Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 4. 4. 2016 - 10. 4. 2016

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Thinkstockphotos.com

Jaký bude 14. týden roku 2016? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

V práci jste na roztrhání a ani přátelé nezůstávají pozadu - dveře se u vás netrhnou a na oplátku se hromadí jejich pozvání. Cítíte se skvěle a pozorujete, že vaše kvality lidi ocenění. Co se týče slabšího období, deštivé mráčky dorazí koncem týdne.             

Býk (21. 4.–21. 5.)

Sdělujete pocity, které se často nahlas neříkají a byly doposud potlačovány. Všechno utajované chce na světlo, tak proč se tomu bránit? Merkur se stará o lepší porozumění a jako bonus vám dává pocit větší sebehodnoty. Využijete to v práci i doma.      

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Velmi hezké souznění vám připravuje tento týden na domácí půdě. Dejte povinnosti stranou! Vhodné je zvelebování okolí domu nebo tzv. zobytnění vaší okrasné zahrady například grilovacím koutem nebo letní kuchyní. Tak či onak budete rodinně naladění.    

Rak (22. 6.–22. 7.)

Dny tohoto týdne budou doma obzvláště nepříjemné, protože se k vám staví zády i vládkyně Luna. Pohnout žlučí vám mohou mimo jiné i vaše děti. Záhy na to však nastává příjemný čas strávený s kolegy či vaší tajnou láskou a vy hned získáte větší nadhled.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Je vhodné zaměřit svůj zájem na svá zlatíčka doma, promluvte s nimi o studiu a o tom, co lze udělat pro jejich nasměrování. Váš hravý duch nezapomíná ani na zábavu. Naplánujte mimo jiné i určité strnulosti, které vám v práci dávají příjemný stav.   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Tolik se chcete soustředit na věci ohledně domova, ovšem vždycky se najde někdo, kdo vám to narušuje. Především vaši rodiče teď mohou být více hašteřiví, chtějí prosadit pravidla, která platila v minulosti, a vás to rozčiluje. V práci bude naopak klid.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Doma budete ve víru zábavy. Láká vás nějaká společenská aktivita, takže pokud chcete společně vyrazit třeba na bowling, volte večerní hodiny. V tomto týdnu mohou sehrát zajímavou roli vaši sourozenci, a to nikoliv doma, ale překvapivě v zaměstnání.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Kolem poledne Luna aktivuje u vašeho protějšku myšlenky a diskuzi ohledně nového přírůstku do rodiny a tématiky kolem dětí. Vaše energie je teď však soustředěna na práci a zabezpečení rodiny, abyste v budoucnu poskytli své rodině materiální bezpečí.        

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Laskavá Venuše chce situaci v milostném vztahu odlehčit a kompenzuje vám to náklonností vašich ratolestí. Děti jsou vaši komplicové, starají se o nejedno potěšení a naplňují vás radostí. S protějškem musíte ustát válečnou stezku a v práci zase rutinu.     

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Příbuzní si žádají v tomto období zvláštní laskavosti a nutí vás, abyste utratili víc, než si přejete. Buďte milí, ale rázně jejich požadavky odmítněte. Ve vašem životě nechybí i dny slunečné, kdy budete řešit věci s úsměvem a okolí vám dělá radost.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Navzdory všemu je posílena vaše intelektuální sféra, takže co jste dříve považovali za katastrofu, vnímáte jen jako incident - v zaměstnání i doma. Máte snahu jednat na rovinu, takže vyjdete bez problémů s každým, kdo má jen trochu snahu nehádat se.               

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Jarní dny jsou příjemným časem na povídání, soustředění se na společný program nebo výjezd na rodinný výlet. Merkur s Plutem jsou kolem prostředku týdne také ukazatelem důležitého rozhodnutí například o vaší zahradě. V práci to zase zavání povýšením.
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky