Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 22. 5. 2017 - 28. 5. 2017

Horoskop týdenní
Horoskop týdenní
Zdroj: Shutterstock.com

Jaký bude 21. týden roku 2017? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Středem vašeho zájmu se stává domácnost. Jste nezadržitelně kreativní a nejraději byste přestavěli celý dům. Fantazii se meze nekladou a experimentujete jako nikdy předtím. Pokud máte možnost, hvězdy doporučují soustředit se na okolí domu než interiér.       

Býk (21. 4.–21. 5.)

Tento týden budete mít velice plodný, pracovití Býci. Bude se dařit zejména zpracování přehledů, vyhodnocování, konečnému revidování a prezentacím. Dokonce můžete dostat nabídku na práci v zahraničí. Hvězdy radí, abyste byli hbití při rozhodování.      

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Máte výborné vyhlídky, pokud se rozhoduje pro nějakou změnu v zaměstnání nebo toužíte po povýšení. Nenechte se odradit prvotními nezdary a pokračujte ve svém úsilí. Hvězdy dohlížejí, abyste všechny pracovní záležitosti dotáhli do zdárného konce!       

Rak (22. 6.–22. 7.)

Sice se vám v práci daří a v tomto týdnu dostanete řadu pochval a uznání, ale na financích to příliš znát není. Obrňte se trpělivostí a dejte stopku utrácení. Brzy nastane čas finanční bezstarostnosti, teď však investujte s rozmyslem a opatrností.   

Lev (23. 7.–22. 8.)

Slunce vešlo do vašeho znamení a zase vás nalévá novou energií. A nejen to! Hvězdy naznačují, že by se mělo dařit v lásce. Hledáte-li partnera pro život, máte v první polovině týdne příležitost toho pravého najít! Nelekejte se ale věkového rozdílu.    

Panna (23. 8.–22. 9.)

Hvězdy radí, abyste svou touhu po rozšiřování obzorů ukojili na poznávacím zájezdu. Nemusíte zrovna do Číny nebo Mexika, překvapivě zajímavá a krásná místa najdete i za humny. Stačí koupit zájezd, zabalit kufry a hurá za poznáváním nových kultur.   

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Planety vám tento týden přináší zvýšenou činorodost a kreativitu. Nevyhýbejte se žádným pracovním úkolům, protože máte dost schopností na zvládnutí i těch největších výzev. Dokonce pokud přemýšlíte o změně zaměstnání, můžete zaznamenat velký úspěch!        

Štír (24. 10.–22. 11.)

Merkur komplikuje vaše vnímání skutečnosti, takže můžete mít pocit, že v práci nikomu nerozumíte a nikdo nerozumí vám. Je to sice jen klam, ale přesto se nepouštějte do žádných diskuzí a nenechte se vtáhnout do konfliktů. Přilili byste olej do ohně.   

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Největším problémem tohoto týdne je váš časový harmonogram. Jste tak všestranní a všechno vám připadá tak zajímavé, že jste si zase nabrali spoustu úkolů a nestíháte. Udělejte si seznam činností, které nesnesou odklad a soustřeďte se pouze na ně.        

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Do popředí vašich zájmů se dostává rodina. Hvězdy zvyšují vaši schopnost komunikace a empatie, takže se můžete pustit i do diskuzí o delší dobu odkládaných sporných tématech. Dokonce už se zřejmě dohodnete i na destinaci vaší letošní společné dovolené.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Tento týden budete náladovější než obvykle. Bude se střídat přehnaná aktivita i nesmírná lenost. I když vás to rozčiluje, obrňte se klidem a nechte se svými náladami unášet. Nic tak strašného se přece neděje a v průměru jste stejně výkonní jako jindy.      

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Disponujete výbornými komunikačními schopnostmi. Pokud máte před sebou důležité jednání, snažte se je absolvovat v tomto týdnu. Z vašeho bezprostředního okolí může vzejít super tip na investici. Proto zbystřete a buďte vnímaví k zajímavým signálům.        
     
       
          
   

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Akční letáky