#astro#

Beran (21. 3.–20. 4.)

V tomto dni se můžete těšit ze svých ratolestí a zažívat spokojenost z jejich radostného naladění. Příznivým dnem je zejména první duben - pověstný apríl, který si doma užijte na maximum. Dobré budou i další dny, kdy se setkáte se svými přáteli.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Domácí krb hoří silnou intenzitou a vůbec se vám po vzoru dubnového - březen za kamna vlezem, duben ještě tam budem - nikam nechce. Mezi vámi a vašimi nejbližšími to proudí emocemi. S protějškem a dětmi si sdělujete pocity, které se nahlas neříkají.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

S jarem vám kvete i rodinné štěstí, členům rodiny se daří dobře a kraluje přátelská atmosféra. Nějaké to aprílové dovádění mezi vás vnese ještě navrch humor. Doba přeje cestování, nákupům i oslavám, přičemž jsou tyto atributy spojeny s vašimi dětmi.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Stěžeň rodinné bárky se teď kymácí a neskýtá stabilitu jako obvykle. Planety ve znamení Berana přináší tenzi, která může mít jádro v problémech v oblasti kariéry. Aniž byste si to uvědomovali, nosíte si špatnou náladu domů. Odvažte se aspoň na apríla.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Vztahy s nejbližšími jsou mimořádně hezké a pevné, neschází vám smysl pro legraci a úžasný kamarádský náboj. Aprílové dubnové dny si užijete. I starším členům rodiny je teď s vámi příjemně, protože je svou energií dokážete rozpohybovat ze strnulosti.

Panna (23. 8.–22. 9.)

V práci se vyhříváte ve slunečních paprscích. Rodinná oblast už tak růžově nevypadá, protože Mars a Saturn ze znepřáteleného znamení Střelce zakládají na konflikty. Ohnivý Mars je navíc retrográdní, takže rozmrzelost se zvyšuje. Uvolněte se trochu.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Vám apríl hraje krásně do ruky. Mezi vámi a nejbližšími proudí příznivá přátelská energie, která vyvěrá především z vašich diskuzí. Vychutnáváte si myšlenkový rozlet a zaujetí blízkých, přičemž s potěšením přispíváte svým barvitým akademickým názorem.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Patříte k nejcitlivějším ze všech znamení a vaše momentální rozhodnutí se odvíjejí výlučně od citů. Se svými milovanými chcete splynout v souzvuk důvěry a cítíte, že se na ně můžete spolehnout. Nezlobte se kvůli aprílovým kouskům, kterých se dočkáte.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Mars a Neptun signalizují, že vaše explozivní nasazení se dostává do křížku s názory vašich bližních. Nejsou schopni pochopit vaše pohnutky, vaši vervu považují za ukvapenost a riskování, tudíž vzniká trochu chaos ve vzájemném porozumění. To přejde.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Rodina je teď pro vás prvořadá. Chcete, aby všechno probíhalo pokojně, nicméně Venuše na to chvílemi neslyší a vnáší určité rozladění. Někdo z nejbližších si staví hlavu a chce prosadit své požadavky. V práci si odpočinete a nikdo vás nebude zlobit.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

K domácím záležitostem přistupujete s drivem a jste si vědomi toho, že se nelze vyhýbat řešením problémů. Merkur je k vašemu znamení v napěťové kvadratuře a signalizuje, že vás může naštvat a otrávit mladší člen rodiny, který to přežene s aprílem.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

V zaměstnání budete mít honičku. Se svými nejbližšími ale teď skvěle vycházíte, protože se dokážete domluvit v naprostém klidu o všech záležitostech. Se svým protějškem sice tu a tam zvýšíte hlas, ale vcelku vládne na domácí půdě spokojené ovzduší.Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY