Staňte se předplatitelem našich časopisů
mojepredplatne.cz

Horoskop na 22. 12. 2014 - 28. 12. 2014

Týdenní horoskopy
Týdenní horoskopy
Zdroj: Thinstock

Jaký bude 52. týden v roce 2014? Co máte vepsáno ve hvězdách? Přečtěte si svůj týdenní horoskop.

Beran (21. 3.–20. 4.)

Máte všechny předpoklady pro poctivou práci. Proto nezklamete očekávání nadřízeného. Díky tomu přilepšíte rodinnému rozpočtu, protože výplata bude opravdu stát za to. Hodně to bude znamenat i pro vaše soukromí, protože budete mít více peněz na pořízení krásných vánočních dárků. Za ty utratíte opravdu dost. 

Býk (21. 4.–21. 5.)

V tomto týdnu pro vás budou důležité jistoty. Takže i když budete mít šanci rozvinout nový vztah, odoláte, a raději zůstanete se svým současným protějškem. Uděláte dobře, jakýkoliv začátek by se vám totiž nevydařil, a ještě k tomu by vám zamotal hlavu. Bez změn si užijete vánoční pohody mnohem lépe.  

Blíženci (22. 5.–21. 6.)

Tento týden uděláte hodně kreativní práce a také vylepšíte vztahy v rodině. To si určitě zaslouží odměnu! Zamluvíte si proto zimní dovolenou, která vás podle vašeho úsudku, právem náleží. Vánoční svátky ještě strávíte doma, ale pak se rychle vydáte do hor. S partnerem si lyžování výborně užijete.

Rak (22. 6.–22. 7.)

Vzhledem k tomu, že si na vánoční výzdobě bytu i kanceláře dáte záležet, sklidíte za ni od návštěv a kolegů velké pochvaly. Doma do práce zapojíte i protějšek a děti. Potrpíte si na dodržování tradic a vánoční atmosféru dokážete skvěle vystihnout. Nedivte se tomu, že se k vám blízcí na svátky rádi sjíždějí.

Lev (23. 7.–22. 8.)

Na první Vánoce s osudovou láskou se těšíte už dopředu. Máte k tomu dobrý důvod, dopadnou totiž naprosto úžasně. Štědrý den si náramně užijete a při slavností večeři budete zářit, jako dva zamilovaní puberťáci. Všimnou si toho i vaši blízcí, kteří vašemu vztahu bez výhrad fandí a přejí vám jen to nejlepší.   

Panna (23. 8.–22. 9.)

Pokud chcete zlepšit vztah nebo svou pozici v zaměstnání, nepolevujte ve svém snažení. Brzy uvidíte výsledky! Blíží se k vám totiž změny, a když jim trochu pomůžete, dotáhnete vše do zdárného konce. Profesionálně se můžete vyhoupnout na vyšší post, nebo překonat táhnoucí se partnerskou krizi.

Váhy (23. 9.–23. 10.)

Tento týden nebudete jen nečinně čekat až k vám přijde štěstí, ale uděláte něco pro to, abyste si splnili své sny. Novou lásku, kterou jste právě teď před svátky začali rozvíjet, si budete hýčkat. A vyplatí se vám to. Zatím o tom ještě nevíte, ale právě tato, se pro vás stane životní a osudovou.

Štír (24. 10.–22. 11.)

Můžete si myslet na nový vztah! Lásku vám totiž vyzná osoba, od které byste to ani náhodou nečekali. Nedá se říci, že by se vám nelíbila, ale nikdy jste o ni takto neuvažovali, takže vám to docela vyrazí dech. Pravda je, že vás přitahuje a má své charisma. Tak proč nevyužít šance a nezkusit to s ní?

Střelec (23. 11.–21. 12.)

Budete se věnovat činnostem, ve kterých jste jako ryba ve vodě. Začnete obrážet vánoční večírky a pro své okolí se stanete hotovým milostným lákadlem. Pokud ale patříte mezi zadané osoby, vašemu protějšku se to určitě nebude zamlouvat. Proto byste se měli snažit o to, abyste prožili klidné svátky.   

Kozoroh (22. 12.–20. 1.)

Uděláte si pořádek ve financích a výsledek vás příjemně překvapí. Zjistíte, že máte k dispozici více úspor, než jste očekávali. Při nákupu vánočních dárků se tedy nebudete omezovat a pořídíte to nejlepší. Patříte k štědrým osobám, takže vaši blízcí nebudou v žádném případě zklamaní vaším výběrem.   

Vodnář (21. 1.–20. 2.)

V předvánočním čase vám více záleží na tom, abyste s každým vycházeli. Proto partnerovi doma vytvoříte skvělou atmosféru a užijete si svátky v poklidném duchu. Ke štědrovečerní večeři rádi pozvete i příbuzné a blízké přátele, kteří harmonii vašeho domova ještě vylepší. Co může být krásnějšího?  

Ryby (21. 2.–20. 3.)

Na druhé lidi začnete hodně výrazně působit. Jak v zaměstnání, tak ve svém soukromí. Okouzlíte osoby jakéhokoliv pohlaví, s kterými přijdete do styku. Nejednomu člověku tak vylepšíte den. Na večírku upoutáte i svého nadřízeného, který bude překvapen tím, že ani v nepříjemné situaci neztratíte glanc.

Zajímají vás články o astrologii? Navštivte sekci HOROSKOPY

Zdroj: Thinkstock

Další články

čtenářů si právě čte tento článek


Velký horoskop na leden

Velký horoskop na leden

Co vás v lednu čeká na poli lásky, kariéry a zdraví? Na to vám odpoví skvělý astrolog Pavel Hanzal. Přečtěte si předpověď pro svoje znamení…

Akční letáky