Horoskop na 31. 1. 2011 - 6. 2. 2011

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 5. týden v roce 2011? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Následujícím sedmi dnům dominuje nepochybně novoluní ve Vodnáři, po němž následuje vstup Merkuru do znamení Vodnáře. Zelenou budou mít nejen Vodnáři, Blíženci a Váhy, ale všichni lidé, kteří se nebojí nového a vědí, že si v případě krize nejlépe poradí i pomohou sami. Pokud náhodou patříte k těm, kteří k životu potřebují lásku, moc valné to není. Na počátku týdne je Venuše sice ještě ve štědrém Střelci, jemuž je zábava nade vše, ale v pátek se přesune do Kozoroha. Pak nastane stav, kdy bude partner skloňovat slovo „povinnost“ ve všech pádech.

Beran (21. 3.–20. 4.)

I když se vám to zdá nemožné, můžete si ostře vyměnit názory kvůli šperkům, které jste od miláčka dostali. Zatímco vy doufáte, že je nebudete muset nikdy nosit, protože vám nesedí, partner trvá na tom, abyste si je na sebe brali při každé příležitosti.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Pokud se s partnerem teprve sžíváte, máte se na co těšit. Hlavně na počátku týdne, kdy je Luna v Kozorohu, budete mít oba sklon držet se svých zvyků, aniž byste si uvědomovali, že jako pár musíte fungovat jinak než dva jedinci. Zkuste se domluvit dřív, než bude pozdě!

Blíženci (22. 5.–21. 6)

I když jste si jisti, že nápad, který chcete šéfovi předestřít, je skoro dokonalý, počkejte s jeho uvedením ve známost až na pátek. Merkur bude ve vám příznivém Vodnáři a vy dokážete mluvit tak, až šéf pochopí, že by chvíle, kdy vás odmítl, moc litoval.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Venuše sice v pátek ráno vstupuje do vašeho partnerského sektoru, ale její vliv je dost zrádný. Je možné, že miláček objeví to, co vám podle jeho názoru k partnerské dokonalosti ještě chybí, a začne činit pokusy o vaše dovychování, což vás nebaví.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Jsou věci, které byste se neměli snažit za každou cenu pochopit, protože se vám to nepodaří. Když usoudíte, že svět je plný záhad, které čekají na odhalení, bude to vašemu duševnímu klidu daleko prospěšnější než neustálé hledání stále unikající pravdy.

Panna (23. 8.–22. 9.)

O snad nejnáročnější hodiny týdne se vám ve středu postará kvadratura mezi Venuší a Uranem. Najednou zjistíte, že člověk, jehož neustálá vyznání jste vnímali spíše jako žert, myslí své přemlouvání naprosto vážně a nechápe, že vy o něj opravdu nestojíte.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

I když s oblibou tvrdíte, že jste rádi pod tlakem, protože podáváte ty nejlepší výkony, v tomto týdnu to neplatí. Pokud si všechno důležité, na co jste měli celý víkend, necháte až na nedělní večer, podlehnete vlivu kvadratury mezi Venuší a Jupiterem – a neuděláte nic!

Štír (24. 10.–22. 11.)

Kdyby se náhodou stalo a vy jste museli v pátek absolvovat důležité jednání, dávejte si pozor na každé slovo, které pronesete! Merkur je totiž ve Vodnáři a kolem vás se najde dost lidí, kteří bez námahy „odečtou“ i myšlenky, které vám probíhají hlavou.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Veškeré záležitosti, u kterých potřebujete zdravý rozum a realistický přístup k současnosti i budoucnosti, projednejte v sobotu. Sextil mezi Merkurem a Jupiterem vám pomůže najít argumenty, které spolehlivě obměkčí srdce každého, s kým budete mluvit.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

První čtyři dny týdne věnujte pracovním záležitostem, které vám půjdou od ruky tak, že vám ostatní mohou jenom závidět. Od pátku začněte využívat pozitivního vlivu Venuše ve svém znamení. Na bláznivou lásku to sice není, ale pokud chcete stálé city, máte je mít.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Nejpříznivějším dnem celého týdne je neděle, kdy jste pod pozitivním vlivem trigonu Marsu se Saturnem. Pokud sportujete, spojíte harmonicky energii a vytrvalost, takže máte šanci překonat vlastní rekordy a dokázat, že máte na víc, než se dosud zdálo.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Společenským akcím, které vás čekají na konci týdne, se v žádném případě nevyhýbejte! Luna ve vašem znamení vám pomůže k triumfu, jehož plody budete sbírat ještě dlouho. Kouzlem své osobnosti zaujmete člověka, kterého všichni ostatní považují za nedosažitelného.

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

  • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
  • Napište tedy správný tvar SMS.
  • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
  • SMS odešlete na číslo: 900 11
  • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
  • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky