Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 4.10. - 10.10. 2010

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 40. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Trocha klidu, který tyto dny slibují, po předchozích týdnech, kdy jsme nevěděli, kam dřív skočit, nikomu neuškodí. Astrologickou dominantou týdne je nepochybně čtvrteční novoluní ve Vahách. Vzdušná znamení se mohou nadechnout a znovu zkusit to, na čem třeba už několikrát pohořela, protože by se to mohlo podařit. Na rutinu a vyzkoušené postupy by naopak měli vsadit Berani, Raci a Kozorozi. Pro ty by nové začátky znamenaly silnou zátěž a výsledek by byl nejistý. V pátek mohou navíc Raci, Štíři a Ryby využít stacionární Venuše a dát do pořádku svůj zanedbaný citový život. Máte šanci miláčka přesvědčit o stálosti a kvalitě svých úmyslů. Nepokazte si to!

Beran (21. 3.–20. 4.)

  V pondělí, kdy Luna prochází znamením Lva, počítejte s vodopádem úspěchů. Z vaší strany stačí jen malý náznak a věci se okamžitě začnou dít podle vašich představ. Po zbytek týdne byste mohli pospávat na vavřínech, ale to vám naštěstí zdravý rozum nedovolí.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Konečně máte šanci přijít na to, co stálo za vašimi průšvihy z poslední doby, a slíbit si, že nikdy už nic takového nedopustíte. S tímto rozhodnutím však nikoho jiného neseznamujte. Je zbytečné, abyste na své chyby upozorňovali ty, kteří si jich zatím nevšimli.    

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  V pátek se na vás bude obracet daleko víc lidí, než si vůbec umíte představit. Pokud potřebujete něco udělat, nezbude, než abyste vypnuli telefon a zajistili si tak klid. Výjimku musíte udělat jen u svého miláčka, který by vám podobné jednání asi netoleroval. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

  V úterý probíhá v práci porada nebo jednání, kterého se musíte zúčastnit. Procházka růžovým sadem to rozhodně nebude! Mezi kolegy se najde někdo, kdo chce zpochybnit kvalitu vaší práce. Naštěstí dokážete rychle reagovat a okolí přesvědčit, že pravdu máte vy.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Rozhodně bude lepší, když se zaměříte na pracovní život. Vaše soukromí strádá pod vlivem stacionární Venuše, takže hrozí žárlivé scény a různé partnerské rozpory. V práci naopak můžete využít kontaktů, které máte ještě ze základní školy, a posílit svou pozici.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  To, že nejlepší kamarádce svěříte něco, co by mělo zatím zůstat tajemstvím, ještě neznamená, že to tak opravdu dopadne. Pokud chcete mít jistotu, že se vaše soukromé záležitosti nebudou propírat skoro veřejně, měli byste si dát pusu na zámek a raději mlčet.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Novoluní ve vašem znamení vás donutí, abyste se na svět kolem sebe podívali bez růžových brýlí. Pokud usoudíte, že vás práce nebaví, neříkejte si, že všude je něco, ale začněte aktivně hledat jinou. Už o víkendu dostanete první signály, že jste na správné cestě.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Nemáte si vůbec na co stěžovat! Miláček se ze všech sil snaží, abyste s ním byli spokojení. V práci je to skvělé a radost vám navíc dělají i děti. Občas sice musíte přiznat, že jsou rodičům vašeho partnera podobnější, než by se vám zamlouvalo, ale to už vydýcháte.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Na to, že jste si vlastní pusou nadělali spoustu problémů, jste si už zvykli. V tomto týdnu byste se měli nicméně hlídat a kontrolovat každé slovo, které řeknete. Týká se to zejména úterý a středy, kdy mohou i naprosto nevinné poznámky odstartovat zemětřesení.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  I tak uvážliví lidé, jakými nepochybně jste, mohou občas ujet. Pozor si dávejte zejména v úterý, kdy jste pod vlivem kvadratury Merkura s Plutem, a kdy můžete svou vůli prosazovat navzdory zdravému rozumu, který takové jednání označuje za vysoce riskantní.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Hned v pondělí je potřeba, abyste si stanovili priority a jim přizpůsobili svůj časový plán. Nezapomeňte k rozhodování přizvat partnera, který se k vašim plánům má právo vyjádřit. Koncem týdne zvolněte! Unavené tělo by snadno podlehlo viróze, což nepotřebujete. 

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  I když si slibujete, že se budete soustředit na práci a soukromí se budete věnovat až večer, moc to nezvládáte. Naštěstí máte kamarády, kteří pochopí, že je zle, a začnou vás vracet do života. Jejich snaha nese ovoce, takže už o víkendu budete ve skvělé náladě.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


4. října

Konjunkce Venuše s Marsem nabíhala už večer, ale její vliv si plně vychutnáte až dnes. Najednou zjistíte, že je příjemné, když odložíte veškerý…

Akční letáky