Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 25. 4. 2016 - 1. 5. 2016

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Thinkstockphotos.com

Jaký bude 17. týden roku 2016? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Hvězdní trubadúři vyhlašují počátek éry, ve které se máte přiblížit domovu a rodinným jistotám. Vaše pohnutky budou hlubší, toužíte po pevných základech - permoníci stabilního zabezpečení bijí na poplach! Využijte májového svátku k utužení rodiny.             

Býk (21. 4.–21. 5.)

Venuše vás zahrnuje pokojnou a mírumilovnou energií. Vašemu domácímu hnízdečku vévodí krása a styl, na čemž se podílíte větší měrou než v minulosti. Navíc vám Filipojakubská noc přinese zajímavou inspiraci, co se týká výzdoby vaší zahrady či příbytku.          

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Rodinné záležitosti se můžou otočit lepším směrem. Pokud v sobě potlačujete nespokojenost s názory někoho z rodiny, například svého otce, přichází nyní lepší čas. Zkuste si pěkně všechno vyříkat, vždyť počínající máj je lásky čas a to platí obecně.        .    

Rak (22. 6.–22. 7.)

Na rodinném poli vládne klid a snaha o přátelské sepětí se všemi milovanými. I ti z vás, kteří jste prošli bouří ohledně stability rodiny, máte nyní prostor si vydechnout. Udělejte si pěknou Filipojakubskou noc a užívejte si tradice, které k ní patří.         

Lev (23. 7.–22. 8.)

Prahnete po uznání ze strany svých nejmilejších, a pokud se vám ho nedostává, dokážete být dost sklíčení. Tenkým ledem se pro vás stávají sourozenci, takže pokud je máte, očekávejte střet názorů. Elegantně to můžete vyřešit společným kompromisem.      

Panna (23. 8.–22. 9.)

Situace na domácím území je vypjatá, takže se musíte obrnit trpělivostí. Konfliktnímu Marsovi se zalíbilo prskat oheň a pokouší váš nadhled, snažte se navzdory tomu zachovat klid. Využijte Filipojakubské noci a prvního máje k načerpání nových zážitků.  

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Vaše touha po harmonii se odráží v rodinném hnízdečku a jste nakloněni všemu, co je příjemné pro vaše nejbližší. Působíte jako balzám, protože dokážete s jemností a klidem promlouvat se svými příbuznými i potomky. Navíc vás čeká prvomájové překvapení.        

Štír (24. 10.–22. 11.)

Otázky domova se jeví pro většinu z vás velmi příznivě, takže domácí hnízdečko není zónou, kde byste si kompenzovali své bolístky. Pokud máte nahromaděný adrenalin, zkuste vymyslet poněkud akčnější program na Filipojakubskou noc, třeba ohledně májky.          

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Rodinná atmosféra přináší zatížení, které plyne ze zklamání nad chodem domácnosti a narušení ekonomické stability. Vina může být jak u vás, tak i na straně někoho z nejbližších. Zkuste si i tak udělat sváteční dny a na chvíli na starosti zapomenout.         

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Královského žezla se na plné čáře ujímají vaše ratolesti. Tento týden nabízí tolik šťastných a radostných momentů, co již dlouho nebylo. Dokážete vytvořit příchylnou atmosféru, užívat si s dětmi jejich koníčků. A také připravit zajímavé překvapení.    

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Na domov a rodinu byste se v tomto čase měli zaměřit ze všeho nejvíce. Planety hrají ve stejném akordu a hodlají vás vystavovat zkouškám. Vaše nadčasová mysl není schopná pochopit mentalitu některého mladšího člena, zkuste s ním strávit více času.               

Ryby (21. 2.–20. 3.)

V rodině panuje porozumění a klidná komunikace, což posiluje stabilitu domácí sféry. Venuše vám poskytuje potřebnou citovou jistotu a vzájemnou pomoc. Připravte velkou Filipojakubskou noc, stavte májku nebo ji hlídejte a nezapomeňte na prvního máje.       
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Namíchejte si koktejl lásky

Namíchejte si koktejl lásky

Hvězdy ovlivňují náš charakter, nadání, ale i sexuální temperament. Co je tabu pro Pannu, přivádí Vodnáře k extázi. Nejžhavější bývají ohnivá znamení…

Akční letáky