Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 4. 3. 2019 - 10. 3. 2019

Zdroj: Shutterstock.com

Jaký bude 10. týden roku 2019? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

S jedním členem vaší rodiny to nebude tento týden vůbec jednoduché. Jeho špatná nálada a protivné chování zkazí den každému, kdo se objeví v jeho blízkosti. Nejen, že vás to mrzí, ale rovněž vidíte, jak se každý jeho přítomnosti raději značně vyhýbá.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Snažíte se poslední dobou zapůsobit na šéfa všemi možnými způsoby. Toužíte po povýšení jako nikdy předtím. Vaše snahy však budou tento týden vypadat značně křečovitě: Buďte více sami sebou a uvidíte, že pozitivní výsledek na sebe nenechá dlouho čekat.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

S jedním novým kolegou jste v práci na ostří nože. Vaše každodenní pošťuchování a rýpání neujde vašemu nadřízenému, ale i dalším kolegům. Postaráte se v zaměstnání o pořádný rozruch a zase je o čem mluvit. Máte tyto žabomyší války vůbec zapotřebí?

Rak (22. 6.–22. 7.)

Snažíte se krotit své emoce, bohužel vás však jedna osoba pořádně dostane do kolen. Její neskutečně zlé chování ve vás vyvolá zpočátku lítost a pláč, poté se však ve vás vzbouří skutečný uragán zlosti. Danou osobu nechcete vidět ani koutkem oka.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Intenzivně přemýšlíte nad jistou životní záležitostí až se vám kouří z hlavy. Nevíte, jak se v dané situaci zachovat a samozřejmě, že chcete aby vše dopadlo nejlépe. Obraťte svou důvěru na někoho, kdo vám v otázkách vaší budoucnosti dobře poradí.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Tento týden je jako stvořený k navazování nových přátelství, ale i obchodních kontaktů. Využijte této příznivé konstelace hvězd naplno a nebojte se být dostatečně asertivní. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat a vy budete skutečně spokojení.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Venuše v příznivém trigonu přeje tento týden zejména milostným vztahům. Láska a romantika na sebe nenechá dlouho čekat. Na poli mezilidských vztahů se vám však bude dařit obecně. V práci vládne pohoda a harmonie v domácnosti je rovněž hmatatelná.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Stále si říkáte, že je ve vašem životě třeba něco zásadního změnit. Už vás nic netěší a stále častěji se utápíte v melancholii. Tento týden je vám v tomto ohledu víc jak příznivě nakloněn. Začněte se změnou hned ze začátku týdne a buďte radikální.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Někdy vám přijde, že nový kolega má o kolečko míň. Stále za vámi dochází s primitivními dotazy a vaše rady doslova hltá. Vám však už začíná lézt pěkně na nervy. Co když je v tom ale i něco víc, než jen neschopnost se zařadit do pracovního prostředí?

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Momentálně zažíváte poměrně velký stres ze zaměstnání. Navršila se u vás na stole hromada nedokončené práce a vedení tlačí na rychlé a spolehlivé výsledky. Nevíte, kde vám hlava stojí a víkend uvítáte s otevřenou náručí. Jen si pořádně odpočiňte.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Jste doslova magnetem pro nové známosti. Lidé kolem vás reagují na vaši příznivou a charismatickou auru a vy tak máte nespočet příležitostí k novému seznámení. Vaše přednosti si zamiluje hned několik lidí a vy se budete těšit z jejich okaté přízně.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Situace kolem vás se konečně uklidnila a vy se můžete těšit na pohodu. Kocháte se, co jste za poslední dobu zvládli a jak je vaše dílo úchvatné. Neusněte však na vavřínech. Ještě není vše úplně hotovo a když to neuděláte hned, už se k tomu nevrátíte.
  
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky