Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 30. 3. 2015 - 5. 4. 2015

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinkstock

Jaký bude 14. týden roku 2015? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Budete se chtít seznamovat se vším, co je nové, cizí, riskantní nebo nedostupné a vyžadující boj. Svou hlavu ponesete hrdě vztyčenou a budete si vychutnávat stoupající adrenalin. Pokuste se věnovat svým zálibám a zkuste najít cestu, jak z nich udělat buďto přivýdělek k příjmu nebo příjem sám.           

Býk (21. 4.–21. 5.)

V lásce se vám bude dařit přímo nadstandardně, budete si připadat, jako hrdinové nového romantického filmu, který píše sám život. A protože ne nadarmo se říká, že zamilovanému patří celý svět, bude se dařit také v práci. Kde budou mít vaše úspěchy dokonce vzestupnou tendenci.         

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

V tomto čase se budete muset mnohé naučit. Půjde zejména o uvědomění si, jak mohou být lidé rozdílní. A jako rozdílné je také plně tolerovat. Může být sice občas kouzelné, když umíte vyskočit jako čertík z krabičky, ale pokud plamenné výstupy předvádíte několikrát denně, pak už méně.  

Rak (22. 6.–22. 7.)

Umíte se v klidu pustit do náročné práce a vydržet u ní. V komunikaci s lidmi, kteří mají vliv na vaši pracovně-finanční oblast, jste féroví a spravedliví a zároveň si umíte udržet vizi toho, čeho potřebujete dosáhnout. Dalo by se říci, že jste zasloužilým kandidátem na titul - pracovník týdne.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Jupitera máte na své straně, a protože to není jen tak někdo, ale rovnou největší planeta sluneční soustavy, můžete se těšit na hojnost. Přihraje vám do cesty velkorysé a duševně či materiálně movité jedince, kteří nezištně pomohou. To důležité si ale stejně radši budete chtít zařizovat sami.   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Můžete se radovat ze širší přízně hvězd. Naplánujte si proto ideálně na toto období veškeré náročné úkony, klíčová rozhodnutí a vše, na čem vám nanejvýše záleží. Uvidíte, jaké dané záležitosti doznají v krátkém čase pozitivní obrat. Možná byste to mohli zkusit i s koupí losu nebo si třeba vsazením.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Na obloze panuje protilehlé znamení, které vám přidělá potíže. V mnoha případech dojde na řešení mnohaměsíčních konfliktů. Pravděpodobně vám v začátku bude chybět potřebná vytrvalost v argumentování a hledání vhodných kolegů, přátel či institucí, kteří by se vás zastali.  

Štír (24. 10.–22. 11.)

Obecně se nacházíte právě v čase, který je vám z hlediska ročního běhu nejméně nakloněný. Je třeba si ale připravit větší množství nadhledu, i když právě toho nejste moc schopní, umožní vám vidět různé trampoty tak, jak se na ně budete dívat za pár měsíců, s humorem a jako dobrou historku.     

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V oblasti zaměstnání, ale také ve vztazích bude doba spíše zátěžová. Pomůže vám ale Merkur, planeta úspěchů a komunikace, podpora navíc přijde i od samotného Slunce ze znamení Berana. A tím se vám podaří najít vnímavé a vlivné lidi, kteří vám z jakékoliv problematiky ochotně pomohou.         

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V lásce se vám bude dařit. Dalo by se říci, že zahájíte týden více citově rozdmýchaní a každé slůvko a každý dotyk partnera budete vnímat značně intenzivně. Pokud jste nezadaní, pak se stejnou senzitivitou bude vnímat potenciální kandidáty na vytvoření páru. Ale nezanedbáte ani svou práci.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Měl by vám prospět vliv slunečního svitu ze znamení Berana. Je o vás známo, že máte méně fyzických sil než jiná znamení, ale zase o to více jste činní intelektově. Nyní můžete čerpat však právě ony fyzické síly ze spřízněného znamení Berana. Jestli je využijete na malou rekonstrukci či sport je na vás.   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Ve vašem znamení se dlouhodobě nachází Neptun. Jde o tak významnou konstelaci, že je třeba ji stále znovu připomínat. Jste na ni již povětšinou dobře adaptovaní, věřte ale, že šlo o naprostou revoluci, která je z historického hlediska gigantická. A vy s tímto humanismem plně rezonujete.             
         

   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky