Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 28. 12. 2015 - 3. 1. 2016

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinkstock

Jaký bude 53. týden roku 2015? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Venuše se producíruje aktivním znamením Střelce, to pro vás znamená, že je v trigonu na vaše Slunce a v lásce je k vám tím pádem nesmírně štědrá! Směje se na vás a mazlí se s vámi, hřejivě hravá atmosféra, čeká vás sex, expanze ve všech požitcích.             

Býk (21. 4.–21. 5.)

Špetku koření přináší Mars, který se rozhlíží svým energickým okem po vašem partnerském vztahu. Zvyšuje aktivitu v lásce a jeho opozice ze znamení Štíra chce všechno nebo nic. Pokud vás dosavadní vztah dusí a strhává zpět, raději by měl být ukončen.      

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

V lásce se snažte přizpůsobit vzniklé situaci. Usměvavá Venuše je šibalka a harmonii v citech nyní nahrazuje částečným zmatkem. Láká vás ke zvýšenému flirtování. Její vibrace ve znamení Střelce by vás mohly roztáčet i do poněkud výstřednějšího tance!          

Rak (22. 6.–22. 7.)

Držte si pořádně klobouky, v milostných záležitostech vás čeká pořádně vášnivá jízda! Cítíte se ve svém živlu a dokážete pohnout ledy, které pod vaším vyzařováním roztávají. Přinášíte dobrou náladu všude tam, kam zamíříte, mistr Mars totiž exceluje!      

Lev (23. 7.–22. 8.)

V tomto týdnu jste zvýšeně optimističtí, plní energie a vášní. Venuše v trigonu ze spřízněného Střelce je prostě parádička! Je od vás očekáváno, že se zúčastníte všech večírků, protože tam, kde jste vy, je zábava na úrovni - jak být ale všude, že?      

Panna (23. 8.–22. 9.)

Na parketu lásky s vámi krouží protichůdní tanečníci. Tím rozumnějším je Merkur, který je i vládcem vašeho znamení. Vede vás k tomu, aby vaše komunikace s protějškem nebyla povrchní a abyste pronikli do hloubky věci. Ti svobodní mají možnost výběru.       

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Váš milostný život nabírá na síle, a pokud nejste zadaní, s vysokou pravděpodobností někoho potkáte. Ironií osudu je to, že tato osoba může žít blízko vás nebo ji můžete potkat prostřednictvím sourozence. Čeká vás tak opravdu pověstný den s velkým D.       

Štír (24. 10.–22. 11.)

Máte pocity uvolnění, co se týče milostné scény, je to ve vašich rukách, abyste dokonale využili těchto nádherných dnů. Můžete získat mnohem víc, než očekáváte! Mars vás nabíjí neskutečným sexappealem, což dává četné možnosti užít si intimních chvilek.       

Střelec (23. 11.–21. 12.)

S Venuší zabydlenou ve vašem znamení počítejte s milostnými příležitostmi, přičemž k vám může Amorův šíp přiletět dříve, než čekáte. Jste totiž mimořádně přitažliví a patrně nemusíte vy sami udělat žádný krok. Láska si vás oblíbila, využijte toho.         

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V partnerském vztahu přicházejí do kurzu velmi zásadní debaty o lásce, protože vám hodně záleží na hlubším naplnění. Nepřipouštíte žádné mlžení, vyhýbavé odpovědi nebo dokonce ironické poznámky protějška - to by se Merkur s Uranem pěkně namíchnuli!   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V oblasti sympatií se rýsuje pestrá paleta hezkých prožitků se spřízněnými dušičkami. Venuše na vás spiklenecky pomrkává a posílá vám do cesty okouzlující protějšky se smyslem pro humor, přičemž hlavním stanovištěm jsou večírky. Jste uneseni fantazií.      

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Jste ovládáni vášnivým Marsem, což se nyní v milostné sféře projevuje skutečně markantně. Ať vkročíte kamkoliv, sálá z vás přitažlivost a šarm, není se tedy čemu divit, že u druhého pohlaví probouzíte intenzivní city. Visí nad vámi vysněná láska!   
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Velký horoskop na leden

Velký horoskop na leden

Co vás v lednu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení…

Akční letáky