Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 5. 11. 2018 - 11. 11. 2018

Zdroj: shutterstock.com

Jaký bude 45. týden roku 2018? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Tento týden pro vás bude náročný. Bude se to jen hemžit pracovními a společenskými událostmi a vy byste se přitom nejraději zachumlali pod peřinu a čas strávili o samotě u dobrého filmu. Tyto povinné akce však jednou skončí a vy budete mít klid.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Potrápit vás tento týden mohou respirační choroby, nevyhnou se vám a ani rodině. Dlouhodobé nachlazení vám vysaje energii a vy se ještě budete muset starat o ostatní členy domácnosti. Nebojte, každá nemoc jednou pomine a vy zas budete jak rybička.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Máte toho tolik naplánováno, že máte pocit, že do konce roku nemáte šanci stihnout. Musíte se trochu uvolnit a neplánovat si toho tolik, pak si najdete čas na odpočinek a budete mít i vše hotové. Rovněž omezte jistou činnost, která vás zdržuje.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Čeká na vás jistá důležitá záležitost, kterou nemůžete již déle odkládat. Vrhněte se na to s vervou a opravdovým nadšením a uvidíte, že pak vše půjde jako po másle. Nakonec zjistíte, že to nebylo tak hrozné a měli jste tedy úplně zbytečné obavy.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Kolem vás se pohybuje osoba, která vám chce uškodit. Možná dokonce tušíte o koho se jedná, ale nechcete dělat zlou krev. Nebojte se však otevřené konfrontace, jen tak získáte vytoužený klid a daný jedinec se stáhne do ústraní a nechá vás na pokoji.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Pracovní vytížení bude tento týden opravdu velké. Vy si z toho však nebudete dělat těžkou hlavu a vše zvládnete levou zadní. Na všechny vzniklé problémy budete reagovat klidně a s rozvahou, takže se nedivte, že k vám hodně kolegů přijde pro radu.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Vánoce se kvapem blíží a vy už začínáte přemýšlet, co svým nejbližším dáte pod stromeček. Rovněž už plánujete nejen vánoční úklid, ale i pečení a další věci, které k Vánocům patří. Máte recht, připraveným štěstí přeje a aspoň pak nebudete ve stresu.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Sychravé počasí přímo vybízí k lenošení v teple domova. To ale není nic pro vás, rádi podnikáte něco nového, milujete hory a tento týden nebude výjimkou. Výlety do přírody milujete a podzim rovněž, tak proč se taky nechat odradit deštivým počasím.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Pozor na případné fyzické přetažení, řekli jste si, že nebudete s předsevzetím čekat na Nový rok a raději začnete hned. Kladete si hned od začátku na sebe vysoké nároky a sportu na vás bude trochu moc, určitě zvolněte a najděte si čas i na odpočinek.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Trochu vás tento týden potrápí případná negativita. Najděte si nějaký příjemný rituál, který vám bude dělat radost a zároveň vás příjemně nakopne na celičký den. Nenechte, aby vám špatná nálada kazila dny a povzneste se na případné její spouštěče.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Tento týden si konečně najdete čas na své přátele, které jste poslední dobou trochu zanedbávali. Jejich společnost si opravdu užijete a budete se dobře bavit. Slíbíte si, že se budete scházet mnohem častěji a nenecháte se odradit jinými záležitostmi.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Zaměřte se tento týden na pracovní stránku vašeho života. Snažíte si svou práci trochu urychlit a kvalita mnohdy pokulhává. Je tedy dost možné, že na konci týdne budete muset některé věci bohužel předělávat. Přidáte si tedy úplně zbytečně práci.


  
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky