Ve hvězdách

Dominantou týdne je nepochybně měsíční zatmění, které ve čtvrtek probíhá ve znamení Štíra. Všechna vodní znamení mají šanci na zásadní a prospěšné životní změny, zatímco Býci, Lvi a Vodnáři by se měli všem nepromyšleným akcím spíše vyhýbat. Zbytek týdne proběhne ve velice odpovědném duchu. Pracujete ne proto, že musíte nebo že vás někdo kontroluje, ale proto, že je vám jasné, že to, co nezvládnete vy sami, za vás nikdo neudělá.

#astro#

Beran (21. 3.–20. 4.)

Opravdu platí, že kdo si počká, ten se dočká. Obvykle trpělivostí nepřekypujete, ale teď usoudíte, že jsou věci, na které trochu času obětovat můžete. Ve středu, kdy jste pod vlivem sextilu mezi Merkurem a Jupiterem, uzavírejte prospěšné smlouvy s dlouhodobým a závažným dopadem.

Býk (21. 4.–21. 5.)

V pondělí, kdy se Venuše dostane do opozice se Saturnem, váš čeká nedorozumění s partnerem. Má pocit, že v poslední době zbytečně moc utrácíte za věci, bez kterých se můžete klidně obejít. Velice vás tím naštve, protože máte právem pocit, že vaše hospodaření je nejlepší!

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Je potřeba, abyste zachovali chladnou hlavu i ve chvíli, kdy by každý druhý buď utekl nebo vybuchnul. Budete ji potřebovat zejména ve chvíli, kdy se ve vaší přítomnosti složí letitý kamarád, a bude chtít, abyste mu pomohli vyluštit životní tajenku, která bohužel nemá řešení.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Opravdu si nemáte na co stěžovat. Všechno se vám daří, úkoly plníte na výbornou a na vaši stranu se postavilo i štěstí. V pátek vás však čeká oslava, kde vzbudíte zbytečnou závist. Oslavenec se bude věnovat v první řadě vám a na to, že má další hosty, skoro až zapomene.

Lev (23. 7.–22. 8.)

V neděli, kdy se Slunce dostane do opozice se Saturnem, máte pocit, že se vlastně nemáte na co těšit. Práce je až nad hlavu a volných chvil zoufale málo. Naštěstí máte partnera, který vaši náladu rozšifruje a intuitivně udělá něco, co vám dokáže, že život vůbec není tak zlý.

Panna (23. 8.–22. 9.)

V pondělí, kdy je Luna ve vašem znamení, se v práci připravte na pořádný frkot. Hned po příchodu napochodujete k šéfovi, který vám vysvětlí, že se s vámi počítá pro vyšší cíle. Nejste si sice tak úplně jistí, že je to pro vás to nejlepší, ale k tomu, abyste mu oponovali, vám nedá šanci.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Na nečekané úspěchy se těšte ve středu, kdy jste pod vlivem sextilu mezi Merkurem a Jupiterem. Bez velkého přemýšlení najdete správná slova, která vám umožní vstup do dosud pevně zavřených dveří. Mluvte, jednejte, přemlouvejte a vyjednávejte, protože další taková šance hned tak nepřijde!

Štír (24. 10.–22. 11.)

Ve čtvrtek, kdy se ve vašem znamení odehrává zatmění, máte šanci na zásadní a dlouhodobé vyřešení finančních problémů. Doplaťte dluhy, domluvte si nový splátkový kalendář. Zároveň obvolejte své dlužníky a vysvětlete jim, že přišel čas, aby vám konečně začali platit.

Střelec (23. 11.–21. 12.)

To, že někdo myslí něco dobře, zdaleka ještě neznamená, že to dobře dopadne. V následujících dnech byste se měli ve vlastním zájmu vyhýbat všem nabídkám protekce a neoficiální podpory. Člověk, který vám ji nabízí, netuší, že se situace změnila a neví, že by vám svým zásahem spíš uškodil než prospěl.

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Nespoléhejte na nikoho, kdo vám tvrdí, že vaše tajemství je u něj v bezpečí. Pokud si chcete být jisti, raději se nikomu nesvěřujte. Ve druhé polovině týdne, kdy jste pod velmi příznivým planetárním vlivem, vás napadne, jak by se situace dala vyřešit netradičním, ale velice účinným způsobem.

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

Procházíte náročným obdobím, ale zvládáte ho se ctí. V pondělí si sice musíte dát pozor na jedovaté poznámky, které na vaši adresu pronese někdo z partnerovy rodiny, ale to vydýcháte. Překvapí vás partner, který se naštve za vás a dotyčného velmi rázně odkáže do patřičných mezí.

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Se vším důležitým počkejte na středu a následující dny. Půjde o období, kdy vám jde lehce i to, z čeho máte jindy oprávněný strach. Od čtvrtka výše můžete využít skvěle ozářeného Neptuna, a místo rozumu zapojit intuici. Funguje bezvadně a za žádných okolností nezklame!

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY