Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 24. 10. 2016 - 30. 10. 2016

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Thinkstockphotos.com

Jaký bude 43. týden roku 2016? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Nebudete moci ovládnout svou touhu po sladkém, čemuž bude na vině větší energetický výdej. Události budou střídat jedna druhou a vy budete mít napilno od samého rána. Ideální relax je proto pro vás posezení s přáteli v kavárně či nějaké cukrárně.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Dovedete si poradit i s věcmi, nad kterými budou lidé z okolí žasnout. Velký proud kreativity se vám bude hodit i do práce, kde můžete podávat dokonalé výkony. A pozadu nezůstává ani láska, která pro vás nabude tento týden nečekaně nových odstínů.           

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Dejte si záležet na veškerém vašem konání. Ať už pečete bábovku, nebo rozhodujete v práci o velkých investicích, měli byste mít oči na šťopkách a hlídat potenciální potíže. Kde se budete moci uvolnit, bude láska. Váš miláček po vás nic chtít nebude.   

Rak (22. 6.–22. 7.)

Zamilujete si docela novou činnost a poznáte sympatickou partu lidí, kteří se jí budou také zabývat. Kde vás tento týden překvapivě neuvidí, bude u tepla domácího krbu. Ohřát se přijdete jenna chvíli, jinak budete mít svoje plány, které upřednostníte.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Podaří se vám zapadnout do kolektivu a ať už to bude v práci nebo v zájmové činnosti, budete si užívat nezvyklou roli jednoho z davu, který nevyčnívá. V lásce naopak vyčníváte na hony daleko, protože vaší drahé polovičce přijdete zcela okouzlující.   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Přišel čas odpustit některým věcem z minulosti, které vás ještě dnes drží ve svých chapadlech. Pochopit to, co se stalo, vám umožní se osvobodit. A také se věnovat přítomnosti, protože ta pracovní potřebuje vaši pozornost a stejně tak oblast lásky.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Kdosi z okolí se vám bude snažit jít příkladem, ale vy máte svou hlavu, takže i když ho budete obdivovat proto, jaký je, vy i nadále zůstane sví. Ohledně protějšku se bát nemusíte, tomu přijdete okouzlující vždy a zvláště v těchto říjnových dnech.   

Štír (24. 10.–22. 11.)

Krátící se dny vás povedou k tomu, že byste měli vymýšlet více aktivit na doma. Nebude se vám chtít za tmy podnikat náročné věci, jako třeba z večírku přes půl města nebo plavání v krytém bazénu. Raději byste si se svojí láskou zaplavali ve vaně.     

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Tento týdne přeje činorodosti, tak se nebojte pustit do různých aktivit, jak na poli profesním, tak osobním. Výsledky jsou možné už co nevidět. Do cesty se vám může připlést jedna originální náhoda, která vám ukáže, že svět má také smysl pro humor.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Děti vás budou nalákávat na pouštění draků, přátele zase na párty i protějšek na docela jinou akci. Ale vy byste rádi řešili i pracovní záležitosti, protože už se vám pomalu blíží nějaké významné termíny a vy to neradi necháváte na poslední chvíli.     

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Oslníte tento týden někoho z vašich blízkých svou velkou intuicí, protože jste jistou věc odhadli velmi dobře. V práci se vám naopak podaří být mírně nesoustředění, což by vám mohlo vynést pokárání, které vy ale umíte velmi dobře obrátit do humoru.   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Budete řešit dílčí rodinné starosti, a pokud jste doufali, že se nějak vyřeší samy od sebe, tak to byla marná touha. Bude zapotřebí přidat ruku k dílu a doufat, že se vaši blízcí mezitím nerozbijí všechno nádobí. V lásce vám naopak vše poklidně plyne.   

 

Líbí se vám Kafe.cz? Čtete rádi naše články? Přidejte se k nám i na Facebooku!


     
       
          
   

 

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky