich činnost může přinést naprosto nezamýšlené výsledky.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Pracovní tlak, který v poslední době sílí, sice vnímáte, ale rozhodně nedovolíte, aby vás připravil o dobrou náladu. Když na to přijde, budete jediní, kteří dovedou šéfovi říct, že by měl požadavky, které na vás má, revidovat dřív, než kvůli nim bude mít problém. 

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Krásným dnem je středa, kdy si můžete užívat novoluní v Panně. Na rozdíl od ostatních, kterým přináší spíše práci, se vám stará o lásku v nejrůznějších podobách. Pokud lásku hledáte, nechte se klidně vyslat na služební cestu, kde nastane vytoužený zázrak. 

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Pokud jste přes léto nějaké to kilo shodili, chovejte se nyní tak, abyste váhu rychle nenabrali zpátky. Nebezpečí hrozí zvláště ve čtvrtek, kdy se Jupiter vrací do Ryb, a kdy nebudete vědět, co dát do pusy dřív. Uvědomte si nebezpečí jojo efektu a jezte s mírou! 

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Středeční vstup Venuše do Štíra se postará o skokové zvýšení vašeho sexappealu. Najednou zjistíte, že vás kromě stálého partnera obdivuje i několik dalších lidí. Důsledkem bude vaše posílené sebevědomí a pocit, že jste si na světě konečně našli to pravé místo.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  V tomto týdnu nesmíte zaváhat! Hned v pondělí se pusťte do všeho, co jste o víkendu promysleli. Kdybyste však náhodou měli dojem, že jsou některé věci, které se nevyplatí lámat přes koleno, raději svůj instinkt poslechněte. Vyhnete se tak zbytečným potížím.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Zapomeňte na šetření, nastal čas, kdy můžete sami za sebe utrácet a dělat si radost. Pokud ze zkušeností víte, že váš partner vám nikdy nevybral dárek k narozeninám, z něhož byste byli nadšení, vyberte si ho sami. Ušetříte si zklamání a zachráníte rodinnou pohodu!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Na lidi kolem sebe se dívejte bez předsudků, protože na tom jenom vyděláte. Platí to zvláště u kolegů v práci. To, že je někdo známý tím, že se spolupracovníky nevychází, ještě neznamená, že to stejně dopadne i s vámi. Dejte mu šanci, protože se vám to vyplatí! 

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Pokud si chcete v citech konečně udělat jasno, musíte počkat do neděle. Sextil mezi Venuší a Plutem vám dovolí, abyste se na to, co prožíváte, podívali naprosto jinýma očima, a usoudili, že je zbytečné, abyste usilovali o někoho, kdo o vás evidentně nestojí.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Zatímco první polovina týdne je tvůrčí a vy jste neobyčejně výkonní, ve druhé byste si měli dávat pozor na peníze. Máte je totiž tendenci vkládat do projektů, které nic pozitivního nepřinesou, nebo půjčovat lidem, kteří jsou známí tím, že dluhy zásadně nevracejí.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Další týden, kdy jste vyloženě v pohodě. Ve čtvrtek nebo v pátek sice v práci dostanete úkol, který je náročný, ale protože jde o záležitost, která vás zajímá, s chutí po ní sáhnete. V neděli si nedělejte legraci z partnera, mohlo by ho to upřímně rozčílit.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  I když se penězi obvykle moc nezabýváte, protože vám to připadá nezajímavé, v tomto týdnu změníte názor. Ve čtvrtek se vám Jupiter postará o nečekané příjmy. Ty byste neměli rovnou utratit, ale schovat si je jako rezervu nebo je rozumně investovat pro budoucnost.  

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  K chybám, které v práci uděláte, se postavte čelem. Nesnažte se je maskovat, protože se to stejně nepodaří. Naštěstí se toho kolem vás děje tolik, že na vaše provinění každý do druhého dne zapomene a nikoho ani nenapadne, že by vám měl tyto záležitosti připomínat.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


6. září

Hned ráno se vám uleví. Toho, že se vám něco nepovedlo, si nikdo nevšimne. Luna ze Lva přinese spoustu témat k hovorům i ke klípkům, takže se nenajde…

Akční letáky