Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 6. 7. 2015 - 12. 7. 2015

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinkstock

Jaký bude 28. týden roku 2015? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

V rodině se můžete spolehnout na podporu starších příbuzných. Slunce ze znamení Raka vám ukazuje prostřednictvím starších osob, jak důležité je vytvoření si rodinného hnízda. Jestliže zatím dáváte přednost nezávaznému životu, začnete pomalu uvažovat o změně. A najdete odpovídající odezvu.        

Býk (21. 4.–21. 5.)

Bude se vám dařit naplňovat své představy celkem dobře. Na pomoc vám spěchá samotné Slunce, které vytvoří prostor pro domácí pohodu. Silně obsazené znamení Raka Sluncem a Marsem vám vyhovuje. I pracovní záležitosti se u vás doma totiž musí probrat s rodinou. A vy rádi rokujete.           

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

V oblasti rodiny projdete značným oříškem. Vaší příbuzní se naladí na vlnu pomoci a i členové vaší rodiny, kteří vám v minulosti nebyli sympatičtí, vám prokážou dobrodiní. Jestliže budete schopní od nich přijmout mnohdy opravdu veliké dary, učiníte správné kroky ve svojí další životní cestě.         

Rak (22. 6.–22. 7.)

Umíte se obecně přizpůsobit druhým. Nedělá vám problém zapomenout na své nároky, plány a přání. Zvláště v rodině vám nevadí mít jenom poradní hlas. Cítíte, že ti, kteří ve vaší rodině udávají tón, jsou myšlenkově o krok napřed, a tak rádi některé věci děláte tak, jak navrhují. Čekají vás pohodové dny.  

Lev (23. 7.–22. 8.)

V rodině máte stále podporu planety Jupiter. Ta je nyní ve znamení Lva. Již po mnoho měsíců vám zvyšuje hojnost darů a pomoci od vašich rodinných příslušníků. V mnoha případech se díky příbuzným podíváte do ciziny a nabudete nadhledu od každodenních starostí. Léto zbožňujete a užíváte si ho.           

Panna (23. 8.–22. 9.)

Doma jste se stali tím člověkem, na kterém závisí chod celé domácnosti. Zřejmě jste si už uvědomili, že tento stav nechcete snášet dlouhodobě. Proto využijte vliv slunečního svitu ze znamení Raka a vysvětlujte členům rodiny, které úkony již dělat nechcete a proč. Oni to pochopí a přičiní se sami.      

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Své příjmy nebo úspory dáte přesně tam, kde to doma zub času potřebuje, a tak je vaše rodinné hnízdo ukázkou toho, že to někde funguje. Občasné nepřívětivé nálady vás velmi rozhazují, stále nad takovými chvílemi dumáte, ale přátelé se vám smějí, protože jde o jev zcela normální a přirozený.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Ve své podstatě se lidé ve vaší rodině chovají iracionálně, a to velmi, avšak při klíčových událostech držíte všichni spolu. Komunikace u vás doma neslouží jen ke sdílení informací, ale jde o projev sounáležitosti. Můžete se tedy bavit o počasí a bude vám přesto dobře. Důležitá je atmosféra.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Rodina vás podporuje velice hojně. Máte díky nejrůznějším darům a finančním přilepšením vyšší úroveň, než jakou byste měli pouze z vlastních aktivit. Pokuste se neustále dávat najevo svou vděčnost. Vhodné je vycestovat s rodinou za hranice a poznávat cizí kultury. To vás bude bavit.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Vaše rodina vás podporuje, jak jen může. Vy jste ale spíše jejich péčí vyděšení. Patříte mezi jedince, kteří nejvíce z celého zvěrokruhu tíhnou k samotě. Nestyďte se za to. Potřeba samoty je potřebou jako každá jiná a měla by být vašimi blízkými respektována. Prostě jim to zkuste rozumně vysvětlit.          

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V rodině se můžete těšit z veliké přízně svých milovaných. Pokuste se jim dávat najevo své city. Vy považujete za samozřejmé, že se máte rádi. Ale někteří vaši blízcí si připadají přece jen trochu zanedbáváni a nejsou si jistí, zda je máte v oblibě, když máte na každý den nějaký svůj program.       

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Nemáte rádi zveličování čehokoliv. Avšak jste doma často svědky opačné výchovy nebo velikášského chování příbuzných. Nemá cenu na cokoliv poukazovat, počkejte si na lepší podmínky pro domácí komunikaci. Podaří se vám také brzy objevit podobně smýšlející blízké, kteří vám budou vrbou.


     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky