Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 3. 2. 2014 - 9. 2. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 6. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Pro své kamarády budete výhrou. Jste totiž plní pozitivní energie a také odhodlání pomoci druhým. Rádi vyslechnete jakékoliv trápení svých blízkých a navíc budete mít po ruce vždy skvělou radu, jak se z problémů nejlépe dostat. Jen myslete i na sebe!

Býk (21. 4.–21. 5.)

S partnerem budete naprosto sehraní. Veškeré konflikty a hádky se vám vyhnou obloukem, místo toho se budete plně věnovat jeden druhému a také plánování společné budoucnosti. Za současných studených zimních dnů jsou vyhlídky na dovolenou příjemné!

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Na poli lásky vás čeká velký úspěch! Chce to jenom trochu odvahy a odhodlání postavit se případným problémům čelem. Myslete na to, čeho chcete dosáhnout, nikoliv na to, co můžete ztratit. Strach totiž není dobrý rádce a zbytečně vám podráží nohy.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Vaše starosti jsou dočasné! Už příští týden se ukáže, že je všechno v nejlepším pořádku, a to jak v oblasti pracovních úspěchů, tak ve vašem soukromém životě. Vztahy se vrátí do normálu a nezadaným se naskytne skvělá příležitost k romantické lásce.

Lev (23. 7.–22. 8.)

V zaměstnání se dočkáte vytouženého uznání. Šéf totiž konečně pozná, co se ve vás skrývá. Váš potenciál pak bude náležitě oceněn a hlavně využit! Nebojte se náročných úkolů, které vás čekají. Je vysoce pravděpodobné, že je zvládnete levou zadní.

Panna (23. 8.–22. 9.)

V zaměstnání budete těžit z předchozích zkušeností. I když jste je v minulosti považovali za ryze negativní, tentokrát se opět ukáže, že všechno špatné je pro něco dobré. Chce to jen trochu pozitivního myšlení a dobré nálady, se kterou jde vše lépe!

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Své zlomené a bolavé srdce se vám podaří vyléčit novou láskou. A hned vám bude lépe! Jde jen o to oprostit se od minulosti a soustředit se na svoji zářivou budoucnost a všechno hezké, co vás v ní čeká. Zapomeňte na problémy a negativní zkušenosti!

Štír (24. 10.–22. 11.)

Dočkáte se velkého zadostiučinění. Zjistíte totiž, že došlo na vaše slova. I když budete mít chuť vykřikovat do světa známou formulku Mně to bylo jasné od začátku!, nakonec se ovládnete a zachováte svoji mlčenlivou důstojnost. A to se opravdu cení!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Čeká vás finanční ocenění! Ne že byste něco takového nečekali, přesto však půjde o velmi milé překvapení, které si rádi vychutnáte se svými blízkými. Nedovolte, aby vám radost zkazily závistivé řeči vašich kolegů. Přece víte, že si prémie zasloužíte!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V jisté osobě se nepříjemně zmýlíte. Tato chyba bude nejspíše vykoupena zklamáním a rozhořčením, přesto se snažte veškeré negativní pocity eliminovat. Koneckonců, dotyčný nemůže za to, že vaše představy o něm byly mimo realitu. Poučte se z toho!

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

K práci svých kolegů budete mít velmi výstižné a trefné připomínky. Avšak nezapomeňte na to, že i když máte pravdu, je důležité ji umět podat. Posměšky nikomu nepomohou a naopak způsobí to, že vás vaši spolupracovníci nebudou ani za mák poslouchat.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Stanete se svědky nepříjemného konfliktu. Raději se držte dál, a to i přesto, že máte na celou věc svůj názor. Nikdy se však nevyplatí míchat se do věcí, do kterých vám nic není. Výsledkem by mohl být spor, ve kterém byste nebyli svědky, ale aktéry.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky