Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 27.9. - 3.10. 2010

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 39. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Týden, kdy si můžeme dopřát buď prodloužený víkend (když si vezmeme na pondělí dovolenou), nebo si alespoň v úterý užít svátek, je daleko klidnější než byly týdny minulé. Věci se dají do pohybu až v pátek, kdy nastává konjunkce Slunce se Saturnem. Týká se hlavně kardinálních znamení, která by si měla ohlídat veškeré povinnosti. Čím dříve se do svých úkolů pustí, tím to pro ně bude lepší! V sobotu by si měli Blíženci, Panny, Střelci a Ryby dát pozor na pusu. Merkur v Panně je pod tlakem Jupitera a Urana z Ryb, takže hrozí buď neuvážený slib, který budou muset dodržet, nebo ultimátum, které budou muset vyžadovat. Čím méně budou situaci vyhrocovat, tím to bude lepší.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  I když máte od samého začátku týdne pocit, že to mezi vámi a partnerem v komunikaci trochu drhne, nepropadejte pochybnostem o vztahu jako takovém. Situace se změní nejpozději v neděli, kdy se Merkur posouvá do vašeho partnerského sektoru, a kdy se miláček rozpovídá.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  V pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení, vás v práci čekají zajímavé věci. Musíte totiž udělat i to, na co byste jindy měli celé úterý! Naštěstí si umíte práci zorganizovat tak, aby vás nikdo nerušil. Všechno stihnete a svátek si užijete jak náleží.   

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Nezbude, než abyste omezili své povinnosti na minimum a podstatně více se věnovali vlastní rodině. Pozornost věnujte zejména dětem! Využijte volného dne s Lunou ve svém znamení k tomu, abyste je pořádně rozpovídali a dozvěděli se, co je v jejich životě důležité. 

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Nějak se pořád neumíte rozhoupat k akci. Dobře víte, že váš život vyžaduje změny, a uvědomujete si, že k jeho skokovému vylepšení stačí z vaší strany jen malý krok, ale nedokážete ho udělat. Využijte přelomu září a října, nadechněte se a konečně vykročte!

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Čím víc týden pokračuje, tím jste spokojenější. Vaše myšlenky se od financí a jejich nedostatku pozvolna začínají přesouvat k nejrůznějším životním radostem. O víkendu, kdy je Luna ve vašem znamení, odložte domácí povinnosti a věnujte se svému sebevzdělávání.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Jste vyrovnaní a ze všech sil se snažíte, aby vaši pohodu nikdo nenarušil. Dařit se vám to bude až do soboty, kdy se Merkur ve vašem znamení ocitne pod silným tlakem. Najednou vás přestane bavit vysvětlování těm, kteří to stejně neposlouchají, a zvýšíte hlas. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  V rámci svých narozenin můžete bilancovat, ale neměli byste to přehánět. V práci spíše rozebírejte to, co se vám podařilo, v soukromí si užívejte ničím nepodmíněné lásky, kterou vám dává celá rodina najevo. I když s tím nemusíte souhlasit, patříte mezi šťastné lidi! 

Štír (24. 10.–22. 11.)

  To, že se nějaká dieta nebo způsob léčebného stravování osvědčil kamarádovi, ještě neznamená, že ho musíte hned vyzkoušet taky. Pokud chcete se svým zdravím něco podniknout, vsaďte na individuální přístup a na terapeuta, který ví, co dělá, a chce vám pomoci.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Je nejvyšší čas, abyste se naučili říkat ne! Ve chvíli, kdy dokážete slušně, nicméně důrazně odmítnout, paradoxně stoupne vaše cena. Pokud se vám nechce trávit prodloužený víkend s širší rodinou, protože chcete být s miláčkem sami, velice mu to polichotí.    

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Pokud se váš partner tváří nepříjemně, měli byste se překonat a zeptat se ho, co za jeho špatnou náladou stojí. Důvod bude tak triviální, že budete mít co dělat, abyste se nerozesmáli nahlas. Naštěstí máte více volného času a dobrou náladu mu opět obnovíte.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Čím dále týden pokračuje, tím je to pro vás lepší. Jediná kritická chvíle může nastat v neděli večer, kdy se ve vás probudí žárlivost. Zdravý rozum vám sice říká, že si vymýšlíte nesmysly, ale vy přesto kladete partnerovi otázky, na které se odpovědět nedá. 

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Když partner říká, že se mu do něčeho nechce, protože v tom cítí budoucí komplikace, neříkejte, že přehání. Nebezpečí z prodlení nehrozí a proto můžete záležitost odložit. V neděli odpoledne se o svém miláčkovi dozvíte něco, co vás ujistí, že vás opravdu miluje.
 


Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

 

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Tento týden vychází magazín HOROSKOPY časopisu Vlasta - ASTRO 8/2010

V novém čísle najdete:

 • Zlatý řez
 • Poznejte své dítě
 • Pohled do duše 
 • Naučte se ovládat auto
 • Co vás čeká v říjnu?
  ... a mnoho dalších témat

Zdroj: iStockPhoto

 

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


27. září

Volno, které máte, je opravdu zasloužené. Vzhledem k Luně v Býku si vychutnáváte každou svou činnost a máte zaslouženou radost ze všeho, co se vám…

Akční letáky