Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 27. 7. - 2. 8. 2020

Zdroj: shutterstock

Jaký bude 31. týden roku 2020? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3. – 20. 4.)

Požadavky vašeho nadřízeného jsou dost přehnané a vy nemáte šanci stihnout vše, co po vás žádá. Navíc máte pocit, že děláte i to, za co nejste vůbec placeni a velice často zůstáváte přes čas. Ocenění však nikde a spíš jen další a další práce navíc. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Býk (21. 4. – 21. 5.)

Na poli rodinného života to poměrně výrazně skřípe. S protějškem si už nemáte co říct a už se vlastně ani nehádáte. Jen se míjíte a máte tichou domácnost. Vnitřně cítíte, že byste měli být znepokojeni, ale vy jste naopak rádi, že máte svůj klid. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Blíženci (22. 5. – 21. 6.)

Po zdravotní stránce se teď necítíte zrovna nejlépe. Týdny povalování a pojídání kalorických jídel se na vás podepsalo a vy byste nyní potřebovali nějaký pořádný detox. Jste však poctivci a do radikální změny životního stylu se pustíte s vervou. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Rak (22. 6. – 22. 7.)

Závažné obchodní smlouvy tento týden pro vás nejsou příliš vhodnou investicí. Ani nevíte jak, ale hned se můžete splést v člověku, či produktu a neštěstí je na světě. Raději se o všem dobře poraďte se svými přáteli, či někým daleko více kompetentním. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Lev (23. 7. – 22. 8.)

Někteří členové rodiny vás zklamou svým chováním. Společný čas jste chtěli věnovat výletům, to se však nikomu moc nelíbilo. Chápete, že má každý jiné tempo, ale lenošit v posteli se vám opravdu nechce. A byli jste také jediní, kdo program vymýšlel. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Panna (23. 8. – 22. 9.)

Tento týden je naprosto skvělý pro ty nejrůznější investice. I když se vám může zdát, že daná záležitost není pro vás možná příliš ideální, tak opak je pravdou. Máte před sebou skvělou příležitost, která se jen tak rychle znovu rozhodně nenaskytne. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Váhy (23. 9. – 23. 10.)

Nová zábavná činnost se nyní stane koníčkem číslo jedna. Doslova a do písmene mu ihned podlehnete. Vaše rodina vaše nadšení ale příliš nesdílí, vy na to však moc nedbáte, naopak si užíváte radosti z rozšířených obzorů, ale i z poznání nových lidí. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046! 

Štír (24. 10. – 22. 11.)

Nejvíce si tento týden budete užívat nákupy. Pokud se vám podařila ušetřit nějaká ta koruna navíc, tak o to bohatší bude vaše nynejší utrácení. Občas si člověk potřebuje vyhodit z kopýtka a trochu si užít zasloužených peněz. Však ony se vám neztratí. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Střelec (23. 11. – 21. 12.)

Tento týden zažijete hned několik nevyžádaných ale i nepříjemných situací. Není vůbec vyloučeno, že to bude třeba někde na ulici, kde to pro vás bude o to víc nehezké. Nebudete vědět, jak se v dané situaci zachovat a budete se cítit dost trapně. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Kozoroh (22. 12. – 20. 1.)

Pokud máte nějaké dluhy, hleďte se jich, co nejdříve zbavit. Pokud by byla možnost, tak nejlépe tento týden, protože Mars je v příjemném trigonu s Jupiterem a velice fandí právě finančním záležitostem. Je třeba tuto přízeň hvězd náležitě využít. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046! 

Vodnář (21. 1. – 20. 2.)

V práci se momentálně opravdu snažíte a vynakládáte všechno úsilí na to, abyste dokázali šéfovi i spolupracovníkům, že vaše práce za to stojí a vedení má ve vás skvělého pracovníka. Kolegy taky velice výrazně inspirujete k lepším a lepším výkonům. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!

Ryby (21. 2. – 20. 3.)

Společný rodinný výlet nedopadne přesně podle vašich představ. Ze začátku jste si mysleli, že protějšek prostě nemá zrovna svůj den, ale postupně jste si všímali i dalších věcí, které vás neskutečně rozčilovali. Konec byl rovněž naprostým fiaskem. Chceš vědět víc? Pošli sms ve tvaru KAFE a tvůj text na číslo 9043046!
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky