Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 3. 8. - 9. 8. 2020

Zdroj: shutterstock

Jaký bude 32. týden roku 2020? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Máte tento týden jedinečnou příležitost ukázat své pravé přednosti. Jste totiž na skvělé cestě dokázat v práci něco naprosto úžasného. Jste velice cílevědomý člověk, který umí tvrdě pracovat. Pokud si myslíte, že si toho nikdo nevšímá, tak se mýlíte. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046! 

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Příliš důvěřujete jisté osobě, která je ale neskutečně falešná a zlá. Tento týden se přesvědčíte o tom, co vám již dlouho vaši přátelé říkali, že byste si na daného jedince měli dát větší pozor. Podraz, který na vás udělá, bude skutečně pod úrovní. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Milí Blíženci, dávejte si pozor, můžete se dostat do finančních nesnází. Problémy v peněžní sféře ale již máte dlouhodobě, proto by nebylo na škodu začít uvažovat o nějaké radikální změně. Musíte začít ale hlavně u sebe, vůbec totiž neumíte šetřit. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Ve vztazích máte tento týden tendenci být zbytečně unáhlení. Hvězdy říkají, že se může jednat o jakýkoliv vztah, který byste mohli zbytečně pokazit. I když vám většinou komunikace nedělá problémy, tak momentálně jste na tom s výřečností dost bídně. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Co se týče nějakého obchodování, nebo investic, tak do těch se momentálně rozhodně nepouštějte. Hvězdy vám v tomto ohledu nejsou ani trochu nakloněny a naopak spíše varují nad nekalým jednáním jistých společností, či falešnosti dobrého pokušitele. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Máte nyní neskutečně originální a dobré nápady, které vás posouvají dopředu a dokonce oslní i vašeho nadřízeného, který si ve většině případů ponechává chladnou hlavu. Vaším nápadem bude ale doslova unešen a nebude šetřit chválou na vaši osobu. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Doma vládne chaos. I když se snažíte ze všech sil nastolit nějaký řád, tak ne vždy se vám to podaří. Navíc někteří členové domácnosti veškeré vaše snahy bojkotují. Vy toho máte tak akorát dost a je nejvyšší čas vyrazit někam o samotě a bez prudičů. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Štír (24. 10. – 22. 11.)

I když ne vždy holdujete veselým rodinným návštěvám a setkáním, tak tento týden budete za každou návštěvu skutečně rádi. Padá na vás občas nějaký splín a kdo jiný, než právě vaše rodina, by vás měl pořádně rozveselit a hlavně přivést na jiné myšlenky. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

S protějškem vás čeká nepříjemný rozhovor. Mysleli jste si, že už vás nic ve vztahu nemůže překvapit. Znáte se už velice dlouho a snad i víte, co si ten druhý myslí. Nyní je však všechno jinak a vzájemná důvěra vzala za své. Nikdo neví, co bude dál. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Požadavky nadřízeného jsou už vskutku přes únosnou míru. Máte toho tak akorát dost a nejraději byste s prací praštili okamžitě. Jediné, co vás drží jsou vaši kolegové. Jen díky nim je atmosféra v práci přijatelná a šéfovi se všichni smějete za zády. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

Máte nyní konečně šanci prosadit své skvělé názory. Luna je ve výrazné konjunkci s Marsem a v nabytí zdravé sebedůvěry a jisté dominance je vám více než příznivě nakloněna. V tomto ohledu máte vyhráno jak v milostné sféře, tak i na pracovním poli. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Obezřetnost je, milé Rybky, tento týden na místě. Motá se kolem vás falešný člověk, který usiluje doslova o vaši zkázu. Dopředu ho žene závist, ale i daleko horší a nebezpečnější úmysly. Pokud se jedná o někoho v práci, tak bude dělat schválnosti. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky