Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 29. 10. 2018 - 3. 11. 2018

Zdroj: shutterstock.com

Jaký bude 44. týden roku 2018? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Tento týden je obzvláště vhodný k vyřizování věcí, které jste do této doby úspěšně odkládali. Zajeďte si tedy na úřady, vyřiďte pracovní, či rodinné záležitosti. Půjde to totiž tento týden jako po másle a rovněž vašemu svědomí se okamžitě uleví.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Poslední dobou se vám zdá, že je toho na vás trochu moc a že nestíháte. Zkuste si svůj čas trochu lépe naplánovat. Uvidíte, že ta trocha plánování vám hodně pomůže a vy se nebudete cítit tolik pod tlakem. Najděte si také čas na pořádné relaxování.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Příliš se vám nechce do jisté záležitosti, která je pro vás nepříjemná. V životě vás však nepotkají jen příjemné věci a vy se musíte naučit bojovat i s věcmi, které vám nejsou příliš po chuti. Tento týden vám dá první a pro vás velice poučnou lekci.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Příliš často tápete ohledně některých pracovních záležitostí. Je třeba se na ně vrhnout s pořádnou vervou a nenechat se ušlapat okolím. Je ve vás větší potenciál než si myslíte a vy ho musíte ve správný čas ukázat světu a hlavně svým nadřízeným.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Často si kladete otázku, zda jste svůj život nepromarnili. Opak je pravdou, žijete naplno a tento váš pocit vyvěrá zejména z toho, že jste na sebe velice přísní a také nároční. Uberte trochu ze svých nároků a naučte se milovat se takoví, jací jste.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Kolem vás se pohybuje osoba, která vám závidí vaše úspěchy, milostný život, či něco daleko banálnějšího. Tváří se jako váš dobrý přítel, ale pozor na něj. V tu nejnevhodnější dobu vám může vrazit zákeřnou kudlu do zad, což vám nepřinese nic dobrého.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Tento týden se bude nést ve sportovním duchu. Fyzicky náročný týden sice v mnohém odnese vaše tělo, ale endorfiny začnou pracovat a vaše spokojenější mysl vám poděkuje. Do vašeho života se vkrade mír, přátelská atmosféra, ale i úžasné vzpomínky.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Tento týden je obzvláště vhodný k navazování nových přátelství. Nebudete mít problém začít rozhovor s kýmkoliv a kdekoliv a vaše přátelská aura bude okolím vnímána velmi kladně. Najdete spoustu kamarádů a může vzniknout i nové obchodní partnerství.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Neseďte tento týden doma a vyrazte někam za zábavou. Možná se vám zdá, že počasí nepřeje vycházkám po venku, ale opak je pravdou. Procházka vám jen prospěje a vy si utřídíte myšlenky. Večer pak vyrazte do víru noční zábavy a budete opravdu spokojeni.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Nenechte se utlačovat některým z vašich nových kolegů. Ten se všemožně snaží vetřít do přízně nadřízených a používá k tomu veškeré dostupné prostředky. Stůjte si za svým názorem a zejména se nebojte ho vyslovit v ten správný čas. Kolega utře nos.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Nepodceňujte vaši zdravotní stránku. Často přecházíte nemoc, protože nechcete přijít o něco v práci, nebo že vám prostě není vhodná doba na stonání. Pokud však své neduhy budete i dále přecházet, může se vám to ošklivě vymstít. Raději zůstaňte doma.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Spousta práce, kterou na vás vaši nadřízení tento týden naloží, bude opravdu na pováženou. Nejen, že nemáte šanci vše stihnout, dokonce se bude jednat o doslova nelogické a zbytečné úkoly. Nebojte se říct svůj názor a přijít s lukrativnějším řešením.

  
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky