Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 3. 2. 2020 - 9. 2. 2020

Zdroj: shutterstock

Jaký bude 6. týden roku 2020? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Prožíváte poměrně složité období zejména v oblasti vztahů. Není vždy příjemné poslouchat kritiku. Navíc vám přijde, že mnozí z vašich blízkých jsou ve svém životě úplně někde jinde, a i díky tomu vám zas až tolik nerozumí a dochází k nedorozumění. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Tento týden tíhnete k umělecké sféře. Zejména vás zaujme výtvarné umění. Možná se přihlásíte do nějakého kreativního kroužku, nebo budete jen tak tvořit doma. A také vám neujde kdejaká umělecká výstava. V této vaší nové lásce najdete vytoužený pokoj. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Berete svou práci velmi zodpovědně. Máte před sebou jasný cíl a za tím si jdete. Není pro vás žádný problém zůstat v práci déle a dodělat vše potřebné. Víte, že to následující den či dokonce týden zúročíte. Vedení si rovněž začíná všímat vaší snahy. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Začínáte se více věnovat svému vzhledu. Přemýšlíte nad změnou účesu, či zhubnutím nějakého toho kila. Navštívíte zkrášlovací salon a budete sami se sebou spokojeni. Cítíte se nyní skvěle a úžasně sexy. Vyražte ještě na nákupy a ztvrďte svou proměnu. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Opačné pohlaví je pro vás tento týden skutečnou záhadou. Nechápete jeho chování a máte za to, že mnohým lidem hned v začátku týdne snad přeskočilo. Z dlouho domluveného rande se nakonec rychle vymluvíte a na nové seznámení nemáte vůbec žádnou náladu. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Je na vás skutečně spoleh. Ať už se jedná o pracovní záležitosti, či cokoliv ve vaší domácnosti. Šéf ví, že když vám zadá úkol, budete ho mít hotový s předstihem. Doma všechno klape bez problémů a vaši blízcí to ví. Můžete být se sebou spokojeni. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Kolem sebe máte naprosto skvělou osůbku, která vždycky stojí na vaší straně. Život s podporou je pak jednodušší. Tento týden si uvědomíte, jak moc pro vás tento jedinec znamená a rozhodnete se mu dát svůj vděk najevo. Bude to příjemné pro vás oba. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Snažíte se získat nějaké peníze navíc. Opravdu by se vám teď hodily. Není to však snadné. Brigády nejsou příliš dobře placené a váš čas je taky drahý. Nevíte jak ze situace vybruslit a tak se rozhodnete pro úklid domova a prodeje nepotřebných věcí. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Nevíte, čím to je, ale poslední dobou si příliš berete k srdci některé situace, či řeči vašich blízkých. Ihned vás někdo urazí, či vám přijde jeho chování dost neadekvátní. Vadí vám nedodržování slibů, ale i špatná nálada ze strany někoho blízkého. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Manipulativní osoba, která vám poslední dobou už dost otravuje život, je stále vlezlejší a vlezlejší. Nepomůže nic jiného, než nadobro ukončit komunikaci. Však je taky načase. Z tohoto vašeho vztahu by stejně nevzešlo nic dobrého, právě naopak. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Po pracovní stránce vás nyní čeká velice náročný týden plný překvapení, ale také nepříjemných situací. Naštěstí v domácím prostředí to máte skvěle zařízeno a každý večer se s radostí vracíte do své oázy klidu a pohody. To vám dodá sílu na další den. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Někdo vám blízký se do vás stále naváží. Hledá na vás chyby a kritizuje. Nejste člověk, který by si nechal jen tak něco líbit. Nevíte, proč byste na sobě měli něco měnit, když vám to tak vyhovuje. Pokud se někomu něco nelíbí, tak ať se s vámi nebaví. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky