Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 24. 8. 2015 - 30. 8. 2015

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinkstock

Jaký bude 35. týden roku 2015? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Láska bude vaší inspirací i zaklínadlem a vy budete dělat všechno pro to, aby vám milostné štěstí vydrželo co nejdéle. Navíc vás ve vašem citovém rozpoložení budou podporovat i vaši blízcí, kteří budou mít přirozeně mnohem raději doma šťastlivce, než vzteky či lítostí sršícího příbuzného.     

Býk (21. 4.–21. 5.)

Rozhodnete se tento týden udělat něco, co vám vaši blízcí nebudou dlouho věřit. Připravíte pro ně totiž sportovní den na míru. I když o tom, nakolik na míru to bude, by se dalo s úspěchem diskutovat. Každopádně jim i sobě dáte do těla a budete mít originální letní zážitek, který si i zopakujete.     

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Jste sice svobodomyslní, ale trampská nálada vás nadchne možná tak ve filmu, a i tam máte raději honosnější klima. Pokud tedy přijde někdo z rodiny se skvělým nápadem, že byste si mohli udělat pár dní jenom tak na volno po širákem, pošlete ho s tímto nápadem právě pod ten širák, ať si užije.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Budete mít plné ruce práce, protože budete chtít, aby u vás bylo všechno s koncem prázdnin nablýskané a připravené na školní povinnosti vašich ratolestí. Ty příliš nadšené nebudou, nikoliv z uklízení či následného pořádku, ale právě z oněch rychle se blížících školních povinností.     

Lev (23. 7.–22. 8.)

Dopřejte dětem malou oslavu konce prázdnin, i když budou možná zpočátku protestovat, že není co slavit, uvidíte, že nakonec si pozvou nějaké kamarády a ještě budou váš nápad velebit. A pokud nemají koho, tak si s nimi vyrazte na oslavu někam na výlet vy, koneckonců relax si také zasloužíte.   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Vaším hlavním tématem bude tento týden práce, protože jste přes prázdniny nebyli výkonní natolik, nakolik jste zvyklí a nyní budete mít snahu nahnat na závěr měsíce všechno, co se dá. Jenom to nepřežeňte, odpočinek se sklenkou dobré kávy nebo zmrzlinovým pohárem, vám udělá dobře.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Budete se zmítat v pochybnostech o tom, kde a s kým, byste závěr léta chtěli strávit. Navíc zbožňujete dokonalost a zvládnete zvažovat pro a proti každé varianty třeba celé hodiny. Nicméně byste s tím neměli strávit celý týden, aby vám pak na menší after prázdninovou párty zbyl čas.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Překvapíte své blízké dosud neobjeveným talentem pro něco, co by od vás nečekali, a budou vás příjemně hřát jejich projevené ovace. Nenechte se ovšem plně zapřáhnout do vleku jejich přání, protože budete potřebovat užít si některé dny také ještě nerušeného prázdninového odpočinku.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Přestože sami milujete legrácky, když si z vás někdo vystřelí, nebudete tento týden hýřit právě nadšením. Raději se ale vyzbrojte dobrou náladou do zásoby, protože s koncem prázdnin jí není nikdy dost. Dobře vám udělá i relax na čerstvém vzduchu, jedno zda na nějaké párty nebo třeba v lese.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Budete mít své myšlenky na to, jak byste si přáli strávit následující dny do konce prázdnin. Sice zhruba v polovině týdne zjistíte, že se vám do programu rozhodně vejde méně než polovina, ale budete rozumně krátit. Nezískáte-li tedy nějaké bonusové hodiny od vesmírného servisu navíc.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Zamrzí vás, že jste si jistého rodinného problému nevšimli dříve a budete nyní dělat všechno proto, abyste to napravili a dotyčnému tuto újmu vynahradili. Navíc pokud jde o dlouhé hovory, jste nepřekonatelní, takže se společně ze všeho vypovídáte a zjistíte, že je všechno zase, jak má být.   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Budete mistři ve své domovině a tou je voda. Jedno, zda si přivlastníte nějaké svébytné plavidlo, nebo budete své příbuzné učit plavat, tak či onak si budete užívat každý kontakt s tímto živlem. A nezastaví vás ani chladnější počasí. Léto je pro vás voda a od té vás také málokdo odtrhne, případně na drink.        
   


     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Velký horoskop na únor

Velký horoskop na září

Co vás v září čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení zvěrokruhu.

Akční letáky