Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 3. 11. 2014 - 9. 11. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 45. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Máte v sobě dost síly a potřebujete proto bojovat! A také se ukazovat před druhými. Kvůli tomu vyprovokujete kolegu, který by vám mohl chtít lézt do zelí, nebo to máte v plánu vy? Jste konkurenti i z hlediska práce! Lepší ale bude všechno si takticky promyslet, abyste měli lepší startovací čáru než on!

Býk (21. 4.–21. 5.)

Víte, že potřebujete určitý blahobyt! A nejste jediní. Takže chcete zlepšit partnerovy životní podmínky! Snažíte se mu pomáhat s prací v domácnosti, ale také vybírat techniku, která mu vyhovuje! Když máte společně děti, chcete si na něj najít více času. Tušíte, jak vám bude protějšek opravdu vděčný.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Tento týden vám hlava funguje perfektně. Proto se vám bude dařit ve studiu! Jak během čtení a diskuzí, tak při zkouškách, takže se jim nevyhýbejte! Navíc vám vyhovuje, kolik nových věcí můžete poznávat, a že není nikdy pozdě začít znovu. Užíváte si to v plné míře! Protějšek vás ve všem vyloženě podpoří.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Máte předpoklad uvést všechno na správnou míru. Uklidníte svého partnera a tak jenom upevníte společný vztah! Tak hodně vám záleží na tom, aby to dobře klapalo! Proto se rádi vracíte ze zaměstnání domů, kde očekáváte výbornou atmosféru. Dokážete se postarat o domácnost, ale také o kvalitu teplých večeří!   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Pro druhé budete dost atraktivní. Proto na vás začne pomrkávat svobodný/á kolega/yně! Dokážete zapracovat jak na svém šarmu, tak i na příležitosti, jak se více seznámit. Nebo si přímo domluvíte jakoby pracovní schůzku. Pokud je vám to ale proti srsti, nedávejte jim plané naděje! Svět se kvůli tomu nezboří!   

Panna (23. 8.–22. 9.)

V zaměstnání cítíte pohodovější atmosféru. Šéf vás totiž bude výrazněji podporovat! Ať už v ohledu pracovních projektů, tak při řešení věcí na úřadech nebo s rodinou. Díky jeho pochopení se však zvýší i produktivita vaší práce! Jestli poznáte, jaký je to člověk, hned ho budete mít o něco raději!   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Jak vy to jen děláte? Budete přímo středobodem svého okolí! Vaše práce je sledovaná a oceňovaná. Okolí si však také všímá vašeho charisma! Navíc se o vás zajímá víc než jeden nápadník. Co s tím uděláte? Každopádně využijete situace pro lepší finanční zisky a rozvoj přátelského života. I milostného!

Štír (24. 10.–22. 11.)

Vsadíte na zelené mládí. Mladší partner vám totiž dodá důvěru! Když ji využijete v práci, dokážete lépe zapojit své síly. Pokud se tím vylepší i vaše soukromé vztahy, nakopne vás to! Navíc umíte pomáhat i jemu, takže váš vztah bude pro oba prospěšný. A lásce se věnujete tak, že o ní nikdo nepochybuje!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Mezi přáteli i na ulici dokážete zazářit. Čím? Vlastním vkusem! Jeho ocenění se dočkáte ze všech stran. Z hlediska módy jste opravdu vpředu, ať se to týká oblečení, nebo domácích dekorací! Jste velkoryse ochotní poradit, co se teď nosí. Když víte, co se kde šustne, život si užíváte s opravdovou chutí!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Pokud nevíte, co teď provést, obrátíte se na blízké okolí. V oblasti financí vám poradí přátelé! Když potřebujete regulovat výdaje na domácnost, řeknou vám to nejlepší řešení. Pokud potřebujete nakládat s nemovitostmi, naznačí vám, abyste ještě chvíli počkali! Nic tedy neuspěcháváte a pořídíte dobře.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Už si nemůžete pomoci. Z přátel se prostě stanou vaši milenci! Máte potřebu podlehnout lásce, kterou cítíte, protože nechcete být sami. Něžné dotyky a starostlivé chování přece udělá dobře i vám! Věnujete se tedy rozvoji svého vztahu, nezapomínáte ani na to, že si rozumíte. Nemáte problém ani v ložnici!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Dokážete si najít vhodný čas pro své soukromí. Více volna v zaměstnání znamená lepší možnost flirtování! Pokud nejste zadaní, chodíte častěji do společnosti, s chutí tancujete, nebo působíte úpravou zevnějšku, a tím na sebe upozorníte! Dodává vám to sebevědomí, ale také to může nakonec přinést i lásku!
 

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky