Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 23.8. - 29.8.

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: iStockPhoto

Jaký bude 34. týden v roce 2010? Co máte vepsáno ve hvězdách? Týdenní horoskopy na KAFE.cz pro vás připravuje Antonín Baudyš, který se hvězdnými mapami velmi úspěšně zabývá skoro čtyřicet let.

Horoskop Antonína Baudyše

Vstup Slunce do Panny, který nastává hned v pondělí ráno, by měl za normálních okolností přinést touhu po soustředěné a vytrvalé práci, občas proloženou úvahami o zdraví. O to, aby život nebyl ani tak přehledný, ani tak jednoduchý, se postará úplněk v Rybách, který nastává hned v úterý. Romantické duše budou poplakávat, protože mají dojem, že si jejich lásky ani citů nikdo neváží tak, jak by si zasloužily. Realisticky zaměření zrozenci jsou naštvaní, protože sliby přestávají platit a oni musí ještě jednou zdůvodňovat to, co už jednou zdůvodnili. Naštěstí se během týdne všechno obrátí k lepšímu a poslední prázdninový víkend proběhne v ničím nerušené pohodě.

Beran (21. 3.–20. 4.)

  Po minulém týdnu, kdy jste nevěděli, kam dřív skočit, přišly trochu klidnější dny. V práci počítejte s větším tlakem! Šéf se vrátil z dovolené a má spoustu nápadů. O víkendu byste se měli věnovat přátelům a pořádně se v jejich společnosti rozloučit s prázdninami.

Býk (21. 4.–21. 5.)

  Za všech okolností se chovejte sebevědomě. Je potřeba, aby vaše okolí pochopilo, že si uvědomujete svou cenu. Na partnerské debaty se připravte v neděli večer. Miláček přijde se zajímavým nápadem, který spolu můžete u lahve vína podrobněji promyslet.  

Blíženci (22. 5.–21. 6)

  To, že si chcete koupit svoje vlastní auto, je pochopitelné i moudré. Nakupovat byste však měli jít s odborníkem, který se ve vozidlech vyzná. To, že si ho s sebou vezmete, vás kromě poděkování nic stát nebude, ale jeho názor vám může zachránit docela dost peněz.

Rak (22. 6.–22. 7.)

  Vaším dnem je čtvrtek, kdy se konečně rozhodnete v jisté důležité záležitosti. Změny, které vám to do života vnese, jsou sice bouřlivé, ale jejich výsledek je neobyčejně pozitivní. Partnera však se svým rozhodnutím seznamte opatrně, aby se zbytečně nelekl.

Lev (23. 7.–22. 8.)

  Sami se divíte plachosti a ostýchavosti, s níž v tomto týdnu navazujete nové vztahy. Zatímco obvykle je vás všude plno, teď mluvíte málo a život kolem sebe spíše jen pozorujete. Pozitivní změny můžete čekat ve financích, které konečně uvedete do náležitého pořádku.

Panna (23. 8.–22. 9.)

  Slunce, které se hned v pondělí dostane do vašeho znamení, startuje nové a neobyčejně příznivé období. V Panně je kromě Slunce navíc i Merkur, který vám pomáhá v prosazení všeho, co je pro váš život důležité. Nebojte se své názory projevit důrazně, můžete na tom jen získat.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

  Než se pro něco rozhodnete, nechte si to pořádně projít hlavou. Jedná se zvláště o nákupy nemovitostí, stavbu nového domu nebo podobnou akci, u které improvizace nemá místo. Všechno promyslete hned na počátku týdne, abyste už o víkendu měli představu o směru své další cesty.

Štír (24. 10.–22. 11.)

  Od svých dětí a rodinných příslušníků vůbec logiku nečekejte! Děti vás mohou překvapit představami o své budoucnosti, které se na míle liší od těch vašich. Nedělejte jim radost tím, že se zděsíte, ale spíše je upozorněte na některá úskalí, na která by mohly narazit.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

  Počítejte s náročným začátkem týdne, kdy musíte dotáhnout do konce i to, co vám ani trochu nejde od ruky. Musíte se však překonat, protože jste pod bedlivým dohledem! Pozorují vás lidé, jimž po vás sice nic není, ale kteří přesto mají pocit, že mohou vaši práci hodnotit.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

  Po období, kdy jste měli pocit, že s partnerem přes veškerou snahu nedovedete najít společnou řeč, se všechno obrátilo k lepšímu. Najednou spolu vycházíte skvěle, nabízíte si drobné ústupky a dokonce se dokážete smát i tam, kde jste dříve oba jenom bezmocně zuřili.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

  Než vyhodíte to, co vám doma jenom překáží a co považujete za bezcenné, zkuste to nabídnout kamarádům. Ke svému údivu zjistíte, že se najde někdo, kdo po tom, co se vám zdá k ničemu, rád sáhne. Navíc si dotyčný poklad sám odveze, čímž vás zbaví dalších starostí.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

  Se starostmi o zdraví to nepřehánějte, a hlavně hovory o tom, že nejste tak úplně zdraví, neděste svého partnera. Pokud máte pocit, že by vám mohl projevovat víc péče a víc se o vás starat, řekněte mu to tak, aby nemohl ani na vteřinu mít pocit, že ho citově vydíráte.

 

Který den v týdnu je nejvhodnější pro milostné schůzky, který pro pracovní rozhodnutí a který pro kávu s kamarádkou? Pokud si předplatíte horoskop na celý týden, nemůžete se splést. Stačí si tuto službu objednat a týdenní předpověď vypracovaná naším předním astrologem Antonínem Baudyšem vám přijde jako SMS každé pondělí.

Váš horoskop na celý týden do telefonu každé pondělí

Jak na to:

 • Pozor, předpověď se pro každé znamení liší!
 • Napište tedy správný tvar SMS.
 • Napište SMS ve tvaru: ASTRO(mezera)TYDEN(mezera)VAŠE ZNAMENÍ
 • SMS odešlete na číslo: 900 11
 • Příklad SMS: ASTRO TYDEN BERAN
 • Tento tvar SMS znamená, že vám bude zasílán týdenní horoskop pro člověka narozeného ve znamení Berana.

Cena každé příchozí SMS je 9 Kč včetně DPH. Týdně vám přijde maximálně jedna zpráva. Službu můžete kdykoliv deaktivovat zasláním SMS ve tvaru STOP ASTRO TYDEN VAŠE ZNAMENÍ na číslo 900 11

Tento týden vychází magazín HOROSKOPY časopisu Vlasta - ASTRO 7/2010

V novém čísle najdete:

 • Kdo řídí náš život?
 • Magická síla planet 
 • Pohled do duše 
 • Hvězdná záchranka
 • Co vás čeká v září?
  ... a mnoho dalších témat

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


23. srpna

Slunce vstupuje do Panny a konečně nastává klid. Užívejte si posledního pohodového prázdninového týdne a hlavně neplašte s přípravami do školy. To,…

Akční letáky