Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 23. 3. 2015 - 29. 3. 2015

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinkstock

Jaký bude 13. týden roku 2015? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Podaří se vám navázat kontakty s vedoucími typy lidí. Ty by si vás měli považovat, a jestli budete umět vhodně požádat, obdarují vás královsky tím, oč jste žádali. To není pohádka, ale brzká realita. Občas si pak ale postesknete, že máte tolik práce, že si své královské výdělky ani nemáte kdy užít.       

Býk (21. 4.–21. 5.)

Budete muset bojovat o své místo ne právě na slunci, protože toho je zjara dost, ale spíše na poli financí. Jistí lidé vás zkusí ožebračit a nebudou mít za své hulvátství ani výčitky svědomí. Nečekejte na boží mlýny, a tvrdou rukou a s vtipem si vezměte zpět, co vám náleží. Ať je to jakkoliv těžké.          

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Vaše dosavadní schopnosti se zúročí ještě o něco více, než v předchozích týdnech. Mnoho vlivných lidí vám ukáže svou velkorysost a podpoří vaše aktivity. I když vás bude lákat utrácet, zkuste něco uspořit na horší časy. Že se zatím o investování nestaráte, nevadí, na to bude čas v příštích týdnech.       

Rak (22. 6.–22. 7.)

Situace se přiostří a vaše pracovní hádky vám budou připadat jako rovnítko k odebrání prémií. Zapomínáte, že dlouhodobé konstelace máte skvělé. Jaké pak bude vaše překvapení, když na výplatě dostanete přidáno. To svými kritickými diskuzemi si vydobudete lepší finanční ohodnocení i respekt.       

Lev (23. 7.–22. 8.)

Budete se muset postavit konkurenci, která je opravdu tvrdá. Přesto zjistíte, že nejde o manipulátory, ale jednoduše o ostré lidi. Můžete mít pocit, že jste s nimi v souboji. Ale ničeho se nebojte, konkurence vás vybičuje k dobrým finančním tahům, kterých byste sami nikdy zřejmě nedosáhli.     

Panna (23. 8.–22. 9.)

Vaše touha chovat se jako neřízená střela se ještě více vyostří. Můžete si to dovolit vzhledem k prokazatelným nevšedním pracovním výsledkům. Máte neuvěřitelný talent poznat lidi poctivé od skrytých zlodějů. Obleky a luxusní vystupování na vás neplatí, vy dáte na to, co vám říká intuice. 

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Potřebujete se věnovat práci, která je iniciována druhým člověkem. Smiřte se s tím, že zatím pracujete pro jeho či její finanční obohacení. Nereptejte a vezměte tento podřízený stav jako rekvalifikační kurs, ve kterém se od dotyčného učíte podnikat. A výuka nemusí trvat dlouho.     

Štír (24. 10.–22. 11.)

Potřebujete nyní hodně trpělivosti, abyste si udrželi duševní klid. Merkur ve znamení Ryby vás bude ponoukat k chování, které vyvolává nedorozumění, urážky a křivdy. Musíte si však uvědomit, že mnohé partnerské rozdílnosti nyní nelze změnit. Obrňte se nekonečnou trpělivostí a odpouštějte.       

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Komunikace se vlive přestupu Merkura do Ryb obecně zasekne. V rodinném prostředí se velice rychle rozčílíte a často ani nebudete vědět proč a co vás tak rozhodilo. V každém případě jste doma nervózní jak školák před zkouškou a příliš praktických úkolů takto nezvládnete. Uvolněte se.       

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Pracovní lákadla sami zvládat asi nebudete, pusťte si pro výstrahu film Ďáblův advokát. Ideální pro vás bude pak najít někoho, kdo by s pokorou a klidem v duši krotil vaše dobyvačné choutky. Podnikejte čestně, sice vyděláte o něco (či více) méně, ale vaše svědomí nedostane žádný šrám. 

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Nebude pochyb o tom, že jste pracovně úspěšní. Lidé, kteří vyhledávají vaše služby, nebo pro které pracujete, vás rádi finančně vynášejí do závratných výšin. Často proto, že jste za ně komunikovali s nebezpečnými lidmi a navíc tak, že vaše firma i vy sami ještě stojí, zatímco nedorozumění padla.   

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Nastane dvojitá nepřízeň, daná Marsem a Sluncem v ohnivém Beranu. Je na čase, abyste se věnovali pouze pracím, které je možné dělat samostatně. V případě, že jste členem týmu, vyděláte nejenom menší obnos peněz, ale budete ještě navrch často nadávat na nespravedlnosti všeho druhu.         
         
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Velký horoskop na únor

Velký horoskop na duben

Co vás v dubnu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení…

Akční letáky