Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 25.10. - 31.10. 2010

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 43. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje nově Jarmila Gričová.

Horoskop Jarmily Gričové

Na start se mohou hned v pondělí postavit Raci, Štíři a Ryby. Planety nešetří přísliby, takže je celkem jedno, zda svou energii vrhnou do soukromí, nebo se začnou pracovat na kariéře. Ve čtvrtek převezmou štafetu těch podnikavých a úspěšných Berani, Lvi a Střelci. Všichni mohou využít, že Mars se přesouvá do Střelce a přidává jim jak chuti do života, tak šance, o nichž ostatní jenom marně sní. Zajímavý bude i víkend, kdy je Luna ve Lvu v rozporu se Sluncem ve Štíru. Pokud se bojíte hustého provozu na cestách, klidně návštěvu rodinných hrobů o týden odložte. Kdyby byli vaši předkové ještě naživu, určitě by vám podobnou prozíravost schválili.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Jste ve všech směrech v pohodě. Občas se sice nevyznáte ve svém partnerovi, ale to berete jen jako mráček na jinak čistém nebi. O víkendu si dávejte pozor na srdce. Lehce ho můžete ztratit pro člověka, který je známý jako sběratel vášnivých zážitků.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Než v pondělí odpoledne odpovíte svému partnerovi na jeho jedovatost jedovatostí ještě větší, měli byste se zamyslet nad následky. Pokud chcete uspět v práci, potřebujete domácí zázemí a partnera, který vzorně spolupracuje a vlastní požadavky nemá. 

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  Čtvrteční vstup Marsu do vašeho partnerského sektoru je při zachovávání určitých základních pravidel velice pozitivní. Miláček plánuje dalekou budoucnost a klidně vás nechá, abyste si současnost řídili podle svého a přesně tak, jak to vyhovuje vám.

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Pokud chcete štěstí v lásce, máte v pátek výjimečnou šanci. Využijte konjunkce Slunce s Venuší, odložte veškerý ostych a překvapenému vyvolenému nabídněte své srdce na dlani. Reakce se nebojte, protože jde o den, kdy vám ani hodně silná povaha neodolá.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  I když si myslíte, že návštěvy lékaře jsou nesmyslné, a ani k nim nevidíte důvod, měli byste učinit výjimku. Ve čtvrtek nebo v pátek se k němu vypravte a nechte si změřit tlak. Pravděpodobně se ukážou hraniční hodnoty, které zvládnete lehkou úpravou životosprávy. 

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Sami zvládáte veškeré nástrahy života na výbornou, ale je potřeba, abyste na jistá hrozící úskalí upozornili vaše dospívající děti. Hned v pondělí jim vysvětlete, že upřímnost je sice pozitivní povahový rys, ale že jsou lidé, před nimiž je lepší mlčet.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Životní změny, které týden přinese, sice nepatří zrovna k těm, které byste vítali s otevřenou náručí, ale dokážete se s nimi smířit. Odměna přijde ve čtvrtek, kdy se najednou začnete na život dívat jinak a postřehnete zajímavou šanci, kterou vám přinesly.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Čím víc týden postupuje, tím jste spokojenější. Váš život šlape jako dobře namazaný stroj a v práci i doma je to téměř dokonalé. Když vás pak v pátek životní partner ujistí, že jste jeho velkou láskou, a že je rád, že vás potkal, splní se všechna vaše přání.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Zatímco ostatní si ve čtvrtek užívají státního svátku a z toho vyplývajícího nicnedělání, vy jste k nezastavení. Najednou si uvědomíte, že kolem vás běží vytoužená šance, které se s pomocí Marsu ve svém znamení musíte zmocnit. Udělejte to a pak si odpočiňte!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Doby, kdy jste se lidem kolem sebe snažili vysvětlovat, že dělají nesmysly, jsou dávno za vámi. Momentálně se s nadhledem díváte na to, jak něco kazí, a ani vás nenapadne, abyste se k záležitosti až do doby, kdy si pro radu přijdou sami, vůbec vyjadřovali.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Rodinná idylka vás nečeká. Pokud jste si naplánovali prodloužený víkend, dopadne všechno jinak. Hlídání pro děti vypadne a vám nezbude, než se smířit s náhradním programem. Naštěstí máte miláčka, který dokáže i v této nepříjemné situaci najít něco povzbudivého.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Zatímco se vaši kolegové na svátek jen třesou, vy patříte k těm, kteří by se bez volna klidně obešli. Představa dvou volných dnů navíc, kdy vás bude svými požadavky zasypávat rodina, vám připadá tak náročná, až uvažujete, zda by to v práci nebylo lepší.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná Jarmilou Gričovou vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Tento týden vychází magazín HOROSKOPY časopisu Vlasta - ASTRO 9/2010

V novém čísle najdete:

 • Jídlo jako lék
 • Magie peněz aneb jak je získat
 • Pohled do duše 
 • Pod vládou Uranu
 • Exkluzivní nabídka vánočních dárků
 • Co vás čeká v říjnu?
  ... a mnoho dalších témat

Horoskop

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


25. října

Lidé spolu vycházejí naprosto skvěle. Sami nevíte, zda je to tím, že je čeká kratší pracovní týden, nebo tím, že nebi vládne konjunkce Merkura s…

Akční letáky