Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 28. 1. 2013 - 3. 2. 2013

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 5. týden v roce 2013? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Jarmila Gričová.

Ve hvězdách

Vzhledem k tomu, že je celý týden pod vlivem stacionárního Jupitera, který se ve středu otáčí do přímého chodu, mohou Blíženci, Váhy a Vodnáři (o trochu méně Berani a Lvi) počítat se štěstím i tam, kde je jindy na místě opatrnost. Klidně riskujte, nebojte se hrát vabank, ale zároveň osud a své blízké zbytečně neprovokujte. Opatrnost se naopak doporučuje Pannám, Střelcům a Rybám, kteří mohou podcenit základní pracovní i vztahovou bezpečnost a pak se jen divit, co na sebe přivolali.

Beran (21. 3.–20. 4.)

I když vám velkorysost nedělá problémy, je zbytečné, abyste to s ní přeháněli. Svým odpůrcům neustupujte a v případě potřeby s nimi klidně začněte bojovat. Naštěstí stačí jen náznak, aby pochopili, že se s vámi nežertuje, a dobrovolně se stáhli.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Kritickým dnem bude středa, kdy na vás působí kvadratura mezi Sluncem a Saturnem, a kdy se váš partner chová naprosto jinak, než by zdravý rozum velel. Pokuste se mu vysvětlit, že to přehání. Pokud nepochopí, bez výčitek svědomí zvyšte hlas.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Stacionární Jupiter ve vašem znamení je sice příznivý, ale zároveň zrádný. Pod jeho vlivem máte dojem, že vám moře sahá po kolena, a riskujete i tam, kde byste zrovna nemuseli. Když nezapomenete, že se had nemá dráždit bosou nohou, bude týden skvělý.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Zatímco týden probíhá normálně a spíše ve zpomaleném tempu, sobota a neděle vám všechno vynahradí. Pod vlivem Marse v Rybách se najednou rozhodnete od základů změnit přístup k životu a kromě své rodiny věnovat trochu pozornosti i sobě.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Ať je už vysvědčení, které vaše děti přinesou, jakékoliv, není to důvod, abyste nechali hněv cloumat svým majestátem! Vzpomeňte si na doby, kdy se vám domů s vysvědčením taky nechtělo, a buďte rádi, že vy se k dětem chováte jinak, než se vaši rodiče chovali k vám.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Diskuse s partnerem, který má pocit, že žijete nezdravě pasivním způsobem, nabírají na obrátkách. Hlavně o víkendu mu budete marně vysvětlovat, že vy jste se svým životním stylem naprosto spokojení, a ani vás nenapadne, že byste na něm měli něco změnit.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Jako jemný člověk, který nic neřekne přímo, ale všechno naznačuje, se v tomto týdnu daleko nedostanete. Využijte Jupitera, který vám dává odvahu, a konečně nazvěte věci pravými jmény. Okolí to možná vyrazí dech, ale vám se zaručeně uleví.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Týden musíte přežít, i když je to občas náročné. Situace se k lepšímu změní až v sobotu, kdy se do vašeho sektoru romantických lásek dostává Mars. Pokud se vám někdo zalíbí, dokážete ho o své lásce přesvědčit s razancí, které se prostě nedá odolat.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Pokud chcete využít všech šancí, které hvězdy nabízí, odložte vlastní aktivitu a nechte řízení svého i rodinného života na partnerovi. Kdyby vám kamarád nabízel společné podnikání, přemýšlejte o tom, protože záměr má podstatně více plusů než mínusů.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Dnů od pondělí do pátku, kdy je ještě Venuše ve vašem znamení, využijte k vylepšení svého citového života. Když se překonáte, a miláčkovi občas šeptnete nějakou tu lichotku, uděláte tím pro další kvalitu vašeho vztahu podstatně víc, než si vůbec dokážete představit.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Pracovní část týdne je obtížná, protože v ní musíte opravovat to, co jste už jednou dělali. Za vaše snažení vás odmění víkend. Venuše se dostává do vašeho znamení a vy máte konečně pocit, že jste potkali člověka, s nímž byste si mohli rozumět.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Pozvání na ples neodmítejte, na to, že nemáte šaty, se nevymlouvejte. Využijte sobotního večera, kdy je Luna ve Štíru, a dokažte světu, že jste v nejlepší formě. Na neoficiální půdě navíc můžete lehce vyřešit i to, co se na půdě oficiální řešit nedá.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: iStockPhoto

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky