Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 6. 5. 2019 - 12. 5. 2019

Zdroj: Shutterstock.com

Jaký bude 18. týden roku 2019? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

V tomto týdnu je velká pravděpodobnost, že se setkáte s nevhodným chováním ze strany některého z vašich příbuzných. Nejen, že si tento jedinec utrží ostudu, ale utrží ji i vám a to vás naštve. Rozhodnete si to s ním vyřídit možná trochu radikálněji.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Tento týden se budete vyznačovat obrovskou vnitřní silou, která vám pomůže zvládnout i ty nejobtížnější úkoly. Hravě si v zaměstnání troufnete na zadání od šéfa, kterého se každý bojí. Vy však danou situaci vyřešíte a dočkáte se zaslouženého uznání.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Tento týden jste pod tlakem, protože na vás vedení firmy tlačí s dokončením jistého úkolu. Vy však se ke konci neblížíte ani v nejmenším a bojíte se, abyste nezklamali jejich očekávání. Raději vyjděte s pravdou ven raději dřív, než bude příliš pozdě.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Kontrolujete sice své chování vůči cizím osobám, ale nevědomky se vám možná podaří urazit člověka, který je blízký někomu z vašich kamarádů. Strhnete tím na sebe jeho hněv, a budete mít co vysvětlovat. Raději si proto nyní dávejte pozor na pusu.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Pozitivní sílu umíte momentálně nabrat z čehokoliv. Radujete se i z drobností a to činí váš život skutečně krásným. Jen směle pokračuje v tomto vašem způsobu života. Jste totiž dítětem štěstěny a pozitivní nálada je lékem nejen na fyzické neduhy.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Koncem týdne očekávejte velké změny, které se budou týkat vašeho milostného života. Dojde k poměrně šťastnému obratu, který ve vás zanechá pozitivní pocity a hlavně vám dá konečně odpověď na jistou otázku, kterou si v oblasti lásky kladete dlouho.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Rozhodně nehazardujte se svým zdravím. Nemuselo by se vám to oplatit. Stanování, či výlet s kamarády někam pod širák raději ihned zavrhnete. Vaše zdraví by to mohlo škaredě odnést. Raději relaxujte v pohodlí a teple domova třeba u pěkného filmu.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Milí Štíři, nepřeceňujte svou fyzickou sílu. Tento týden se velice snadno vyčerpáte a studnice vaší energie není bezedná. Následné vyčerpání by mohlo mít až fatální následky. Najděte si čas jen sami pro sebe a věnujte dostatečný čas skvělé relaxaci.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Nekupujte tento týden zajíce v pytli. Raději se nad jistou investicí pořádně zamyslete, nebo ještě lépe, poraďte se s odborníkem. Rozhodně však nenechávejte danou věc na poslední chvíli a nenechte si radit od známého, který tomu navíc vůbec nerozumí.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V oblasti financí se vám daří opravdu skvěle. Podaří se vám ušetřit nějakou tu korunu navíc a díky tomu si pořídíte i nějakou radost jen pro sebe. Vůbec dané koupě nelitujte, naděláte s tím ještě hodně parády a plácnout přes kapsu se nyní můžete.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Trochu vás tento týden pozlobí ratolesti. I když jste jako hlava rodiny přirozenou autoritou, tak nad některými výroky vašich dětí vám zůstává rozum stát a určitě takové drzosti nebudete u sebe v domácnosti trpět. To ale zapříčiní dusnou atmosféru.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Potěší vás tento týden váš protějšek, který se pochvalně vyjádří k vašemu vzhledu a rovněž zmíní i radost z toho, jaký poklidný partnerský život vedete. Má naprostou pravdu. Vaše harmonické soužití a vzájemná láska je naprosto logicky záviděníhodná.


  
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky