Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 30. 5. 2016 - 5. 6. 2016

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Thinkstockphotos.com

Jaký bude 22. týden roku 2016? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Do půlky týdne je vaše domácí hnízdečko zahříváno velmi přátelskou atmosférou. Venuše se vás snaží vytáhnout na společné výlety, kde neschází rušná atmosféra. Jedná se o období, kdy se u vás mluví a mluví. Všetečka Merkur z vás dělá žongléry ze slov.             

Býk (21. 4.–21. 5.)

S vašimi nejbližšími komunikujete nyní podstatně více, než tomu bylo v předchozí době, jste otevřenější a přístupnější k názorům ostatních. Pokud vás vaše ratolesti bombardují svými živými nápady a přáníčky, dokážete teď být až překvapivě vstřícní.    

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Rodinné záležitosti jsou pro vás v tomto týdnu důležitou parketou. Zaměřujete se na své nejbližší a citový život na domácí půdě. Stejně jako vítr jste sice rozlítáni do všech stran, ale nezapomínáte na to, abyste se i zastavili a užili si pohody.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Vaši nejbližší jsou zpočátku týdne zakřiknutější a vy, kteří jste zvyklí mít vše pod skrytou kontrolou, máte v hlavě otazník. Netají vám něco? Planety přitakávají, že tomu tak skutečně může být, ale v dobrém slova smyslu, takže nebuďte rozladění.    

Lev (23. 7.–22. 8.)

Vztahy v rodině jsou velmi příznivé, což ještě umocňuje váš kamarádský přístup. Zvláště s mladšími členy rodiny jste jedna ruka a sympatizujete se spřádáním jejich snů a plánů. Tajné přání může vyjít na povrch a vy budete ochotni plnit, co půjde.       

Panna (23. 8.–22. 9.)

Tento týden se dá označit jako hektický, protože jste planetárními diblíky zkoušeni ze všech stran. Ocitáte se v ohnisku kariérního dění, kde přikládá do ohýnku i váš vládce Merkur. Připravte se na starosti. Vypadá to na zapojení se do složitých věcí.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Vaše vnitřní cítění je nakloněno porozumění a harmonické sounáležitosti s rodinou, nicméně v tomto týdnu si tolik na své nepřijdete. Znepokojovat vás může některý z vašich rodičů a přistihujete se, že nejste schopni zachovávat rovnováhu jako obvykle.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Zvelebování domácího hnízdečka nepatří mezi hlavní titulky tohoto období. Energie máte nadmíru, ale zaměřujete ji jiným směrem než na domácí práce či renovace obydlí. Vztahy s nejbližšími však fungují velmi pohodově a nezaznamenáváte žádné problémy.  

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V rodinném prostředí přetrvává chaotická atmosféra, protože je těžké skloubit přání milovaných s dostupnými finančními prostředky. Můžete se cítit omezení a to zvyšuje vaši lítostivost. Neptun ze znamení Ryb ví, jak zabrnkat na vaše citlivá místečka.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Na území domova je přáno realizaci věcí, po kterých už dlouho toužíte. Signalizuje se vysoká tendence k tomu, že na světlo vyjde i váš tajný sen. Jste teď mnohem emocionálnější, a tudíž i silnější, takže se vám snáz povídá o svých vnitřních pohnutkách.     

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V rodinném prostředí působíte osvěžujícím dojmem a máte talent pouštět nový vítr do zajetého stereotypu. Jste vtipálky s inteligentním a jiskřivým humorem. Vaše přítomnost je velmi vyhledávána. Vaše chuť bavit se se svými nejbližšími vzrůstá enormně.     

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Otázka domácího zázemí hraje v tomto týdnu veledůležitou roli. Planetární energie vám míchají poněkud napěťovou směs a připravují vám zatěžkávací duel s kariérní sférou. Toužebně si přejete utrhnout si více soukromí a věnovat se svým nejbližším.   

 

 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!


     
       
          
   

 

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU