Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 25. 5. 2015 - 31. 5. 2015

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinkstock

Jaký bude 22. týden roku 2015? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Obecně si nemáte na co stěžovat. Ovšem pokud byste se podívali na některé oblasti svého života pod drobnohledem, některá místa, která si ještě žádají vylepšení, byste jednoznačně našli. A pokud byste chtěli být úplní šťouralové, pak byste nepochybně našli i pár bodů, kde byste si zanadávali šťavnatě.          

Býk (21. 4.–21. 5.)

Láska dovede dát vašemu životu náboj, ale i vám zamotat hlavu, že nemyslíte na nic jiného, než na to, jestli bude lepší s partnerem strávit celé odpoledne, nebo jenom večer a jestli mu zavolat nebo to nechat na něm, a podobně. Práce tak dostává trochu na frak a vy potom od šéfa budete také.           

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Pokud si chcete trochu vyčistit hlavu, rozhodně už déle neváhejte s výpravou do přírody. Ideální by bylo sbalit stan, rodinné příslušníky a vyrazit alespoň na a víkend někam, kde to ještě neznáte. Získáte tak nový elán do života a vzhledem k tomu, že v tomto období již vládnete jako znamení vy, je třeba.          

Rak (22. 6.–22. 7.)

Budete umět hrdě napřímit záda a to jak v práci, tak i na domácí půdě. Zatímco na okolí často působíte jako tichošlápkové, pokud se někdo dotkne hodnot, které ctíte, nebo vaší nejužší rodiny, dovede vytáhnout klepeta a dotyčnému ukázat, že si rozhodně nedáte nic líbit a umíte bránit i druhé.     

Lev (23. 7.–22. 8.)

Povinnosti vám v tomto čase přijdou jako bič, který na vás kdosi upletl, aby vám nedovolil se naplno radovat z jarního energického rozkvětu. Zatímco se vám už povážlivě zapalují lýtka, někdo po vás stále něco chce, a to navíc ještě ideálně ihned. V tomto čase by pro vás byla nejlepší dovolená.     

Panna (23. 8.–22. 9.)

Seberealizaci najdete v manuální činnosti, nemusí to právě znamenat, že vygruntujete kompletně celý dům, ale třeba taková menší probírka šatníku může přinést zajímavé výsledky a vy budete mít nový jarní outfit i bez nutnosti pochůzek po nákupech. Také tak ideálně zaženete různé stresy.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Radost vám budou dělat prosté věci, zatímco váš partner bude kroutit hlavou nad tím, že se dokážete nadchnout třeba z kolem letícího motýla, vy budete brát jeho připomínky s humorem. Potíže může trochu dělat koncentrace, protože kolem vás je v tomto období tolik podnětů a máte tolik aktivit.          

Štír (24. 10.–22. 11.)

Nejraději byste se konečně dovedli zaštířit přesně tak, jak vám doporučují někteří vtipálkové a dali sbohem práci, která vás ani trochu nebaví. Nezáleží tolik na tom, zda se jedná o vaši profesi nebo o nějaký druh činnosti v domácnosti, každopádně bude zapotřebí, abyste všechno ještě dobře zvážili.         

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Máte opět své nálady, které se mění jako jarní počasí a s kterými jenom tak někdo z vašeho okolí nepohne. Co vaši neklidnou duši může v těchto dnech trochu ukonejšit budou podněty, které k vám přicházejí z umění, ať už se bude jednat o výtvarná díla nebo o hudbu, popřípadě rozhovory.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Své okolí se vám povede nyní překvapit natolik důmyslně, že si někteří lidé z vašeho okolí dokonce nechají i pro sebe poznámky ironického rázu a budou chtít raději vědět, jak jste dané věci, které se vám povedly, dokázali. Pokud se podělíte, i kdyby jenom částečně, určitě je mírně inspirujete.       

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Mrzí vás, že život není pohádka, kde by všechno končilo happyendem, a protože v těchto dnech budete značně citově rozkolísaní, zkuste si nějakou tu pohádku pustit alespoň ze záznamu. Uvidíte, že hned některé věci uvidíte také ve veselejších barvách, a dá se říci, že můžete získat i nové nápady.      

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Na své okolí působíte poslední dobou trochu zamyšleně, zřejmě to bude tím, že usilovně o některých otazníkách přemýšlíte, nicméně byste měli občas také dopřát svým mozkovým buňkám možnost regenerace, nejlépe při nějaké činnosti, která vás baví a která vám jde skoro sama. Učení počká. 
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Velký horoskop na únor

Velký horoskop na červen

Co vás v červnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení…

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU