Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 28.6. - 4.7.

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 26. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Nové týdenní horoskopy pro vás připravuje Antonín Baudyš, který se hvězdnými mapami velmi úspěšně zabývá skoro čtyřicet let.

Horoskop Antonína Baudyše

Se snadným a jednoduchým startem do pracovního týdne nepočítejte. V pondělí ráno je Luna v Kozorohu a opravdu nehrozí, že by se vám chtělo vstávat. Naštěstí se Luna během dne dostává do Vodnáře a vy přestáváte povinnosti brát jako něco, co jen tíží. Ve čtvrtek po poledni se připravte na bouřlivá, nicméně příznivá jednání. O víkendu si dopřejte čas na odpočinek, o který si tělo řekne tak rázně, že nedokážete odmítnout. Chuť do života a touhu po fyzickém pohybu pocítíte až v sobotu odpoledne, kdy si klidně můžete vyrazit třeba k vodě. Pokud se týká zdraví, věnujte se v první polovině týdne nohám, které mají tendenci otékat, a ve druhé polovině týdne psychice, kterou si musíte hýčkat.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Neustále máte pocit, že byste měli začít dělat něco nového, ale po většinu týdne ani netušíte, co by to vlastně mělo být. Směr svých dalších aktivit se vám ukáže až o víkendu. Nabídky přátel, které vám dají, berte oběma rukama. Přinesou vám nečekaný úspěch.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Všechno důležité, co potřebujete probrat, vyjednat a dotáhnout do konce, si naplánujte na pondělní odpoledne. Kdyby se to náhodou nepovedlo, máte druhou šanci ještě ve čtvrtek. To už však musíte přitvrdit, aby druhé straně došlo, že to myslíte opravdu vážně. 

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Na začátku týdne si uvědomte, že vysvědčení vašich dětí je jen papír, který vás nesmí přinutit k výbuchu. Ve středu je však Luna ve Vodnáři a vy ke všemu přistupujete s nadhledem. Pokud je to aktuální, věnujte se přípravám na dovolenou, ať doma něco důležitého nenecháte.

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Týden je plný neobvyklých věcí. Lidé, o kterých jste si mysleli, že je znáte, se chovají naprosto jinak. Stejně tak vás překvapí svou reakcí rodiče, kteří ukážou, že pro vás mají víc pochopení, než jste čekali. Na konci týdne vás čeká nové zajímavé seznámení.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Lidi, kteří pro vás mají něco udělat, musíte neustále kontrolovat nebo dokonce i popohánět. Počítejte s nedostatkem času na své blízké a s tím, že se jim to líbit nebude. Všechno můžete napravit v neděli, kdy se budete rodině věnovat s plným nasazením.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Udělejte si čas na dlouho neviděné přátele, a někam si s nimi vyrazte! Ve čtvrtek odpoledne možná půjdete vyřizovat reklamace nebo něco, do čeho se vám nechce. Připravte se na souboj argumentů, z něhož však vyjdete vítězně. O víkendu počítejte s náhlou změnou programu.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Své promyšlené plány musíte na poslední chvíli měnit. Je zbytečné, abyste z toho obviňovali partnera, který za nic nemůže. Je potřeba, abyste na změněnou situaci reagovali co nejrychleji a rozhodli se, co dál. V úterý nebo ve středu vás konečně napadne řešení.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Když se rozhodnete někoho podpořit, udělejte to hned v pondělí ráno. I když to tak nevypadá, získali jste tím mocného spojence. Ve čtvrtek se těšte na nové poznatky, které hned prakticky využijete. Pochválí vás za to nejen v práci. Nadšený bude i partner.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  I když to nemíváte ve zvyku, musíte se stáhnout a nechat promlouvat spíše svého partnera. S odjezdem na dovolenou nepospíchejte, bude lepší, když vyrazíte až v neděli. Ve čtvrtek si dejte pozor, ať se nedotknete někoho, kdo si takové jednání opravdu nezaslouží.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  V práci i doma rozhodujte jen o tom, co se dál už odložit nedá. Pokud nevíte, co dělat, poraďte se, nejlépe se starší generací, která má skvělé nápady. Víkend věnujte zcela pasivnímu odpočinku. Pokud opravdu musíte něco dělat, zkuste uvařit nebo upéct něco nezvyklého.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Od pondělního odpoledne do středečního večera vás čekají neskutečná zážitky. Na hlavu se obrátí všechno, čemu jste dosud věřili, a vy musíte přiznat, že jste se mýlili. První reakcí je šok, ale už o víkendu přiznáte, že jste rádi, že jste se konečně osvobodili.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Ve čtvrtek nebo v pátek si vyrazte koupit nové boty. Vaše nohy potřebují péči a vy si musíte vybrat takové, které jsou nejen hezké, ale i pohodlné. Zároveň se objednejte na pedikúru. Když k veškeré péči o sebe přidáte ještě i koupání, budete si cítit dokonale.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná naším předním astrologem Antonínem Baudyšem vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Tento týden vychází magazín HOROSKOPY časopisu Vlasta - ASTRO 5/2010

V novém čísle najdete:

 • Luna: Jak nás ovlivní její magická síla? 
 • Pohled do duše: Anna Šišková a Ivan Trojan  
 • Černá Luna: Poznejte svá temná místa
 • Budoucnost vašeho vztahu prozradí láskohoroskop
 • Horoskop na měsíc červenec
 • Tajemství numerologické mřížky
  ... a mnoho dalších témat

Horoskop Horoskop Zdroj: iStockPhoto

Vybrali jsme pro vás

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


28. června

I když se to zdá nemožné, jste rádi v práci, kde vám nikdo do života nemluví. Konjunkce Slunce s Merkurem přinese sice nějaké emoční výbuchy, ale v…

Akční letáky