Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 25. 3. 2019 - 31. 3. 2019

Zdroj: Shutterstock.com

Jaký bude 13. týden roku 2019? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Objevíte v sobě nečekanou sílu, abyste zvládli nepřízeň osudu, která na vás momentálně dolehla. Vaše vnitřní síla je skoro až neuvěřitelná a vy si najednou uvědomíte, že s pozitivním přístupem a racionálním smýšlením dokážete i nemožné záležitosti.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Usměje se na vás štěstí zejména ve finančních záležitostech. Pokud jste s penězi měli poslední dobou trochu problémy, tak najednou se vše v dobré obrátí. Podaří se vám opravdu výhodná investice a vy tak můžete trochu popustit uzdu v nákupním centru.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Po dlouhé době se vám stane, že nemáte plán. Nevíte co dělat o volnu po pracovní době, ale ani netušíte, co si počít s nadcházejícím víkendem. Trn z paty vám vytáhne dávný kamarád, který vás pozve na zábavný víkend někde na horách, čehož využijete.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Harmonie zavládne v domácím prostředí. Radost vám dělají zejména vaše ratolesti. Nejen, že jsou úspěšní, ale rovněž s nimi máte obdivuhodný vztah plný lásky, harmonie a pochopení. Děti se vám nebojí svěřit i ty největší tajemství, ale také obavy.

Lev (23. 7.–22. 8.)

K nepochopení může dojít zejména na poli milostném. Se svým protějškem si nerozumíte v žádné oblasti života a narážíte jen na samé problémy. Už vás to ani nebaví řešit, tak se na to vykašlete. Však ono přijde příznivější období, musíte jen počkat.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Tento týden dávejte obzvlášť pozor na své zdraví, nebo na zdraví někoho z rodiny. Počasí sice už vypadá tepleji, ale není radno ho podceňovat. Špatně rozhodně neuděláte pokud si dáte nějaký jarní detox organismu. Posílíte tím svou oslabenou imunitu.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Pozitivní působení Venuše zaznamenáte zejména v mezilidských vztazích. Ty budou tento týden láskyplné a plné harmonie. Vyražte se svým miláčkem o víkendu někam za romantických dobrodružstvím a udělejte za tímto skvělým týdnem parádní sladkou tečku.

Štír (24. 10.–22. 11.)

V rodině jsou momentálně vztahy dost napjaté. Nemáte náladu na některé členy a taky to dáváte dost najevo. Už vás nebaví hrát povrchní divadýlko a přetvařovat se. Prostě vám tento jedinec pije krev a vy se odmítáte přizpůsobovat jeho malichernostem.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Váš životní styl se příliš neslučuje s tím, co od vás požaduje náročnější strana vaší rodiny. Mají stále tendenci vám mluvit do života a vás to začíná unavovat. Máte chuť jim pěkně od plic říct, co si o jejich snobském a arogantním chování myslíte.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V práci nejste příliš spokojeni. To se odráží nejen na vašich výkonech, ale také na osobním životě a náladě. Pokud tento stav trvá již delší dobu, bylo by lepší pouvažovat o změně. K lepšímu se to totiž rozhodně neobrátí a vy se budete v práci trápit.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Momentálně jsou vám hvězdy nakloněny zejména v pracovním prostředí. Tento týden budete přímo excelovat. Vaše pozitivní nasazení přinese kýžené ovoce a vy se budete vyhřívat na výsluní úspěchu. Rovněž nyní budete plně rozvíjet své pracovní schopnosti.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Ve finanční sféře vás tento týden provází skutečná radost. Penízky vám vůbec nemizí z účtu. Dokonce se vám podaří i výhodná investice, která bude mít na vaší peněženku, ale i bankovní konto, dlouhodobý účinek. Tento stav vám vydrží až nečekaně dlouho.


  
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU