Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 26. 5. 2014 - 1. 6. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 22. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Milostné eskapády se vám podaří utajit, přesto byste se měli zamyslet nad svým přístupem. Zkuste si uvědomit priority a řídit se jimi. Jen tak totiž v životě dosáhnete štěstí a vytoužené spokojenosti. Unáhlené činy a románky vám na klidu nepřidají.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Budete se ze všech sil snažit prosadit! I když vás to bude stát dost energie a času, věřte, že odhodlání a píle nakonec budou slavit úspěch. Můžete se proto těšit na náročný, ale úspěšný týden. Překonáte sebe samotné a získáte respekt a úctu druhých.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Ve vztahu budete naprosto šťastní a spokojení. Problémy, kterým jste v minulosti čelili, se vyřeší samy od sebe a vy si tak budete moci užívat týden pohody a harmonie. Hádky se vám vyhnou obloukem a partner bude na stejné vlně jako vy. Užijte si to!

Rak (22. 6.–22. 7.)

Skutečné city budete raději tajit. A to spíše před sebou než před osobou, ke které je pociťujete. Strach z budoucnosti vám nedovolí být upřímní sami k sobě. Přesto byste se měli postavit pravdě čelem. Srdce vám nelže a věřte, že vše šťastně skončí.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Tento týden nastává skvělé období pro splácení úvěru. Finančně se vám bude nebývale dařit, proto toho využijete a zbavíte se všech závazků vůči druhým osobám. Spadne vám tak obrovský kamen ze srdce a budete se moci opět soustředit na další investice.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Setkání se starými známými skončí u skleničky. A nebude to jen tak ledajaké posezení! Dozvíte se mnoho zajímavých skutečností, které ovlivní vaše smýšlení o jisté osobě a také vaše plány do budoucna. Navíc se skvěle pobavíte a od srdce zasmějete.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Peníze, které ušetříte, nebudete raději utrácet. Uvědomujete si, že budoucnost je nejistá, a proto začnete šetřit na horší časy. I když se vám mnozí budou vysmívat za přehnanou opatrnost, uvidíte, že se vám prozíravost v budoucnosti bohatě vyplatí.

Štír (24. 10.–22. 11.)

V lásce budete tento týden zdravě sebevědomí. Ty tam jsou časy, kdy jste měli potřebu partnera uhánět. Nyní ukážete, že znáte svoji hodnotu a rozhodně se nebudete ponižovat. Partner bude možná trochu překvapen, ale zároveň okamžitě stoupnete v ceně.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Manuální práce v domácnosti vás budou bavit! I když to je to poslední, co byste čekali, nakonec se vám povinnosti zalíbí. Krásně si při nich totiž vyčistíte hlavu a zapomenete na všechny starosti a problémy. Bude to ideální relaxace a odpočinek.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

I když jste se tomu dosud bránili, nyní vám nic jiného nezbývá. Finanční problémy a otázky kolem nich budete muset řešit s celou rodinou. Nakonec to nebude tak zlé, jak se nyní obáváte! Naopak, vaši blízcí vám dobře poradí a ve všem vyjdou vstříc.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Pracovní změna je již za dveřmi. Nebojte se proto zariskovat a udělat krok vpřed. Uvidíte, že nakonec uspějete ve všem, co si zamanete. Bez odvahy to však nepůjde. Máte štěstí na přátele a rodinu. Ti všichni vás totiž plně podpoří a ve všem pomohou.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

V lásce se tento týden projevíte jako ryzí milovník. Nebudete váhat a vaše iniciativa všechny překvapí. Moc dobře však víte, že v některých chvílích je nutné se rozhodovat rychle, a také se podle toho budete řídit. Uvidíte, že se risk bohatě vyplatí!

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky