Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 5.7. - 11.7.

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 27. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Nové týdenní horoskopy pro vás připravuje Antonín Baudyš, který se hvězdnými mapami velmi úspěšně zabývá skoro čtyřicet let.

Horoskop Antonína Baudyše

Konečně jsou před vámi dva dny svátků, které si krásně užijete. V pondělí se na odpočinek netěšte, protože to nedovolí Luna v Beranu ani stacionární Uran ve stejném znamení. Energie máte spoustu a jde jen o to, abyste jí dali smysluplný ventil. Pro odpočinek je vhodné spíše úterý, kdy si budete povídat, dívat se kolem sebe a plánovat zahradní úpravy. Zvlášť disponovaní jedinci se vrhnou na přípravu specialit. Pracovní část týdne je krátká a docela dobře zvládnutelná. Očekávejte víkend plný kontaktů s bližší i vzdálenější rodinou. Ohledně zdraví si dejte pozor při grilování! Ohlídejte si všechny suroviny, které musí být čerstvé, a bezpodmínečně dodržujte čas přípravy na ohni.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Začátek týdne je pro vás velmi náročný. Pokud jste si mysleli, že se něčemu vyhnete, s údivem zjistíte, že jde o záležitost, ve které vězíte až po uši. Nezbude, než sebrat odvahu a jasně říct, co si přejete. Reakce se nebojte, okolí pro vás má pochopení.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Ve středu se v práci těšte na úspěch. Povede se vám vyjednat něco, na čem se dá až do konce roku stavět. O víkendu se těšte na návštěvu rodičů. Proběhne v pohodě, protože potřebují, abyste pro ně něco udělali, a budou se chovat nebývale vstřícně a láskyplně.

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Na lidi, kteří vám hodlají připomínat vaše staré chyby, se právem naštvete. Naštěstí využijete pátečního vstupu Merkura do Lva a připomenete jim všechny jejich prohřešky. Mezi vámi a dotyčným zavládne ozbrojené příměří, které až do neděle nikdo neporuší.

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Jsou záležitosti, které se momentálně vyřešit nedají. Pokud na něco takového narazíte, naordinujte si klid a přestaňte situaci neustále rozebírat. Jde o týden, kdy byste měli především přemýšlet nad oslavou svých narozenin a až potom se věnovat ostatnímu.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Až do sobotního dopoledne můžete směle využívat pozitivního vlivu Venuše ve svém znamení a vlastního kouzla osobnosti, jímž vás štědře obdařuje. Pokud se dozvíte, že fungujete jako buldozer srdcí opačného pohlaví, nesmějte se, protože vás tak opravdu berou.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Když zjistíte, že vám z minulého týdne přes veškerou snahu zbyly nějaké resty, vrhněte se na ně hned ve středu. Jde o harmonický den, kdy se vám bude dařit všechno, do čeho se pustíte, a kdy i ty nejtěžší úkoly zvládnete v dobré náladě a s úsměvem na rtech.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Hlavně začátek týdne je vhodný pro tvůrčí práci, kterou byste měli vykonávat spolu s partnerem. Vaším společným dílem se může stát třeba zahradní jezírko nebo skalka. Kdybyste dokázali ke spolupráci přimět i zbytek rodiny, bylo by vaše dílo vskutku dokonalé.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Nejnáročnějším dnem je pátek, kdy zápasíte s opozicí Venuše s Neptunem. Najednou si uvědomujete, že o pravdivosti slov partnera nesmíte pochybovat, pokud nechcete váš vztah nenávratně ohrozit. Když se vám ještě podaří zvládnout žárlivost, bude to skvělé.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Když náhodou nemáte co dělat, můžete si otevřít poradnu pro kamarády v průšvihu. O to, že by neprosperovala, mít strach nemusíte, protože potřebných bude dost. Vy však umíte nejen pojmenovat problém, ale i najít řešení, za což si zasluhujete upřímnou chválu.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Náladu vám podstatně vylepší vstup Venuše do analytického znamení Panny. Po několika týdnech, kdy jste se ve svém partnerovi moc nevyznali, se všechno vrací do starých kolejí. V neděli se spolu dokonce vrátíte i k přerušeným úvahám o společné budoucnosti.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Za komentáře, jimiž hodnotíte průběh tohoto týdne, si velkou pochvalu nevysloužíte. Na rozdíl od ostatních nevidíte důvod, proč nenazývat věci pravými jmény, a proč omlouvat někoho, kdo si to nejen nezaslouží, ale nakonec vám za vaši snahu ani nepoděkuje.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Velice příjemné je novoluní, které v neděli večer probíhá v Raku. S jeho pomocí získáte sebedůvěru a zjistíte, že jste daleko talentovanější, než jste si mysleli. Následovat bude noc, kdy se sice moc nevyspíte, ale kdy vymyslíte něco, na co můžete být pyšní.

   

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná naším předním astrologem Antonínem Baudyšem vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


5. července

Stacionární Uran v Beranu se vám stará o neobvyklé zážitky. Pokud máte dojem, že se věci dějí rychleji, než je stačíte ovlivňovat, máte pravdu.…

Akční letáky