Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 5. 3. 2018 - 11. 3. 2018

Zdroj: shutterstock.com

Jaký bude 10. týden roku 2018? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Čeká vás týden, ve kterém projevíte nezlomnou vůli jít za svými cíli a dáte to svému okolí jasně najevo. Vaše orientace na podávání skvělých výkonů se však neomezí jen na pracovní oblast, chcete zazářit i před svými blízkými. A podaří se vám to!     

Býk (21. 4.–21. 5.)

Harmonický týden přinese hodně energie i kopec možností. Planety radí, abyste nebyli přehnaně důvěřiví a věci si pořádně prověřovali. A mračí se i na vaše neustálé přepínání sil. Zvolněte! Více odpočívejte, nejlépe v rodinném kruhu či s přáteli.   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

V první polovině týdne se těšte na úspěchy v práci i spoustu elánu. V jeho druhé polovině se budete cítit tak trochu frustrovaní a vaše myšlenky se budou točit okolo životních neúspěchů. O víkendu se pobavíte, čekejte trapasy i rodinné události.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Připravte se na složitější týden, kdy se budou věci zdržovat. Budete mít tendence naříkat si na život a přemýšlet o vlastní smůle. Nic netrvá věčně, je to jen vliv planet a brzy pomine. Zvládnete vše díky moudrým lidem a podpoře své vlastní rodiny.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Bude se vám v tomto týdnu dařit. Máte podporu vesmíru a tak se můžete bez obav pustit do mnoha nových věcí. V některých okamžicích vás čeká boj s vlastním egem, ale nesklouznete k aroganci, ovládnete se. Zajděte si načerpat síly do jarní přírody.     

Panna (23. 8.–22. 9.)

Hodně věcí se v tomto týdnu bude komplikovat. Kvůli zpomalenému tempu a průtahům si vaše nervy pořádně neodpočinou. Bude to znát na vaší náladě. Snažte se odpočívat a věnovat se rodině. Je to dobrý lék na sklíčenost a váš aktuální životní pesimismus.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Není to pro vás lehké období. Březen vám zkrátka dává zabrat a výjimkou není ani tento týden. Přijdou chvíle, kdy propadnete lehčí depresi a začnete probírat své problémy s pořádnou dávkou sebelítosti. Oporou vám však budou vaši nebližší a přátelé.                   

Štír (24. 10.–22. 11.)

V tomto týdnu budete mít nejednu šanci na úspěch. A to jak v zaměstnání, tak i na domácím poli a v oblasti financí. Některé dosud stagnující záležitosti dospějí konečně k dobrému konci. Hodně zábavy a pohodových chvil vás čeká v kruhu nejbližších.          

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Protože budete úspěšní, zvedne se vám rovněž sebevědomí. Bude nutné dát si pozor, aby se to nepodepsalo na vztazích s okolím. Naštěstí to zvládnete a přehodnotíte určité postoje i přesvědčení. Potkáte také člověka, který vám bude hodně prospěšný.        

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

I když na vás budou v tomto týdnu kladeny zvýšené nároky v mnoha sférách a budete se často cítit jako vyždímaný hadr, dokážete to ustát. A ještě povzbudíte lidi, kteří nejsou tak odolní, jako vy. A tím paradoxně pomůžete i sami sobě. Jste skvělí!   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V tomto týdnu se budete hodně věnovat zájmům jiných lidí a budete jim aktivně pomáhat. Zaměříte se rovněž na zkvalitnění atmosféry na pracovišti. Vaší silnou stránkou bude komunikace, dokážete pomocí slov mnohého dosáhnout a spoustu věcí vyřešit.   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Tento týden bude poměrně hektický. V práci se prosadíte, ukážete nadřízeným talent a dostane se vám ocenění za vaši objektivitu a nestranný přístup při řešení problémů. Pozor si musíte dát na svou vznětlivost. Budete mít sklony k hulákání na blízké.    
                        
            
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU