#astro#

Beran (21. 3.–20. 4.)

Vzácná Afrodité má pro vás bonus, v objetí s Uranem to zajiskří láskou! Můžete se zamilovat na první pohled a pokud plánujete nějakou dalekou cestu, výsledky mohou být strhující. Vy, kteří jste v partnerském vztahu, máte šanci též leccos zlepšit.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Neotřelý přístup a nová láska jsou na obzoru. Připravte se, že nyní budete více draví po náklonnosti, v kursu jsou protějšci duchovního typu! Luna rozněcuje romantiku a přináší šťastnou příležitost. Hlavní impuls může být dán některým členem rodiny.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Příležitostí máte hodně, Merkur s Jupiterem potvrzují hojnost společenského dění, takže nedávejte impuls k partnerským hádkám. Žárlivost nespí, nýbrž mlsně vyčkává! Vy, kteří jste doposud nezadaní, nevrhejte se do ničeho vážného, rozhlížejte se.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Přinášíte dobrou náladu všude tam, kam zamíříte! Dny i noci mohou být v tónu sladkého milování, především u vás, kteří nejste v manželském vztahu. Luna v trigonu s Marsem se postarají o potěšení. Pokud jste zadaní, není milostný aplaus až tak velký.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Kde jste vy, je zábava - jak být ale všude? Pokud nechcete mít příliš rozlítáno, musíte si vybrat. Flirt vám nejen okoření život, ale může vyústit i ve významný vztah. Protějšek bude duchovního založení, může se jednat i o člověka ve vedoucí pozici.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Jste-li svobodní, máte možnost velkého výběru ctitelů. U zadaných se znovu oživuje jiskřička lásky. Je zde však také rozmarná Venuše, která může způsobit nechtěný požár! Má tendenci tahat vás po večírcích a nutí vás být mnohem odvázanější než jindy.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Láska vás zasáhne jako úder blesku! Snažte se být při své zamilované krasojízdě obezřetní, nástrahy zde existují. Na světlo má tendenci se dostat váš výstřelek z minulosti, o kterém jste doposud raději pomlčeli. Vaše zlatíčko by mělo potom zmatek.

Štír (24. 10.–22. 11.)

V kurzu jsou protějšci zejména ze znamení Ryb. S těmito osobami jste k sobě přitahováni až tajemným způsobem, může být pro vás snad něco lákavějšího? Luna aktivuje vaše milostné záležitosti. Raději zbystřete své smysly, aby vám rybička neuplavala!

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Láska bude rychlá, nečekaná a závratná - stačí vejít do místnosti, setkáte se očima a boom je na světě! Jestliže jste zadaní, znovu objevíte, co vás na vašem protějšku fascinuje. Pozor však na přítomnost Saturna a jeho negativní kvadraturu s Neptunem.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Budete mít zálibu v tajemství. Že by utajování citů nebo platonická láska? Obvykle to není váš styl, ale koneckonců v tomto týdnu vám planety povolují i to, co je nezvyklé. Vesmírné sudičky prozrazují, že nejvíce ovlivněni budete ze znamení Střelce.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Jste uneseni bezbřehou fantazií osoby, kterou poznáváte, něco vám ale paradoxně našeptává držet se zpátky. Viníkem je neklidný Mars, který předesílá, že tato bytost k zulíbání může nakonec do vašeho života přinést nejen radost, ale i spoustu omezení.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Visí nad vámi vysněná láska! Kde ji potkat? Pokud studujete, může tajemně obcházet kousek od vás, přímo na fakultě. Velmi vhodná je pro vás také delší cesta. Takže pokud vám to čas dovolí, neváhejte vyrazit. Naopak vám pšenka nepokvete při vyčkávání.Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY