Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 4. 8. 2014 - 10. 8. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 32. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Přerušíte kontakty s bývalým protějškem. I když to bude těžké rozhodování, uvědomíte si, že to bohužel jinak nejde. Potřebujete nyní nějaký čas sami pro sebe. Jen tak totiž získáte vnitřní integritu a pocit nezávislosti a svobody. A to potřebujete!

Býk (21. 4.–21. 5.)

V nové práci se velice rychle začleníte do kolektivu. Kolegové vám totiž budou od prvního pohledu připadat jako sympatičtí a příjemní lidé. A i když jistě narazíte i na ty, se kterými si budete rozumět méně, rozhodně nepůjde o žádné fatální spory.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

V zaměstnání se dnes bude dařit především těm, kteří se nebojí prosazovat nové pracovní postupy a strategie. Invence a fantazie jsou pro dnešek zásadní! Proto buďte i vy odvážní a ukažte, že se nebojíte riskovat. Uvidíte, že to vaši nadřízení ocení!

Rak (22. 6.–22. 7.)

Do podnikání se budete pouštět s opatrností a pečlivostí sobě vlastní. Rozhodně nehodláte nic podcenit! Přesto jste si jistí tím, co děláte, a váhavost vám nehrozí. Moc dobře víte, co chcete, i jak toho dosáhnout. Jen tak dál! Čekají vás úspěchy!

Lev (23. 7.–22. 8.)

Lvi, dnes je nejlepší čas pro podnikání a dokonce také menší risk! Nacházíte se pod přízní Slunce a této šťastné konstelace by byla velká škoda nevyužít. Snažte se proto najít skryté možnost a cestičky i tam, kde je ostatní nevidí. Povede se vám to!

Panna (23. 8.–22. 9.)

Jisté osobě padnete do oka. A nepůjde o žádné chvilkové zalíbení. Buďte si jisti, že vás potenciální partner bude obdivovat hluboce a upřímně. Je pak jen na vás, jak se svou šancí naložíte. Pozor na uspěchaná rozhodnutí. Nic není takové, jak se zdá!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Budete mít soucit se sociálně slabšími kamarády. I když byste se pro ně nejraději rozdali, dobře si uvědomujete, že byste je také mohli velice lehce dostat do nepříjemné situace. Naštěstí umíte rozlišit mezi upřímnou účastí a ponižujícím litováním.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Dovolenou si užijete podle svého gusta. I když nepůjde o žádné bujaré, luxusní hrátky, klid a pohoda s partnerem či nejbližší rodinou jsou pro vás mnohem důležitější a přínosnější. Dáte svým blízkým najevo, jak velice rádi s nimi trávíte svůj čas.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Do práce budete zapálení jako nikdy. Nic a nikdo vám nedokáže zabránit v tom, abyste dokázali cokoliv, co si zamanete. Váš nadřízený bude doslova nadšený vaší odhodlaností a pílí. Jenom kolegové nebudou zářit štěstím. Žárlí totiž na vaše úspěchy.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Vaše bolavé srdce vyléčí nová láska. A můžete si být jisti, že tentokrát poznáte pravou tvář vašeho partnera. Upřímnost a otevřenost budou hlavními přednostmi vašeho vztahu. A vy si proto budete po dlouhé době připadat skutečně spokojení a šťastní.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Vaše touhy budou dnes poněkud záletnické. Proto si pečlivě rozmyslete své priority. I když máte možná pocit, že vaše srdce mluví jasně, uvědomte si, že i city bývají občas zavádějící. Snažte se proto hlavně domyslet důsledky svých činů do budoucna!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Budete přemýšlet o obnovení dávného vztahu. I když si moc dobře uvědomujete, že dvakrát nelze vstoupit do stejné řeky, zároveň víte, že s jistým partnerem vás k sobě pojí mnohem více než jenom vzpomínky. Možná jste totiž našli svoji osudovou lásku!

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU