Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 24. 4. 2017 - 30. 4. 2017

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Shutterstock.com

Jaký bude 17. týden roku 2017? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Inteligentní Merkur už se do vašeho znamení vrátil a koncem týdne jej ještě podpoří laskavá Venuše. Rozhodně nebudete mít nouzi o příjemná setkání. Mnozí z vás dostanou i nečekanou šanci, kterou byste si skutečně neměli nechat uniknout! Hurá do toho!

Býk (21. 4.–21. 5.)

Do popředí vašich zájmů se dostává domov a rodina, milí Býci! Koncem týdne pocítíte silný nával inspirace ke zvelebení svého hnízdečka. Nechte se unést svou kreativitou a pusťte se do díla. Obklopte se světlými a teplými barvami a přírodními materiály.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Jste v jednom kole, ale vůbec vám to nevadí, protože energie máte na rozdávání. Konec týdne bude přát novým začátkům, zahájení projektů nebo rozšíření vzdělání. Úspěchy mohou přijít i v lásce a sportu. A nezapomeňte, sobota je vaším šťastným dnem!   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Zachovejte si zdrženlivost, pokud v polovině týdne pocítíte problémy. Jak v kariéře, tak v osobním životě, může dojít ke kolísání a zasmušilým situacím, ale nepodléhejte panice. Vše překonáte s pomocí přátel. Navíc ve financích se blýská na lepší časy!   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Poslední dubnový týden je nejlepší z celého měsíce. Už jste to zase vy! Smyslní a nabití energií. Kudy procházíte, tudy okouzlujete. Do popředí se vrací milostné záležitosti. Minulý měsíc jste započali příjemnou akci, je čas na její vyvrcholení.   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Do manželských vztahů se vrací pohoda, a to vás uklidňuje. V rodinném hnízdečku hýříte nápady a nenecháváte nikoho odpočívat. Vaši blízcí jsou ale shovívaví a rádi se přidají. Nesnažte se jim ale plnit všechna přání, finančně by to nebylo rozumné.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Koncem týdne rozhodně neseďte doma, zvláště, jste-li už dlouho nezadaní! Máte velkou šanci potkat lásku na cestách, nebo při nakupování v supermarketu nebo pouličním krámku. Rýsují se vášnivé chvíle s přitažlivým protějškem. Tak je nepropásněte!      

Štír (24. 10.–22. 11.)

Celý měsíc jedete naplno, milí Štíři. Ale teď už na hvězdy i na vás přichází únava. Je čas si trochu odpočinout a věnovat se svému zdravotnímu stavu. Zklidnění a odpočinek vám udělají dobře, myslete na to! Nesnažte se překonávat se za každou cenu.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

V úterý máte šťastný den! Můžete dělat, cokoli budete chtít. Pravděpodobně jste s partnerem prošli menšími hádkami nebo nedorozuměními, teď je pravá chvíle na smíření! Koncem týdne se už i pracovní a rodinná atmosféra rozjasní a získáte novou energii.      

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Merkur pracuje na vašich profesních úspěších. Zastáváte-li vyšší postavení, dochází k důležitým rozhodnutím. Počítejte s intenzivnější prací, která se ale vyplatí. Nezapomínejte ani na lásku. Zrozenci Býka a Berana jsou k vám přitahováni jako magnetem!     

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Nejlepší týden v měsíci je před vámi. A v neděli šťastný den! Pokud jste měli nějaké domácí konflikty, vše směřuje k usmíření. Může vás mile překvapit šéf nebo kolega. Pokud jde o lásku, máte se opravdu na co těšit - tajné fantazie míří k realizaci!      

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Po náročném měsíci je čas na menší zklidnění. Neplánujte si náročný program a hodně odpočívejte. Zaměřte se na své zdraví. Máte teď tendenci k zanášení organismu, a tak si nezatěžujte trávení přejídáním. Věnujte se také krášlení svého zevnějšku.     
   
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky