Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 31. 8. 2015 - 6. 9. 2015

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinkstock

Jaký bude 36. týden roku 2015? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Jste ve skvělé situaci pro posunutí se v oblasti lásky. Pravděpodobně se neudržíte a vyznáte se ze svých citů. Neberete ohledy na taktnost v komunikaci, jste velice přímí. V zaměstnání hrozí chyby z nepozornosti, klienti vás snadno obměkčí. Jste zamilovaní a chcete, aby byli všichni šťastní.     

Býk (21. 4.–21. 5.)

V lásce se vám tento týden stále daří. Je ideální čas pro milostné chvíle. Pokuste se nemyslet na praktické aspekty soužití, ale vykřesejte ze sebe romantická slůvka. Protějšek to docení více než jindy. Navíc budete vyhledávaným společníkem i v práci či doma, takže si budete užívat příjemných pocitů.       

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

V zaměstnání jste v obtížné situaci. Žádá se po vás, abyste se svému zaměstnání věnovali fanaticky, často dělali přesčasy a neměli jiné zájmy. Vy ale stále rozvíjíte znalosti ve více oborech, a proto se můžete dostávat do časové tísně. Jestli jste ještě nepřišli na to, jak se naklonovat, bude to fofr.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Pracovně se vám tento týden vydaří celý. Přeje vám Mars ve spřízněném znamení Štíra. Jste schopni podávat vyčerpávající výkony, ale přitom vás pracovat baví. Jste schopní vycítit pohyby financí na trhu a intuitivně investujete výhodně. Tuto schopnost navíc dovedete zúročit i na domácí půdě.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Po pracovní stránce prožíváte velice náročné období. Můžete mít pocit, že vás nikdo neposlouchá. Jestliže jste zvyklí tak trochu poroučet, smiřte se s faktem, že vaše autorita nyní nemá sílu druhé ovlivňovat. S námluvami ve svém aktuálním rozpoložení tedy ještě počkejte, vše se nakonec vylepší.   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Stále se intenzivně věnujte svojí nové známosti. V práci se vám daří nadprůměrně, ale tato přízeň vydrží až do konce týdne na rozdíl od milostné přízně, která trvá jenom pár dní. Potřebujete se hodně mazlit a slyšet od svého protějšku, že vám je schopen poskytnout stabilní zázemí a zůstane vedle vás.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Mars ve znamení Štíra vám bude přivádět do cesty po celý týden překážky. Kolegové se po vás mohou vozit kvůli drobnostem. Pravdou je, že máte skutečně věnovat pracovním úkolům větší důkladnost a hledět si i drobných detailů. Vyhraďte si proto na práci dostatek času a půjde to.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Umíte se hezky vyjadřovat, máte i úspěchy studijní a v případě, že se projevujete písemnou formou, zaujmete příjemce. V oblasti lásky jste uctiví a úctu sklízíte i od partnera. Vhodný čas je také pro efektivní vyříkání si rozdílných názorů s pracovním kolegou. Jenom ho nežeňte příliš do kouta.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Mars vám pracovně přináší spíše komplikace. Vy v každém pracovním postupu vidíte zdárný výsledek, ale vaši kolegové vždy vymyslí nějaký zádrhel, proč se daný produkt nedá nabízet. Váš entuziasmus bude přesto pro některé jedince cennou motivací k další práci. A vám samotným přinese plus.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Venuše ve znamení Raka vám dává dobré rodinné zázemí. Nemáte důvod k žárlivosti a z práce se těšíte domů. Venuše v Raku přeje něžné romantice, vy ale neumíte zapomenout na pracovní plány. V zaměstnání se možná trochu pohádáte kvůli nedbalosti kolegy. Ale brzy si všechno vysvětlíte.    

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Je možné, že budete mít v zaměstnání dobré výsledky, ale nikdo si jich nevšimne. V osobním životě jste trochu více směrováni rodinou, než byste chtěli, ale vždy se podvolíte a neděláte potíže. Rozumem si uvědomujete, že vás rodina potřebuje a myslí to s vámi dobře. Jste tolerantní.      

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Neptun vám působí blahodárně ze znamení Ryb, Mars rovněž blahodárně ze Štíra. Obě znamení jsou vodní a přinášejí vám do života více citů. Budete mít sklony se snáze zamilovávat. Každému prominete jeho prohřešky a vaše empatie nebude znát hranic. Vaši blízcí vás budou zbožňovat.    
   


     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU