Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 25. 8. 2014 - 31. 8. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 35. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Nemůžete se dočkat slíbeného překvapení? V tomto případě platí, že trpělivost růže přináší. Snažte se proto zachovat chladnou hlavu. Šťouráním byste se mohli zbytečně připravit o zážitek! Raději se proto soustřeďte na povinnosti. Nebojte, dočkáte se!

Býk (21. 4.–21. 5.)

V tomto týdnu opět popustíte uzdu své vášni k utrácení. Tentokrát však prozíravě investujete do ryze praktické věci, která vám udělá spoustu radosti! Pragmatismus se vám vyplácí, využívejte ho i do budoucna. Dost bylo zbytečných a nepotřebných cetek.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Budete mít neskutečné štěstí v lásce! Narazíte totiž na svoji spřízněnou duši. Nenechte si proto tuto známost jen tak lehce uniknout, v budoucnu byste toho mohli litovat! Naopak se snažte zjistit více o osobě, se kterou vás pojí osudová přitažlivost.

Rak (22. 6.–22. 7.)

V debatě s partnerem přistoupíte na nutný kompromis. A i když budete mít pochybnosti, věřte tomu, že jste udělali tu nejlepší možnou věc. Sobecké prosazování vlastních zájmů by vedlo jen ke zbytečným roztržkám. Zato teď máte možnost manévrování.

Lev (23. 7.–22. 8.)

I když diplomatické umění nepatří k vaším silným stránkám, tentokrát se z vás stanou prvotřídní dohazovači. Sami se budete divit, jak úspěšně dokážete dát lidi dohromady. Nezneužívejte však svých schopností příliš. Mohly by se obrátit proti vám!

Panna (23. 8.–22. 9.)

Vyrazíte si z kopýtka jako už dlouho ne! Však to také potřebujete. Po dlouhé době se přestanete kontrolovat a budete zase jednat spontánně. Uvidíte, jak uvolňující terapie to je! Možná byste se měli častěji chovat podle toho, co vám radí vaše srdce.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Partner vás bude celý týden jen hýčkat a rozmazlovat! Díky tomu si budete celých sedm dní užívat jako nikdy předtím. Važte si toho a oplaťte své drahé polovičce stejnou mincí! Zaslouží si také trochu pozornosti a laskavé péče. Hádky se vám vyhnou.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Pro svůj protějšek budete mít hluboké pochopení. Moc dobře totiž víte, jak lehké je šlápnout vedle. Kromě toho ani vy sami nejste neomylní. Buďte proto trpěliví a velkorysí. Když partnerovi trochu pomůžete, společně problém opět rychle překonáte.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Dozvíte se novinku, která vám přivodí menší šok. A nejenom vám! Též okolí bude informací hluboce konsternováno. Snažte se však co nejrychleji dát hlavy dohromady a problém vyřešit. Pouhým tlacháním si příliš nepomůžete. Musíte totiž rychle jednat!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Váš protějšek se bude tento týden tvářit poněkud kysele. Jeho náladovost však musíte akceptovat. Raději se stáhněte a nevyvolávejte zbytečné konflikty, i když byste kolikrát měli pádné důvody. Spory toho ale moc nevyřeší a atmosféru otráví ještě víc.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Podaří se vám získat vytouženou věc. Opatrujte ji jako oko v hlavě, ztráta či odcizení by vás mrzely. Ovládněte se a nechlubte se širokému okolí, jaký poklad vlastníte. Místo ocenění byste sklidili pouze závist. Raději se radujte pouze v soukromí.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Dočkáte se zadostiučinění. Pocit vítězství si sice vychutnáte, ale chlubit se jím nebudete. A dobře uděláte. Skromnost se totiž cení víc než chytrolínství. Navíc se díky své skromné povaze dočkáte svého dílu slávy i tak. Podělte se o něj s kamarády.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


K čemu vám pomůže osobní horoskop

K čemu vám pomůže osobní horoskop

O astrologii existují různé představy. Někteří se domnívají, že ji představují horoskopy, které najdeme v novinách a časopisech. Jiní si svůj názor…

Akční letáky