Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 3. 3. 2014 - 9. 3. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 10. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

U svého protějšku vzbudíte svým chováním nebývalou žárlivost. Chvilku vám však potrvá, než přijdete na pravý důvod partnerových reakcí. Nakonec ale zjistíte, kde je zakopaný pes. Snažte se své nešťastné počínání napravit. S partnerem si promluvte.

Býk (21. 4.–21. 5.)

V současné době se nacházíte v nebývale špatné finanční situaci. Nemusíte však zoufat, nebude to trvat dlouho. Již velmi brzy přijdete na rafinovaný způsob, jak si pomoci k penězům. Příště ale více uvažujte nad svými výdaji a zbytečně neutrácejte.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Můžete se těšit na zajímavé pozvání. Přesto si pečlivě rozmyslete, zda jej přijmete. Nezapomeňte, že to s sebou přináší jisté závazky a povinnosti. Jste ochotni je splnit? Lehce by se totiž mohlo stát, že svého rozhodnutí budete litovat. Přemýšlejte!

Rak (22. 6.–22. 7.)

Máte pocit, že vaše problémy jsou nepřekonatelné? Opak je pravdou! Vidíte všechno až příliš černě. Pokud se však urychleně nepřestanete litovat, mohli byste se opravdu dostat do nepříjemné situace. Řešením je rychlé jednání. Nebojte se zariskovat.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Po dlouhé době se setkáte se svými skutečnými přáteli. A máte se opravdu na co těšit! Nejenom, že si skvěle popovídáte a dozvíte se mnoho novinek, ale kamarádi vám pomohou s problémem, který už nějakou dobu nemůžete vyřešit. Budete jim velmi vděční.

Panna (23. 8.–22. 9.)

V práci zavládne uvolněná nálada. Vy i spolupracovníci se dostanete do příjemné nálady. Povinností vám sice neubude, ale při milé konverzaci vám kupodivu půjdou rychleji než kdy jindy. Zjistíte, jak moc je pracovní kolektiv důležitý. Važte si toho!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Tento týden budete takříkajíc balancovat nad propastí. Nevěra bude velice lákavá a k jejímu uskutečnění se dostanete opravdu blízko. Nakonec si však vzpomenete na všechno, co jste do svého vztahu investovali, a odoláte. Uvidíte, že je to správná volba.

Štír (24. 10.–22. 11.)

I když jste byli rozhodnutí k jistému kroku, budete okolnostmi donuceni změnit své plány. Naštěstí vám improvizace nedělá problémy. Umíte se oprostit od zažitých stereotypů, což se vám tento týden bude náramně hodit. Nezapomeňte však, co chcete.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Fantazie vám začne pracovat na plné obrátky. A to nejenom v oblasti pracovní, kde přijdete na některé zajímavé inovace, ale především v oblasti vztahů. Jistá osoba vás doslova okouzlí a vy ji nebudete schopni vypudit z hlavy. A nejspíš nemáte důvod!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Po nějaké době se konečně udobříte se svým protějškem. Válečná sekera bude zakopána a vy si budete moci užívat pocit znovunabyté jistoty a harmonie. Uvědomíte si, že veškeré partnerské půtky a šarvátky byly vlastně zbytečné. Poučíte se pro příště.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

K svému vlastnímu údivu a překvapení se odhodláte oslovit atraktivní osobu opačného pohlaví. A vaše odvaha se tentokrát opravdu vyplatí! Nejenom, že se můžete těšit na schůzku, ale také zjistíte, že risk je často zisk! Strach je mnohdy špatný rádce.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Povzbudíte zoufalého přítele. Zvednete mu náladu svými chytrými a praktickými radami. Navíc si moc dobře uvědomujete, že váš kamarád se potřebuje především vypovídat. Nechte ho proto, aby se vám svěřil se svými trápeními. Bude to pro něj velká pomoc.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky