Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 5. 3. 2012 - 11. 3. 2012

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 10. týden v roce 2012? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Pokud jste až dosud marně toužili po stabilitě, pohodě a vůbec klidu, máte konečně šanci! Postará se o to především Venuše, která hned v pondělí před polednem vstupuje do svého domovského znamení Býka. Na jarní únavu zapomeňte, těšte se ze všech krás života! Na inspiraci se mohou těšit jak lidé, kteří mají uměleckou žilku, tak kuchaři a cukráři, kteří nápady na laskominy doslova hýří. O to, aby nepřišel zkrátka ani praktický život, se postará čtvrteční úplněk v Panně. Využijte ho na uspořádání jak účetnictví, tak partnerských i pracovních vztahů.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Když využijete pondělí, kdy se ve vašem znamení setkává Merkur s Uranem, máte pro zbytek týdne vystaráno. To, co říkáte, je stoprocentní pravda, ale musíte si hlídat formu, jakou to děláte. Lidi kolem sebe motivujte k výkonu a sami jim ukazujte cestu.

Býk (21. 4.–21. 5.)

V úterý si poprvé můžete vychutnat pozitivní vliv sextilu mezi vaší vládkyní Venuší a Neptunem. Instinktivně cítíte, co vám sluší, a proto můžete bez obav nakupovat jarní oblečení. Nebojte se ani zásadní změny účesu, efekt bude naprosto dokonalý!

Blíženci (22. 5.–21. 6)

Obavy o práci zaplašte, protože k nim není důvod. Ke svému údivu navíc zjistíte, jak moc si nadřízení cení vašich životních zkušeností a jak jsou rádi, že se s vámi mohou o tom, co se aktuálně děje, poradit. Finance navíc sice nebudou, ale to vám nevadí.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Kombinace Venuše z Býka, Slunce z Ryb a čtvrtečního úplňku v Panně vám dává šance, po kterých jste už dlouho toužili. Iniciativa se ve vašem případě harmonicky propojuje se zdravým rozumem, což zaručí rozhodnutí, která jsou rychlá a zároveň moudrá.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Je vidět, že jste daleko moudřejší, než si sami myslíte. Když usoudíte, že jistý podnik, pro který jste byli už skoro rozhodnutí, je riskantnější, než jste si mysleli, rychle ho odpískáte. Nikdo vás sice nechápe, ale z toho si nic neděláte.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Váš partnerský život probíhá přesně tak, jak jste si vždycky přáli. Ať se děje cokoliv, vy dva se spolu vždycky poradíte a až potom začnete jednat. Spojenými silami a jednotným přístupem vyřešíte i školní nepříjemnosti vašich milovaných ratolestí.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Hlavně o víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení, se na staré známé podíváte novým pohledem. Pochopíte, že se s nimi dá docela rozumně mluvit a rozhodnete se, že je zasvětíte do toho, co prožíváte. Toho, že by mluvili víc, než je zdrávo, se bát nemusíte.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Vstup Venuše do svého partnerského sektoru uvítáte s nadšením. Její energie ukončí období, kdy jste měli pocit, že v partnerství panuje jen nuda a vy se nedokážete bavit o ničem jiném než o povinnostech. Vaše láska znovu nabývá na síle a vy jste spokojení.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Jde o týden, kdy byste se měli držet spíše zpátky a před každým rozhodnutím napočítat do desíti. To, že se rozhodnete přestavět od základů svůj byt, je pěkné, ale momentálně hrozí, že vám nápady, energie i peníze dojdou daleko dřív, než bude dílo hotovo.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Některé věci už dále odkládat nemůžete, i když se vám do nich nechce. V tomto týdnu musíte dát dohromady domácí účetnictví, protože jen tak zjistíte, jak velká částka vám zbývá na vytouženou letní dovolenou. Udělejte to, dá se čekat příjemné překvapení!

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V pondělí odpoledne diskutujte, prosazujte své stanovisko, a pokud to bude potřeba, klidně se i pohádejte. Den si sice vyžaduje enormní nasazení, ale výsledek vaší námahy bude dokonalý. Během několika hodin se posunete dál než za celý předešlý rok!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

I když víte, že byste měli být aktivnější, nedokážete se k tomu přinutit, protože i bez práce sbíráte úspěchy, o kterých ostatní jenom sní. Kdybyste se však překonali a alespoň v úterý přiložili ruku k dílu, byly by vaše zisky minimálně o řád vyšší.

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

  • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
  • Napište tedy správný tvar SMS.
  • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
  • SMS odešlete na číslo: 900 11
  • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
  • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky