Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 30.5. - 5.6. 2011

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 22. týden v roce 2011? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Pozor, na tento týden připadá první letošní zatmění. V Blížencích! Uskuteční se ve středu těsně před půlnocí. Je to doba, která je neobyčejně příznivá pro všelijaké pikle. Pokud se uskuteční tajné setkání, nehrozí, že by se někdo z účastníků hned po jeho ukončení sebral a šel novinářům žalovat. Zatmění však mohou využít i normální lidé. Jestliže máte pocit, že vás nějaký vztah jen tíží a nic užitečného vám nepřináší, máte ho v tomto termínu šanci ukončit rychle a navždy.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Než spustíte nějakou akci, měli byste mít alespoň rámcovou představu, kam vaše snažení povede. Počítejte však s týdnem, který je ve vašem případě bohatý na překvapení! Lidé mohou reagovat jinak, než jste předpokládali, a vy se jim musíte přizpůsobit.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Začátek týdne, když je Luna ve vašem znamení, je skvělý! Neděle, kdy je „u vás“ Jupiter, může být ještě lepší. V pondělí a v úterý si rozmyslete, co během dalšího roku svého života vlastně chcete dosáhnout, a o víkendu na tom začněte soustředěně pracovat.

Blíženci (22. 5.–21. 6)

Středeční zatmění ve vašem znamení připadá skoro na půlnoc, ale to by vám v jeho využití vadit nemělo. Pokud se chcete spolehlivě zbavit nějakých nepříjemných důkazů, ale nechcete je ničit, máte je šanci schovat tak, aby je nikdo nepovolaný nenašel.

Rak (22. 6.–22. 7.)

V pátek a v sobotu se máte na co těšit! Příznivý je stacionární Neptun, jeho vliv si vysvětlujte tak, že i ty nejbujnější sny se mohou uskutečnit. Jupiter se pro změnu dostává do Býka a posílá vám do cesty přátele, kteří vám s uskutečňováním snů rádi pomohou.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Vstup Jupitera do vašeho sektoru ctižádosti vás dostane do hodně komplikované situace. Na jedné straně si uvědomíte, že máte rádi svou rodinu. Na straně druhé ovšem dostanete pracovní nabídku, která naplňuje veškerá vaše očekávání, ale pro rodinu je nevýhodná.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Než něco bez rozmýšlení nakoupíte jenom proto, že máte pocit, že to musíte mít hned, napočítejte do dvaceti. Potom možná pochopíte, že si můžete na své přijít i podstatně méně náročným způsobem, a ušetřit tak částku, která vás opravdu potěší.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Dramatické pracovní záležitosti moc neprožívejte, protože nejsou zdaleka tak dramatické, jak to na první pohled vypadá. Je docela pravděpodobné, že zaměstnavatel dělá vlny jen kvůli tomu, aby vám mohl přislíbené odměny buď umenšit nebo odebrat úplně.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Sobotní vstup Jupitera do vašeho partnerského sektoru se postará o nádhernou neděli! Partner, který dosud k vašim přáním přistupoval zdrženlivě, najednou změní postoj, a začne vám plnit vše, co vám jen na očích vidí. Situace využijte, ale nezneužijte!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Všechno důležité se dozvíte nejdříve v pátek. Do vašeho partnerského sektoru se dostane Merkur a váš miláček se rozpovídá. Kromě obvyklých řečí, kdy vám vysvětlí, kam by si zasloužil vyjet na dovolenou, přijde i s plánem, jehož rozjetí mu hned po vyslechnutí zarazíte.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Pokud má někdo pocit, že chcete svou kariéru rozvinout na jeho úkor, neztrácejte čas vysvětlováním. Čím víc mu budete tvrdit, že se mýlí, tím víc si bude myslet, že se trefil přímo do černého. Vsaďte na upřímné jednání a jenom doufejte, že dostane rozum.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Využijte posledních pěti dnů, kdy máte Jupitera ve svém sektoru kamarádů a komunikace, a domluvte si s nimi pořádnou akci! Kdyby se náhodou stalo, a vy dostali pozvánku na sjezd spolužáků nebo rodáků, ani na vteřinu neváhejte, hned přislibte účast!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Nejnáročnějším dnem celého týdne pro vás bude pátek, kdy na Neptuna ve vašem znamení působí neharmonický Merkur. Uslyšíte leccos, ale pokud chcete opravdu uspět, musíte umět rozeznat pravdu od dobře vymyšlené lži. Pokud to dokážete, jste opravdu skvělí!

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

  • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
  • Napište tedy správný tvar SMS.
  • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
  • SMS odešlete na číslo: 900 11
  • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
  • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky