Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 3. 8. 2015 - 9. 8. 2015

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinkstock

Jaký bude 32. týden roku 2015? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Děti jsou již za půlkou prázdnin. Udělejte jim jejich léto ještě lepší a vymýšlejte dobrodružné výlety. Ovšem nic se nemá přehánět. Dejte pozor, ať se na společném pobytu v přírodě nebo jinde všichni shodnete a nikdo nejede proti vlastní vůli. To by totiž dokázalo zkazit celý výlet, ale i část prázdnin.  

Býk (21. 4.–21. 5.)

Pozor na rodinné hádky. Vyvarujte se zvýšenému hlasu, nebo rozkazovačnému jednání. I když všechno zlé je pro něco dobré. Po drobných hádkách se pokuste své činy napravit. Nyní to rodina ocení více než kdy předtím a dá vám tak prostor prožít příjemný rodinný prázdninový týden.   

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Zkuste vymyslet společnou rodinnou činnost, při které se zapojí všichni. Nahlas vám to sice neřeknou, ale uvnitř budou rádi, že jsou součástí něčeho rodinného a že vy s nimi vždy počítáte, ať se děje cokoliv. Za tento pocit sounáležitosti vám budou velice vděční. Zkuste nejrůznější sportovní aktivity.     

Rak (22. 6.–22. 7.)

Vymyslete akční rodinnou dovolenou. Téma ciziny a vzdělávání bude ideální. Zkuste je zkombinovat a vyrazte například na poznávací zájezd. Budete překvapeni a zároveň poznáte nové kouty světa, za což vám budou děti nemírně vděčné. Pozor na negativní zprávy od členů rodiny. Jednejte s rozvahou.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Rodina bude v tomto týdnu vaší oporou. Nebojte se svým blízkým svěřit se svými problémy, a to jak pracovními, tak osobními. Vaši blízcí vám poskytnou jiný úhel pohledu a pomoc, která vám při řešení vašich starostí hodně pomůžete. Uvědomíte si důležitost a nezbytnost celé vaší početné rodiny.     

Panna (23. 8.–22. 9.)

Jste-li ve vaší rodině s čímkoliv nespokojeni, všechny svolejte a svoji nespokojenost jim dejte najevo. Vše pečlivě vysvětlete a zkuste ostatní zapojit do problému. Zkuste společně vymyslet nová řešení, která budou vyhovovat všem, a tím nastolit do rodiny nový systém, který povede ke spokojenosti.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Návštěva kulturních akcí se vám v tomto týdnu trochu zvrtne v návštěvu přilehlých obchodů, kde zřejmě neodoláte velkým vlnám. A to nikoliv mořským, ale slevovým. Letní výprodeje jsou vaše oblíbená letní činnost a vždy si dopřejete zakoupit alespoň maličkost pro zpříjemnění svého dne.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Domluvy lidí z okolí budete brát jako nemístné vměšování a budete si chtít svoji pracovní půdu zorat sami, nikoliv ve vleku kohosi dalšího. Ostatní překvapíte svou tvrdohlavostí, ale ve finále to nechají na vás, protože věří ve vaše schopnosti. Postupujte krůček po krůčku a uvidíte, jak to půjde od ruky.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Dostanete od kohosi blízkého velmi zajímavou nabídku na pracovní spolupráci. Budete mít sice z počátku obavy, aby se míchání pracovních a domácích záležitostí neprojevilo negativně na vašem vztahu, ale stejně se rozhodnete do toho jít, protože některé nabídky se prostě odmítnout nedají.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Vaši blízcí si z vás budou dělat doma trochu legraci, protože zatímco jindy vás museli od práce tahat div ne násilím, tento týden budete příkladným lenochem a konečně si dopřejete všechny požitky, které jste si tak dlouho odpírali. Vychutnejte si je a dobijte baterie, vaši blízcí stejně vtipkují naoko.          

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Nebudete vědět, co dělat dříve, protože se vám často v jednom dni a někdy i v jednom čase sejde hned několik akcí, na kterých byste neměli nebo nechcete chybět. Bude to pak pro vás značné dilema zvolit, kam vyrazíte a co budete muset odložit až na příští rok. Léto je ale i tak vaše oblíbené období.     

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Zkuste si najít nějaký sport, který by vás bavil a u kterého byste mohli trochu upustit páru a přijít na jiné myšlenky. Navíc by to mohlo být ideální pojítko mezi vámi a některými rodinnými příslušníky, se kterými zatím nemůžete stále najít stejnou řeč. U sportu se společně nasmějete i vyvztekáte a bude.   
   


     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky