Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 22. 9. 2014 - 28. 9. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 39. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Tento týden bude vhodný zejména pro rodinné záležitosti, ale vás posedávání u vyhřátého krbu příliš nenadchne. Vy budete mít bohužel náladu na akční zážitky mimo domov. V okolí těch nejbližších ale jistě najdete někoho, kdo se vašich plánů zúčastní.

Býk (21. 4.–21. 5.)

Lásku budete brát až příliš vážně, a pro humor nebudete mít příliš pochopení. Pravděpodobně svou náklonnost projevíte spíše pečujícím způsobem. Ačkoliv protějšek bude nadšený, s vážnou tváří a něžnými vyznáními ho dlouho neudržíte, ale pochopíte ho.

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Budete velmi vnímaví a plní nejrůznějších emocí. Zatoužíte po jemné lásce plné harmonie, něžností a romantiky. Ti zadaní udělají maximum pro to, aby se svým partnerem měli pár sbližujících něžných chvilek, ti nezadaní budou někoho něžného vyhledávat.

Rak (22. 6.–22. 7.)

V tomto týdnu se bude dařit především reklamní činnosti, proto neváhejte a potřebujete-li dát okolnímu světu něco najevo, s chutí se do toho pusťte. Vaše snahy rozhodně nikdo nepřehlédne a vy máte jedinečnou možnost prodat, cokoliv si zamanete.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Vaše emoce budou hrát barvami a pokud se vás nějaká zhostí, tak naplno. Budete mít co dělat, abyste se své střídající se pocity ve formě vášně a vzteku naučili krotit. Díky tomuto druhu agrese ale překvapíte partnera nezkrotnými intimními chvilkami.

Panna (23. 8.–22. 9.)

Budete umět snadno komunikovat a lidé vás budou s nadšením poslouchat. Využít toho můžete v prosazování svých snů, jelikož se díky skvělé komunikaci můžete prosadit. Nebojte se ukázat i nadřízenému, co ve vás je, se zaujetím vás mile rád vyslechne.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Jupiter přeje jak duševnímu, tak reálnému cestování. Proto pokud ještě můžete, vezměte si dovolenou a vydejte se za poznáním nových míst. Nejen, že vám bude přáno, aby vše proběhlo tak, jak si představujete, ale mohou se vám naskytnout i výhodné slevy.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Mars vám v tomto týdnu umožní plnit si své kariérní sny. Dočkáte se uznání i úspěchu. Jen nesmíte podceňovat úkol, který vám nadřízený přidělí a vám bude připadat malicherný. Věnujte se mu s veškerou energií, co máte, a uvidíte, že budete oceněni.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Čekají vás vhodné dny pro jednání s klienty nebo nadřízenými o nových finančních a pracovních podmínkách. Není ani vyloučené, že je vaše povýšení či přeřazení na lépe placené místo na spadnutí. Netvařte se příliš překvapeně, vždyť vy si to zasloužíte!

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Najdou se jedinci, kteří vás budou do nekonečna rozčilovat a vy budete mít co dělat, abyste se ovládali. Měli byste se snažit o trochu tolerance, protože bez jednodušších jedinců by na naší planetě přece byla nuda a tu vy bytostně nesnášíte.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Do vašeho osobního života se začnou vkrádat potíže, které jste ještě nedávno s protějškem nevnímali. Začátek týdne bude náročný a komunikace bude váznout, ale snažte se vše si co nejdříve vyjasnit. Víkend už bude pohodový a plný něžného usmiřování.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

V zaměstnání budete nadmíru spokojení, ale ne proto, jak vám práce půjde od ruky, ale proto, že najdete spojence, se kterým si budete nadmíru rozumět. Pracovní doba se rázem změní v lavinu legrácek, ale jen do té doby, než to zmerčí váš nadřízený.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Znamení zvěrokruhu: VÁHY

Znamení zvěrokruhu: VÁHY

Každý měsíc se můžete těšit na komplexní charakteristiku znamení zvěrokruhu, jehož nositelé mají právě v tento čas narozeniny. Dnes tedy o Váhách.

Akční letáky


ZAVŘÍT REKLAMU