Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 25. 2. 2019 - 3. 3. 2019

Zdroj: Shutterstock.com

Jaký bude 9. týden roku 2019? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Kvadratura Marsu s Venuší přináší do vašeho života nepříjemnosti zejména v milostných vztazích, ale ani pracovní sféře se nevyhnou jisté problémy. Důležité je nedělat si z toho těžkou hlavu a postavit se tomu čelem. Jen to vám pomůže přežít týden.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Nejste příliš obeznámeni s problémem, který nyní ve firmě vznikl. Jedno však víte jistě, nepříjemná atmosféra na pracovišti jen tak rychle nezmizí. Nadřízený teď potřebuje každou pomocnou ruku a je tedy dost pravděpodobné, že se vám směna prodlouží.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Pomalu, ale jistě vám dochází trpělivost s jedním členem vaší rodiny. Nejde o blízkou rodinu, přesto se potkáváte dost často a tato osoba vám pije krev. Její hulvátství a neskutečná lenost vás dohání k šílenství, stejně jako její trapná sebedůvěra.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Pro citlivé Ráčky bude tento týden doslova utrpením. Doma i na pracovišti to bude vřít emocemi. V takovém prostředí se necítíte příjemně a vyvolává to ve vás negativitu. Nenechte si kazit tyto dny a vyrazte někam do přírody, to vám značně pomůže.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Pořád vám nejde do hlavy chování jednoho kolegy. Tento jedinec neustále vyvolává hádky, chodí negativně naladěn a jeho výsledky šli rapidně dolů. Místo toho, abyste ho s ostatními kolegy pomlouvali, tak se spíše pokuste najít příčinu jeho jednání.

Panna (23. 8.–22. 9.)

O své rodinné hnízdečko pečujete s opravdovou láskou a péčí. Spousta lidí se u vás doma cítí příjemně a vaše přítomnost v nich vyvolává milé pocity. Tento týden se pokusíte svou domácnost ještě více zvelebit. Dopadne to samozřejmě více než úžasně.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Tento týden vás poctí návštěva. Příliš milé setkání to však nebude. Místo příjemného povídání se strhne lavina výčitek a nehezkého rýpání. Příště si raději dobře rozmyslete, koho si pozvete domů. Tuto návštěvu budete rozdýchávat ještě hodně dlouho.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Máte tento týden dobročinné sklony. Toužíte pomáhat, kde je to nejvíce potřeba. Za tím stojí i jistý zájem o své okolí. Hledáte informace, co ve svém životě změnit. Uvědomíte si, že pokud chcete lepší svět, musíte vylézt ze své ulity nevědomosti.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Co se lásky týče, tak jste tento týden mírně podráždění. Nic vám nevychází podle plánu a to vy nemáte rádi. Náladu vám nezlepší ani přicházející víkend, který chcete strávit někde mimo domov. Hoďte některé věci za hlavu a běžte si raději užívat.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

V pracovní sféře se vám tento týden bude skvěle dařit. Zvládáte i ty nejnáročnější úkoly levou zadní. Vedení firmy je vaší důslednou prací více než potěšeno a jisté je, že nějaká ta odměna na sebe nenechá dlouho čekat. Jen nepolevujte ve své činnosti.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Úžasných výsledků dosáhnete v práci jen tehdy, pokud naplno zapojíte svůj racionální mozek, ale i kreativní duši. Postavte se tento týden výzvě a pořádně na sobě zapracujte. Výsledky na sebe nenechají dlouho čekat a vy se budete hřát na výsluní.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Trochu se vám tento týden vymkne z ruky finanční sféra. Máte mírně rozhazovačné sklony a peníze se vám nedaří držet v peněžence a ani na bankovním kontě. Co teď s tím? Už je pozdě plakat nad rozlitým mlékem, vemte si alespoň do budoucna ponaučení.
  
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky