Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 26.7. -1.8.

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 30. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Antonín Baudyš, který se hvězdnými mapami velmi úspěšně zabývá skoro čtyřicet let.

Horoskop Antonína Baudyše

Prázdniny se lámou v půli, což je skvělé. Hned pondělí s sebou nese poslední z pěti opozic mezi Saturnem a Uranem. Pokud jste se dosud cítili, jako by vám někdo svázal nohy, máte šanci se osvobodit. Pozitivněji by se po tomto datu měla vyvíjet i ekonomika, takže se konečně dá čekat oživení v hospodářství a konec celosvětové krize. V úterý se Merkur dostává do Panny, což ulehčuje život všem, kteří realisticky myslí, prosazují vlastní názory a nehodlají se spokojit s pravdou, kterou jim předestřou jiní. Zajímavý je i pátek, kdy Mars vstupuje do Vah a kdy se bojovná nálada, jež v poslední době diktovala vaše činy, najednou promění v hledání a nalézání míru a harmonie.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Počítejte s tím, že v pondělí zavládne všeobecný zmatek. Hlavně neberte vážně nic z toho, co na svou adresu uslyšíte. Situace se naštěstí záhy uklidní, takže se dá čekat, že se vám dotyčný přijde omluvit. Prokažte velkorysost a napřáhněte ruku ke smíru!

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Konečně přicházejí dny, kdy máte čas přemýšlet nad tím, co se kolem děje. Se závěry se zatím nikomu nesvěřujte, je na to ještě brzy. Na dovolené odpočívejte, luštěte křížovky a hlavně si nenechte namluvit, že máte vstávat se sluníčkem a chodit spát se slepicemi!  

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Na veškeré vyřizování a rezervace si nechte pondělí a úterý. Ve středu se váš vládce Merkur přesune do Panny a vy narazíte na lidi, kteří vstřícností rozhodně nepřekypují. V takovém případě nezbude, než dát všechno na papír a vyžadovat písemnou odpověď.

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Než se naučíte obsluhovat nového pomocníka ve vaší domácnosti, bude to vyžadovat spoustu energie. Pomoci vám můžou kupodivu děti, které ke stroji přistoupí intuitivně a záhy pochopí, co po vás chce. Odměnou a chválou nešetřete, ušetřily vám jak čas, tak nervy.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  V pondělí kolem poledne si dávejte pozor na majetek. Na obědě si hlídejte kabelku nebo příruční tašku jako supi! Než odejdete z pracoviště, nezapomeňte si počítač nejen vypnout, ale i zaheslovat. Nedostane se do něj kolega, který vám hodlá krást nápady.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Začátek týdne proběhne v klidu, ale od středy výše to bude dost náročné. Největší námaha vás čeká v pátek, kdy vám bude práci předávat kolega, který odjíždí na dovolenou. Moc se nesoustředí a vy budete mít co dělat, abyste z něj potřebné informace vypáčili.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Páteční vstup Marse do vašeho znamení z vás dělá neskutečného provokatéra. Počítejte s tím, že jde o proměnu, která se nebude zamlouvat ani vašemu okolí, ani vašemu partnerovi! Legraci si z nich dělat můžete, ale dejte pozor, abyste moc nepřestřelili.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Pokud máte pocit, že vám srdce občas tluče rychleji než by mělo, nezavírejte před tím oči. Vaše tělo vám tímto způsobem jasně signalizuje, že už opravdu potřebuje odpočinek. Pokud ještě nevyrážíte na dovolenou, zařiďte si alespoň prodloužený víkend!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  To, že vašemu dítěti něco nevyjde, rozhodně není signál, abyste vyskočili a začali jeho chyby napravovat. Může to vámi sice trhat, ale přesto byste si měli uvědomit, že bude výchovnější, když si uvědomí, že musí následky svých nedomyšlených činů nést sám.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  I když rozhodně nepatříte k utrácivým typům, v tomto týdnu uděláte rádi nejednu výjimku. Stačí, když se podíváte na různé internetové aukce, kde se nabízejí květináče a různé zahradní doplňky, a zjistíte, že jsou lákadla, kterým ani váš charakter neodolá.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Pomalu si zvykáte na to, že je partner aktivnější než vy, a přestává vám to vadit. O víkendu dokonce jeho nadšení využijete a přimějete ho, aby s vámi šel zkusit na minigolf nebo nějaký podobný sport. Přiberte přátele a uvidíte, že to bude skvělé!

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Ať jste na dovolené, nebo v práci, měli byste si týden rozvrhnout tak, abyste čtvrtek mohli z valné části věnovat sami sobě. Jde o den, kdy Luna ve vašem znamení netvoří aspekty a kdy najednou pochopíte, jak vypadá intuice dovedená do dokonalosti v praxi.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná naším předním astrologem Antonínem Baudyšem vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Tento týden vychází magazín HOROSKOPY časopisu Vlasta - ASTRO 6/2010

V novém čísle najdete:

 • Jak živly ovlivňují naši osobnost 
 • Šperky podle zvěrokruhu 
 • Magické hrátky s tarotem 
 • Co vás čeká v srpnu?
 • Pohled do duše: Ivana Christová a Filip Renč
  ... a mnoho dalších témat

Zdroj: iStockPhoto

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


26. července

Den je pod vlivem úplňku ve Vodnáři, ale i opozice mezi Merkurem a Neptunem. Pozor si dávejte zejména na různé skvělé nabídky včetně lidí, kteří vám…

Akční letáky